13.06.2016 16.40
babulenie
-
rekin oceanu
- Posty: 5565
- Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm
Re: babulenie
Nie wiem czemu tak twierdzisz.
Niech każdy pilnuje swoich ram.
Ja piszę poezję.
I interesuje mnie zdrowie.
Nie każda poezja równa poezji.
Jak Bóg Bożkowi.
Jeśli są tacy co wierzą w drzewo farbę i skały to ich sprawa ich to sprawa.
Mam ich poprawiać.Apostołowie tego nie pouczali jedynie Paweł wprowadził fałszywe
Wierzenia.
Jeśli jest poezja ma różne podłoża ducha.
I to jest wyraz poety co przekazuje.
Jako do interpretacji najlepszych fachowców nie należy.
Gdyż nie są w stanie do końca ocenić prawidłowo.
Każdy kwiat ma inną barwę kształt barwę i zapach.
Jeśli następuje ocena fachowości to raczej upodobań jurorów.
A nie jakości raczej.
Jak i kwiatów każdemu podoba się coś innego.
Wszystkie oddają swoja piękno i woń inną.
Jeśli mówię o Prawdzie to można szukać tam co wytrzymuje czas.
A duch Masoński i jego antychryst w swoim nie wytrwał.
Tak jest aniołem upadłym.
Jeśli ktoś twierdzi inaczej jego sprawa.
I wypraszam sobie takiej interpretacji.
Jest to w pewnym stopniu obraza.
Tak np. uważają inne wiary.
Tak nie obrażajcie to co u niektórych jest świętością.
Nie pozwolę sobie na to.
Piszcie co chcecie
Ale nie wbijajcie klina gdzie nie was nos bo go poparzycie
rekin
rekin
Niech każdy pilnuje swoich ram.
Ja piszę poezję.
I interesuje mnie zdrowie.
Nie każda poezja równa poezji.
Jak Bóg Bożkowi.
Jeśli są tacy co wierzą w drzewo farbę i skały to ich sprawa ich to sprawa.
Mam ich poprawiać.Apostołowie tego nie pouczali jedynie Paweł wprowadził fałszywe
Wierzenia.
Jeśli jest poezja ma różne podłoża ducha.
I to jest wyraz poety co przekazuje.
Jako do interpretacji najlepszych fachowców nie należy.
Gdyż nie są w stanie do końca ocenić prawidłowo.
Każdy kwiat ma inną barwę kształt barwę i zapach.
Jeśli następuje ocena fachowości to raczej upodobań jurorów.
A nie jakości raczej.
Jak i kwiatów każdemu podoba się coś innego.
Wszystkie oddają swoja piękno i woń inną.
Jeśli mówię o Prawdzie to można szukać tam co wytrzymuje czas.
A duch Masoński i jego antychryst w swoim nie wytrwał.
Tak jest aniołem upadłym.
Jeśli ktoś twierdzi inaczej jego sprawa.
I wypraszam sobie takiej interpretacji.
Jest to w pewnym stopniu obraza.
Tak np. uważają inne wiary.
Tak nie obrażajcie to co u niektórych jest świętością.
Nie pozwolę sobie na to.
Piszcie co chcecie
Ale nie wbijajcie klina gdzie nie was nos bo go poparzycie
rekin
rekin
Re: babulenie
rekin oceanu pisze:Nie wiem czemu tak twierdzisz.
Niech każdy pilnuje swoich ram.
i dokladnie o to chodzi
bo jak ty nie pilnujesz to i inni nie pilnuja
Re: babulenie
i tak trzymaj bo ma ci on wiele do powiedzeniagodzilla pisze: Coz, rekin sie stara.... nareszcie znalazl sie ktos kogo warto czytac...
-
rekin oceanu
- Posty: 5565
- Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm
Re: babulenie
Rekin
jesli pisac musisz
nie pisz w ciemnosci
niech cie lagodzi
skromne swiatlo swiecy
co wiecej ciepla daje
niz zar zimnego serca
***
capito?
Nie polecam
choc warto
poezje xiedza szymika
/jest czlonkiem miedzynarodowej
komisji teologicznej/
i traktat bkp nosola
obaj slazacy jak ja
potem mozemy pomowic o poezji
CYC
jesli pisac musisz
nie pisz w ciemnosci
niech cie lagodzi
skromne swiatlo swiecy
co wiecej ciepla daje
niz zar zimnego serca
***
capito?
Nie polecam
choc warto
poezje xiedza szymika
/jest czlonkiem miedzynarodowej
komisji teologicznej/
i traktat bkp nosola
obaj slazacy jak ja
potem mozemy pomowic o poezji
CYC
Re: babulenie
Przeciez go zacheciles pajacu, Twoj dyskutant ulbiony...Coz, rekin sie stara.... nareszcie znalazl sie ktos kogo warto czytac...
Wpuść chama na salony....

Re: babulenie
wole czytac Rekina niz jakies popluczyny po zoltych gaciach...
-
rekin oceanu
- Posty: 5565
- Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm
Re: babulenie
Myślę że cyc zrozumiał
Że forum dla wszystkich jest
pożyjemy zobaczymy
Chyba że ma instynkty typowe zwierzęce.
To trza byłoby go wygłodzić pisałem przecież mu.
On musiał dotknąć by zrozumieć a może jeszcze nie.
rekin
Że forum dla wszystkich jest
pożyjemy zobaczymy
Chyba że ma instynkty typowe zwierzęce.
To trza byłoby go wygłodzić pisałem przecież mu.
On musiał dotknąć by zrozumieć a może jeszcze nie.
rekin
Re: babulenie
I pewnie dlatego od lat żyjesz i sypiasz z moimi postami. Namietnie.
wole czytac Rekina niz jakies popluczyny po zoltych gaciach...
Czy ja nie pisałem (mnóstwo razy), ze lubisz tylko głupszych od siebie?
Niestety, jesteś głupszy, nawet od rekina.
To nie złośliwość, to fakty. Rekin jest "natchniony", ty jesteś debil.
Ha ha...