Toll !

Śmiech to zdrowie.
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Toll !

Post autor: pomorzak »

http://www.zdf.de/ZDFmediathek/beitrag/ ... -die-Polen

To bedzie po niemiecku.
Przeciaganie pani Steinbach przez kakauko w ZDF.
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Toll !

Post autor: pomorzak »

A to po polsku
Załączniki
chłopczyk i dziewczynka.JPG
chłopczyk i dziewczynka.JPG (84.1 KiB) Przejrzano 9990 razy
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Toll !

Post autor: bea_mezlot »

8-)
Załączniki
70282641c7.jpeg
70282641c7.jpeg (29.7 KiB) Przejrzano 9964 razy
helios
Posty: 55
Rejestracja: sob paź 17, 2009 11:48 pm

Re: Toll !

Post autor: helios »

jak na kobietę, jesteś ohydnie wulgarna.niektórych chłopów to rajcuje.twojego też?
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Toll !

Post autor: bea_mezlot »

helios pisze:jak na kobietę, jesteś ohydnie wulgarna.niektórych chłopów to rajcuje.twojego też?

a ty nie masz zadnego poczucia humoru <zgred?>
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Toll !

Post autor: pomorzak »

bea_mezlot pisze:
a ty nie masz zadnego poczucia humoru <zgred?>
ja mysle ze on ma poczucie humoru ale troche inne
wystarczy poczytac jego teksty
raz popluje innym razem poplacze ale tak ogolnie to sie swietnie bawi
cudzym kosztem :mrgreen:
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Toll !

Post autor: tusku »

pomorzak pisze:ja mysle ze on ma poczucie humoru ale troche inne
wystarczy poczytac jego teksty
raz popluje innym razem poplacze ale tak ogolnie to sie swietnie bawi
cudzym kosztem :mrgreen:
przeciez TY sam tez sie swietnie przy tym bawisz.... a moze sie myle?
po co w takim razie ten "mgreen" w twoim poscie?
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Toll !

Post autor: bea_mezlot »

:P
2705b21d56.jpeg
2705b21d56.jpeg (25.15 KiB) Przejrzano 9910 razy
ODPOWIEDZ