http://www.zdf.de/ZDFmediathek/beitrag/ ... -die-Polen
To bedzie po niemiecku.
Przeciaganie pani Steinbach przez kakauko w ZDF.
Toll !
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: Toll !
jak na kobietę, jesteś ohydnie wulgarna.niektórych chłopów to rajcuje.twojego też?
-
bea_mezlot
- Posty: 852
- Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
- Lokalizacja: rio
Re: Toll !
helios pisze:jak na kobietę, jesteś ohydnie wulgarna.niektórych chłopów to rajcuje.twojego też?
a ty nie masz zadnego poczucia humoru <zgred?>
Re: Toll !
ja mysle ze on ma poczucie humoru ale troche innebea_mezlot pisze:
a ty nie masz zadnego poczucia humoru <zgred?>
wystarczy poczytac jego teksty
raz popluje innym razem poplacze ale tak ogolnie to sie swietnie bawi
cudzym kosztem
Re: Toll !
przeciez TY sam tez sie swietnie przy tym bawisz.... a moze sie myle?pomorzak pisze:ja mysle ze on ma poczucie humoru ale troche inne
wystarczy poczytac jego teksty
raz popluje innym razem poplacze ale tak ogolnie to sie swietnie bawi
cudzym kosztem
po co w takim razie ten "mgreen" w twoim poscie?