Humor jak ze szkolnych zeszytów

Śmiech to zdrowie.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Humor jak ze szkolnych zeszytów

Post autor: tekajot »

Wysłano: So sty 21, 2012 11:07 am
Od: adminwb
Do: tekajot

Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum: This is a warning regarding the following post made by you: viewtopic.php?f=4&p=24587#p24587 .

Post usuniety z powodu naruszenia regulaminu Forum.adminwb
Site Admin

Posty: 58
Dołączył(a): Cz paź 15, 2009 6:49 pm
Prywatna wiadomość
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Humor jak ze szkolnych zeszytów

Post autor: tekajot »

Po naciśnięciu na łącznik otrzymuje się:

Informacja
Wybrany wątek nie istnieje.

:lol: :lol:
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Humor jak ze szkolnych zeszytów

Post autor: tekajot »

Otrzymałeś/aś ostrzeżenie
Wysłano: So sty 21, 2012 11:10 am
Od: adminwb
Do: tekajot

Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum: This is a warning regarding the following post made by you: viewtopic.php?f=4&p=24583#p24583 .

Post usuniety z powodu naruszenia regulaminu Forum

ha ha :lol: :lol:
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Humor jak ze szkolnych zeszytów

Post autor: tekajot »

Po naciśnięciu na łącznik otrzymuje się:

Informacja
Wybrany wątek nie istnieje.

Ktoś tam ma jaja, wypisz wymaluj jak na usunietej fotografii.

Oj, chyba Forum Polonia - moderatopor dopatrzył sie złamania/kradziezy intelektualnej własnosci. Ale jaja. Wkrótce forum zdechnie. I bardzo dobrze.
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Humor jak ze szkolnych zeszytów

Post autor: agnieszka »

Post usuniety z powodu naruszenia regulaminu Forum.adminwb
[...]
Po naciśnięciu na łącznik otrzymuje się:

Informacja
Wybrany wątek nie istnieje.
Ach... rozumiem, posty usunięte powinny nadal istnieć, rozważymy propozycję :)
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Humor jak ze szkolnych zeszytów

Post autor: tekajot »

agnieszka pisze: Ach... rozumiem, posty usunięte powinny nadal istnieć, rozważymy propozycję :)
Niesłusznie podejrzewałem, że ludzie pracujacy w IT (IT(ajti)-teraz tak się też w Polsce mówi) mają chociaż trochę nadprzeciątną zdolność logicznego myślenia.

Napisane jest wyraźnie: WĄTEK, nie POST.
Podawanie łącznika do wy....walonego postu jest logiczne?
Śmiech na sali.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Humor jak ze szkolnych zeszytów

Post autor: tekajot »

Poproście kogoś z Polski to zrobi wam zbiór wy....walonych za karę postów z odpowiednimi adresami.

Nie dziwota że Cyberapple padło. :lol: :lol:
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Humor jak ze szkolnych zeszytów

Post autor: agnieszka »

Forum korzysta z oprogramowania "open source" phpBB, w oryginale stworzonego po angielsku oczywiście. Można sobie instalować dodatkowe wersje językowe, z czego i my skorzystaliśmy instalując wersję polską dla tych, którzy niezbyt swobodnie czują się w angielskim.

Niestety, w tłumaczeniach programów "open source" często zdarzają się nieścisłości i drobne błędy. Poprawianie tych błędów we własnym zakresie nie zawsze ma sens, bo przy kolejnej wersji programu ten sam błąd może powrócić i trzeba poprawiać od nowa. Tyle w kwestii niedokładnego tłumaczenia "post" vs. "wątek".

Jeśli zaś chodzi o niedziałający link do usuniętego wpisu, rozważaliśmy kiedyś opcję pozostawiania wszystkich postów na miejscu i zastępowanie usuniętych treści zdaniem "Post usunięty przed moderatora", co jest stosowane na niektórych forach dyskusyjnych i co rozwiązałoby problem. W końcu jednak zdecydowaliśmy, że całkowite usunięcie wpisu jest lepszym rozwiązaniem. Nie chcemy, by uważano, że moderator w jakikolwiek sposób zmienia posty publikowane przez uczestników.

Pozdrowienia!
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Humor jak ze szkolnych zeszytów

Post autor: Reflex »

Nie potrzeba zostawiac usunietych postow. Tekajotowi chodzi o to, ze w wiadmosci nie moze znalezc fragmentow tekstu za ktore post zostal usuniety. Oni sa zawsze zdziwieni. Zony w domu nie protestuja, nie maja szans.
Jabuszko ladne i symbolizuje NY i wyroznia sie na tle innych. Ja bym nie zmienial.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Humor jak ze szkolnych zeszytów

Post autor: tekajot »

Reflex pisze:Nie potrzeba zostawiac usunietych postow. Tekajotowi chodzi o to, ze w wiadmosci nie moze znalezc fragmentow tekstu za ktore post zostal usuniety. Oni sa zawsze zdziwieni. Zony w domu nie protestuja, nie maja szans.
Jabuszko ladne i symbolizuje NY i wyroznia sie na tle innych. Ja bym nie zmienial.
Gdzie pan Reflex to wyczytał o co mnie biega? Nic takiego nie napisałem ani mi przez myśl nie przeszło, ALE pan wie lepiej o co mnie chodziło.
Pańska żona, ta której pan nie ma i mam nadzieje mieć nie będzie, co rusz powinna panu dawać nauczkę jak poniżej.

ODPOWIEDZ