chociaz w jedny jestesmy zgodni
babulenie
Re: babulenie
nooo
chociaz w jedny jestesmy zgodni
chociaz w jedny jestesmy zgodni
Re: babulenie
teraz tzw. pad polecial waszym dupy wycalowac serdecznie i pewnie zobowiazal sie w koncu oddac te dwiescie miliardow...
no ale moze jak juz Polakom wybacza to i wiaterek przestanie w oczy a zacznie od dupy strony podwiewac?
i wtedy sie okaze jaki smrod sie z wiatrem niesie....
no ale moze jak juz Polakom wybacza to i wiaterek przestanie w oczy a zacznie od dupy strony podwiewac?
i wtedy sie okaze jaki smrod sie z wiatrem niesie....
Re: babulenie
godzila
nie myl szubrawcow politycznych
z polakami
szubrawcy maja swoje
/enklave - pomorzak/
panstwo w panstwie
im nie chodzi o panstwo - ale o wlasny tylek
nie tyle - jak o zadze wladzy - podobnie jest
wszedzie - w brd i w usa i zsrr - reszte moga
wziasc diabli - jest im to obojetne
byle "wyszli na swoje" na ich obledne "racje"
panstwa i spleczenstwa zyja wlasnymi prawami
i rytmem
generalnie rzecz biorac polityka bylaby
niepotrzebna gdyby nie zasada ze ktos
musi kierowac
ale
zgodnie z wola spoleczernstw -
z tym tylko ze bywa i jest dzis
ze zostalo ono "oglupione" przez
kierownikow - lecz w interesie
partyjnym wlasnym /enklawe/
to sa dywersanci narodowi
a lud dal im demokratycznie
prawo do niszczenia
CYC
nie myl szubrawcow politycznych
z polakami
szubrawcy maja swoje
/enklave - pomorzak/
panstwo w panstwie
im nie chodzi o panstwo - ale o wlasny tylek
nie tyle - jak o zadze wladzy - podobnie jest
wszedzie - w brd i w usa i zsrr - reszte moga
wziasc diabli - jest im to obojetne
byle "wyszli na swoje" na ich obledne "racje"
panstwa i spleczenstwa zyja wlasnymi prawami
i rytmem
generalnie rzecz biorac polityka bylaby
niepotrzebna gdyby nie zasada ze ktos
musi kierowac
ale
zgodnie z wola spoleczernstw -
z tym tylko ze bywa i jest dzis
ze zostalo ono "oglupione" przez
kierownikow - lecz w interesie
partyjnym wlasnym /enklawe/
to sa dywersanci narodowi
a lud dal im demokratycznie
prawo do niszczenia
CYC
Re: babulenie
Po trzech tygodniach obozu kondycyjnego
wracam do domu jak mlody bog.
5 kilo w trzy tygodnie i wszelkie negatywy w badaniu krwi spadly o polowe
tak ze jestem cakowicie w zieonej strefie.
Prawidlowe zywienie jaki i sport tego dokonaly.
Nie tylko kondycja fizyczna ale i psychiczna.
Przyznam ze nigdy nie myslalem ze efekty beda az tak dobitne.
Teraz tylko tak trzymac, ale na to jestem calkowicie zdeterminowany.
W zdrowym ciele zdrowy duch, przynajmniej moim.
Pozdro
trzymajcie sie cieplo i zdrowo


wracam do domu jak mlody bog.
5 kilo w trzy tygodnie i wszelkie negatywy w badaniu krwi spadly o polowe
tak ze jestem cakowicie w zieonej strefie.
Prawidlowe zywienie jaki i sport tego dokonaly.
Nie tylko kondycja fizyczna ale i psychiczna.
Przyznam ze nigdy nie myslalem ze efekty beda az tak dobitne.
Teraz tylko tak trzymac, ale na to jestem calkowicie zdeterminowany.
W zdrowym ciele zdrowy duch, przynajmniej moim.
Pozdro
trzymajcie sie cieplo i zdrowo


