nie robic jaj z pogrzebu bo....

Śmiech to zdrowie.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

nie robic jaj z pogrzebu bo....

Post autor: pomorzak »

Polski ambasador interweniował ws. żartu o Lechu Kaczyńskim

Polski ambasador w Berlinie Marek Prawda rozmawiał z szefem telewizji niemieckiej ZDF Peterem Freyem na temat niesmacznego żartu w jednym z programów satyrycznych o katastrofie polskiego samolotu prezydenckiego - poinformowała ambasada w Berlinie.
............ Chodzi o program pt. "Neues aus der Anstalt", który po raz pierwszy wyemitowano 13 kwietnia. Nadano go również m.in. w niedzielę wieczorem w kanale 3Sat.
Komik dziwił się m.in. "hipokryzji w Polsce". - Jak to lubiany był Lech Kaczyński, ten wyśmiewany w Europie natręt, z którym pies z kulawą nogą nie chciał mieć nic wspólnego... - kpił Priol.

Priol naśmiewał się też z "orgii poruszenia", również w niemieckich mediach. - To tak jakby u nas cała elita kraju - prezydent, biskup polowy, wiceminister spraw zagranicznych - została wyrwana nagle z naszego społeczeństwa.... Poruszenie prawdopodobnie utrzymywałoby się w granicach - mówił Priol, zabawiając publiczność w studiu..............
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... nskim.html
..............................................................
Kurcze, a mi dzisiaj przyslali z Polski cos takiego
Chyba już wiesz dlaczego pochowali Kaczyńskiego na Wawelu? Piłsucki miał ochotę na zimnego "Lecha";
dlaczego do Krakowa przyjechało tyle delegacji-serwowano kaczkę po smoleńsku
Widac ze narod wraca do normalnosci.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: nie robic jaj z pogrzebu bo....

Post autor: godzilla »

a faszystom niemieckim w to graj... jak widac...

ten zart o zimnym lechu to jakis pieprzony folksdojcz zamieszkaly w Polsce musial pisac i do tego analfabeta bo nawet nie wie jak sie pisze nazwisko Marszalka...

a inny analfabeta to tutaj zamieszcza...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: nie robic jaj z pogrzebu bo....

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:a faszystom niemieckim w to graj... jak widac...

ten zart o zimnym lechu to jakis pieprzony folksdojcz zamieszkaly w Polsce musial pisac i do tego analfabeta bo nawet nie wie jak sie pisze nazwisko Marszalka...

a inny analfabeta to tutaj zamieszcza...
Godziu, ja sie z toba zgadzam ze pisownia nazwiska marszałka Józefa Piłsudskiego powinna byc znana.
Rozumiem ze moglo to zdenerwowac ale nie jestem fanem cenzury.
Myslisz ze ten co mi to przyslal jest folksdojczem ? Hmmmm, nigdy mi tego nie powiedzial. Raczej myslalem ze on jest ten prawdziwy Polak bo Warszawiak z pokolen. Ty tez Warszawiak wiec pewnie masz nosa co do swoich.

Oj, ten polski czarny humor jest tym co odroznia Polakow od innych nacji. Fakt ze inne narody nie potrafia tego pojac ale to nie ich wina.

Godziu, ja tam potrafie wylapac kiedy sobie kiepkujesz
Pozdrowienia
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: nie robic jaj z pogrzebu bo....

Post autor: pomorzak »

Biskup Stefanek: to są męczennicy

- To są męczennicy, którzy szli wezwaniem historii, by tę historię dopełnić - tak w czasie nabożeństwa pogrzebowego Krzysztofa Putry mówił o ofiarach katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem biskup łomżyński Stanisław Stefanek.
Jak mówił w homilii, to męczennicy, którzy szli "dopełnić historię", bo ona jest "przerwana, bo ona jest zakryta". - Pan prezydent i przedstawiciele narodu poszli, by tę historię dopisać. Tak starannie dobrał Bóg reprezentantów ze wszystkich środowisk. I wszystkich zaprosił do siebie - mówił bp Stefanek.
I niech ktos powie ze to nie jest rownie mocne jak przyslany mi dowcip.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: nie robic jaj z pogrzebu bo....

Post autor: bea_mezlot »

pomorzak pisze:
Kurcze, a mi dzisiaj przyslali z Polski cos takiego
Widac ze narod wraca do normalnosci.
tego pomorzaku jest wiecej

" dlaczego prezydent zostal zidentyfikowany jako 1 ? bo jedyny siedzial w foteliku "

"ostatnie slowo prezydenta do pilota ? spadaj dziadu "

"dlaczego wulkan wybuchl? bo diabli w piekle napalili "

o jarku : "nie pomoże i smierć brata
tak jak był , tak został szmata " :roll: 8-)
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: nie robic jaj z pogrzebu bo....

Post autor: pomorzak »

Oj, chyba i ty trafisz na czarna liste. :D
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: nie robic jaj z pogrzebu bo....

Post autor: bea_mezlot »

pomorzak pisze:Oj, chyba i ty trafisz na czarna liste. :D
gdzies trzeba byc zapisanym :lol:

bo to jest taka bajka:

"o dwoch takich ,co jak ksiezyc ich zobaczyl to sie z... i tak powstala kometa halleya " :roll:
Bingoo
Posty: 210
Rejestracja: sob lut 20, 2010 6:30 pm

Re: nie robic jaj z pogrzebu bo....

Post autor: Bingoo »

PO sie wdzieczy
Załączniki
Poligloci.jpg
Poligloci.jpg (67.5 KiB) Przejrzano 10764 razy
almagus
Posty: 4580
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: nie robic jaj z pogrzebu bo....

Post autor: almagus »

Bingoo masz dowód, musisz z tym iść do Jarkacza, a on ci powie, przecież to nasze.
Ale zawsze znajdzie dla Ciebie jakieś zadanie, polecisz Antonowem do Gruzji, koniecznie z tymi ze zdjęcia.
Musisz być ubezpieczony i mieć spisany testament, to moja rada.
almagus
Bingoo
Posty: 210
Rejestracja: sob lut 20, 2010 6:30 pm

Re: nie robic jaj z pogrzebu bo....

Post autor: Bingoo »

Drogi Almagusie,
Nie wiem gdzie dopatrzyłeś się dowodu(swój mam w portfelu) w tej satyrze na leniwych chłopów.
Trochę przesadzasz. Może to wiosna i prace polowe w ogródku skłoniły cię do przesadzania. Zaflancuj sałatę, na pomidory już czas. Koniecznie nasiej maciejki. Bedzie ci pachniało.Zanucisz "Zielono mi" i skończysz z przesadzaniem.
ODPOWIEDZ