Godzila
ty powinienes sie wyprostowac
bo
nie jest ze „sciagneli izolantow i azylantow“
lecz
nastapila przewidziana wedrowka ludow
/tu przyznaje ci racje i nie tylko ja jestem
tego zdania/ ktorej przyczyna jest wojenna
„demokratyzacja“ usa i nato tam gdzie
wiadomo bylo ze rozpeta sie wojny domowe
/typowy przyklad libia i iraq – nie wymieniajac
innych/ - dzis ci sami (merkla – zaby z pyska)
sepleni ze „ zrodu wedrowki ludow nalezy
zapobiec w tych krajach skad uciekinierzy
sie wywodza“ - i co – i gowno – dalej sepleniaczka
wysyla zoldakow by „zapobiegali“ - wiec sa – wiec
stoja i gowno moga zrobic – a bron z brd wedruje
dalej tam gdzie nie powinna sie znalezc
pytam
kto rozpetal wojne na balkanach?
Politycznie niemcy a reszty dokonali natowcy
dzis istnieje tam potrzeba „pilnowania pokoju“
przez zoldakow handlujacych narkotykami
dobra robota polityczna bylego kanclerza kohla
ktory widzial tam tylko „swoich“ kroatow co
ramie w ramie szli z wodzem trzeciej rzeszy
dzis mamy czwarta rzesze w niemczech dzieki
„zakupowi“ przez tegoz dedeeru i niedobitkom
realsocjalizmu ddr
nie masz racjij ze nie daje sie izolantom i azylatom
szans przezycia - bo jest tak ze sa oni utrzymywani
przez cale niemieckie spoleczenstwo – maja to co
jest im do przezycia potrzebne – a ze niektorzy
marza o mercedesach i sa rozczarowani – wiec
bandytuja – jest to inna rzecz – powinienes sie
zorientowac jak sprawa wyglada
ze sepleniaczka sie „szajsnela grubo“ to nie jest
wylacznie jej sprawa – ale jej poplecznikow i
wasali politycznych ktorym brak fantazji nie
pozwalajacej na przewidzenie tego co moze
sie stac
a
skutkiem tego nastapil w brd chaos polityczny
niech tego przykladem beda opublikowane listy
policjantow i opiekunow (izol) zawierajace
prosbe i uwagi by wreszcie sepleniaczka z ddr
zorientowala sie jak wyglada rzeczywistosc
bo to wszystko co preferuje polityka jej rzadu
jest utopia
wszelkie obawy o zniszczenie kultury – to jest
automatyczne - nie sa bezpodstawne – szczegolnie
w sytuacji kiedy podchodzi sie do tego problemu
z komplexem – pytam – dlaczego urzedowo nie
wolno bylo – w przypadku przestepstwa -
podac narodowosci przestepcy – czy byl to
algierczyk czy uciekinier z afganistanu – dlaczego?
Ano dlatego ze wciaz w potomkach adolfizmu
tkwi poczucie – czego? - winy? - nie – nie winy
ale obawy ze ktorys europejczyk powie - „jednak
jestescie faszystami“ - to strach przed opinia
strach ktory byly min.spr.zagr. Genscher chcial
wyrownac xiazeczka czekowa i gowno z tego
opinia niemiec jest taka na jaka zasluguje – tylko
ciemnota typu reflex tego nie pojmuje – ale by
tego nie zrozumiec trzeba nie posiadac mozgu
tak panie godzila – moze ty tez nie rozumiesz
ze wplyw kultury obcej – niszczy kulture rodzima
a w przypadku moslemizmu nie ma mozliwoaci
symbiozy z chrzescijanstwem – bo ani systemu
moslemskiego ani chrzescijanskiego zmienic sie
nie da - a dupczenie roznych papiezy i dostojnikow
koscielnych ze my mamy jednego boga jest truciem
dla idiotow – owszem jednego -ale rozne systemy
religijne ktore sie „kloca“
wszelka toleracja obcych kultur i religii powinna byla
miec miesce tam gdzie ona panuje – dlaczego dopiero
wczoraj oficjalnie brd przyznalo sie do ludobojstwa
w bylej kolonii afrykanskiej? - dlaczego dopiero dzis
my mamy obawy i nie zgadzamy sie na umundurowanie
i ujednolicenie /na chinski sposob/ kulltur panstw
wchodzacych w sklad unii europejskiej – ale ty zadasz
nie piszac doslownie by dac wszelkie prawa kulturom
obcym nie tam gdzie one naleza – nikt nie zabrania
modlitewnikowac – ale zadania moslemowcow
przerastaja nasze pojecia socjalne i kulturowe – choc
mamy koscioly – ale wynikaja one z tradycji i prosze
sprobowac w systemie moslemskim uprawiac rytualy
chrzescijanskie – prosze sprobowac – mozna to uczynic
ale nie majac juz lba – dlaczego w panstwach moslemskich
tepi sie militarnie chrzescijanstwo – dlaczego to samo na
mniejsza skale dzieje posrod izolantow – dlaczego?
np –ich zadanie by postawic w DA specjalny dla nich
namiotu modlitewnego by mogli publicznie na glownym
placu modlitewnikowac jest dla mnie karygodnym
absurdem mowiacym o bezgranicznej bezczelnosci
jesli zgodnie z konstytucja
religia jest sprawa prywatna – wowczas uznajmy to
prawo tak by obowiazywalo wszystkich w jednakowej
formie
jesli jednak przyznajemy obcej grupie etnicznej i kulturowej
prawa wyjatkowe – wowczas mordujemy siebie z nasza
wielowiekowa kulture – starsza od moslemizmu – padamy -
tak – padniemy – zgodnie z niewypowiedzianym twoim zyczeniem
CYC
wiosna sprzedalem krowe zoske bo przestala mleczyc
sprzedalem tez koze julke bo zrobila sie agresywna – bodla
i odmowila spozywania „bildcajtunga“ musialem kupowac
jej frenfurter algemeine zeitung – zrobila sie jakas intelektualna
ostatnio zazadala bym dal jej do spozywania wszystkie xiazki
na temat filozofii ktore posiadam i gdybym to zrobil – zostalby
mi tylko rozklad jazdy autobusow do darmstadt – wiec sprzedalem
i kupilem sobie traktor – konieczny bo od srody ubieglego tygodnia
u nas zniwa - bociany dziwia sie tylko ze tak wczesnie tego roku
ale my wiemy dlaczego - zeby nam myszy nie zezarly ziarna – zreszta
i tak genetycznie spreperowanego w usa i holandii