Re: babulenie
pomorzak
ciesze sie razem z toba
nie wiem na czym twoj
oboz polegal -ale zapewne
zadzialal pozytywnie
rzecz -moim zdaniem - ma sie tak
ze zrodlo wszelkich sil zawarte jest
w glowie i jesli ona powie TAK -
dziala caly organizm
tu nie wystarcza "pozytywne myslenie"
na sila - zreszta produkt psycho z usa
nasz rozum ma to do siebie ze potrafi
sie uczyc - wypracowac metode ktorej
skutkiem jest zdrowie nie tylko psychiczne
ale fizyczne
pozdr
CYC
ciesze sie razem z toba
nie wiem na czym twoj
oboz polegal -ale zapewne
zadzialal pozytywnie
rzecz -moim zdaniem - ma sie tak
ze zrodlo wszelkich sil zawarte jest
w glowie i jesli ona powie TAK -
dziala caly organizm
tu nie wystarcza "pozytywne myslenie"
na sila - zreszta produkt psycho z usa
nasz rozum ma to do siebie ze potrafi
sie uczyc - wypracowac metode ktorej
skutkiem jest zdrowie nie tylko psychiczne
ale fizyczne
pozdr
CYC
Re: babulenie
GRA-TU-LAC-JE Mirku! Ten usmiech jest wart milion dolarów.
PS. Do Cyca
Jeśli glowa powie TAK, to jest pozytywne myslenie głupku.
PS. Do Cyca
Jeśli glowa powie TAK, to jest pozytywne myslenie głupku.
Re: babulenie
gratulacje!pomorzak pisze:Nie tylko kondycja fizyczna ale i psychiczna.
Przyznam ze nigdy nie myslalem ze efekty beda az tak dobitne.
Teraz tylko tak trzymac, ale na to jestem calkowicie zdeterminowany.
W zdrowym ciele zdrowy duch, przynajmniej moim.
Pozdro
trzymajcie sie cieplo i zdrowo
to teraz dalej popier.dalaj przez pola... to zdrowsze niz czytanie bzdur wypisywanych na tym forum...
Re: babulenie
pomorzak
kup sobie inny cap
bo na zdjeciu odstaja
ci uszy
moge ci przyslac furazeke
oryginal z czysow wojny
hiszpanskiej - dla mnie
troche za duza
czys ty juz kaleka?
widze ze podpierasz sie kijami
wyrzuc toto - pracuj rekami
ale bez tych kijow - alboe wez se
takigo kobyra z lasu - ale musi byc
debowy - te trzymaja sie bardzo
dlugo - kobyr lepszy od tych sportkijow
CYC
kup sobie inny cap
bo na zdjeciu odstaja
ci uszy
moge ci przyslac furazeke
oryginal z czysow wojny
hiszpanskiej - dla mnie
troche za duza
czys ty juz kaleka?
widze ze podpierasz sie kijami
wyrzuc toto - pracuj rekami
ale bez tych kijow - alboe wez se
takigo kobyra z lasu - ale musi byc
debowy - te trzymaja sie bardzo
dlugo - kobyr lepszy od tych sportkijow
CYC
Re: babulenie
kijaszki sa bardzo potrzenbe bo na czterech zawsze latwiej
na dodatek mozna rozwijac wieksze predkosci
i jak twierdza specjalisci
przy wlasciwej technice poruszamy jakies 90 % miesni
co sprawia iz Nordic Walking jest jedna z bardziej wszechstronnych technik poruszania ciala
dzisiaj przed poludniem przemaszerowalem moje 10 km w 90 minut co jak dla mnie jest calkiem przyzwoitym wynikiem
najbardziej lubie teren dosc mocno pofaldowany bo przy dlugich podejsciach osiagam moj treningowy puls
i slysze jak tluszcz sie topi a jak jeszcze troche doloze to i zalatuje spalonym cukrem
jednym slowem samooczyszczalnia dla organizmu
NW jest dla mnie optymalny bo kolanka biegu juz nie wytrzymaja a ruszac sie trzeba
jeszcze trzy tygodnie temu przysiad dzialal u mnie tylko w jedna strone, zgodnie z prawem ciazenia
obecnie 50 przysiadow w ramach gimnastyki nie sa az tak wielkim problemem
mowie o przysiadach gdzie ciezar ciala przenoszony jest na piety


na dodatek mozna rozwijac wieksze predkosci
i jak twierdza specjalisci
przy wlasciwej technice poruszamy jakies 90 % miesni
co sprawia iz Nordic Walking jest jedna z bardziej wszechstronnych technik poruszania ciala
dzisiaj przed poludniem przemaszerowalem moje 10 km w 90 minut co jak dla mnie jest calkiem przyzwoitym wynikiem
najbardziej lubie teren dosc mocno pofaldowany bo przy dlugich podejsciach osiagam moj treningowy puls
i slysze jak tluszcz sie topi a jak jeszcze troche doloze to i zalatuje spalonym cukrem
jednym slowem samooczyszczalnia dla organizmu
NW jest dla mnie optymalny bo kolanka biegu juz nie wytrzymaja a ruszac sie trzeba
jeszcze trzy tygodnie temu przysiad dzialal u mnie tylko w jedna strone, zgodnie z prawem ciazenia
obecnie 50 przysiadow w ramach gimnastyki nie sa az tak wielkim problemem
mowie o przysiadach gdzie ciezar ciala przenoszony jest na piety


