dowcip dla was z innej beczki kochani.
jesli potraficie sie smiac z tego dowcipu tak jak ja do tej chwili(od kilkunastu godzin), smiejac sie do lez, gdy klawiature zalewa slona maz lzawiacych a nie zaropialych oczu przezywanego kawalu o nas polakach..., ja dalej jestem polakiem i nie chowam sie w piasek!!!
przyjmuje z pokora ten widz o nas polakach.
(przepraszam, ale piszac to, bo dalej mnie ten dowcip smieszy...)
ja sie dalej smieje...
ok. przeczytajcie ten dowcip...
"po ostatnich wydarzeniach na torach F1 kierownictwo BMW zdecydowalo przetestowac polskich mechanikow.
niestety polacy nie przeszli testow.
pomimo, ze wymienili opony o 2 sekundy szybciej niz ich niemieccy odpowiednicy, kierownictwu nie spodobalo sie to, ze jednoczesnie przemalowali bolid i przebili numery silnika."
dzieki za was czas.
pozdrawiam, marbert.
dowcip nie o papiezu!
Re: dowcip nie o papiezu!
smieszny to ten kawal jest troche ale zeby az tak to przezywac???
-
marbert
Re: dowcip nie o papiezu!
godzillo dzieki za komentarz.tusku pisze:smieszny to ten kawal jest troche ale zeby az tak to przezywac???
smieje sie ,to prawda i chcialbym aby caly swiat usmichal sie ze mna i tez wlasnie dzieki tobie.
milo mi, ze napisales godzillo.
marbert
Re: dowcip nie o papiezu!
od siebie dodam ze opowiedzialem po niemiecku ten kawal jednemu Albanczykowi z Kosova, ktory mi podsyla rozne takie gdzie wstawia i Albanczykow i Polakow.... tez sie usmiechnal...marbert pisze: godzillo dzieki za komentarz.
smieje sie ,to prawda i chcialbym aby caly swiat usmichal sie ze mna i tez wlasnie dzieki tobie.
Re: dowcip nie o papiezu!
zapomnieli dodac,ze kolory boilda przemalowali z bmw na renault i opchneli na lewo dwa karnistry benzyny.marbert pisze:dowcip dla was z innej beczki kochani.
"po ostatnich wydarzeniach na torach F1 kierownictwo BMW zdecydowalo przetestowac polskich mechanikow.
niestety polacy nie przeszli testow.
pomimo, ze wymienili opony o 2 sekundy szybciej niz ich niemieccy odpowiednicy, kierownictwu nie spodobalo sie to, ze jednoczesnie przemalowali bolid i przebili numery silnika."
dzieki za was czas.
pozdrawiam, marbert.