babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

nooo

chociaz w jedny jestesmy zgodni 8-)
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

teraz tzw. pad polecial waszym dupy wycalowac serdecznie i pewnie zobowiazal sie w koncu oddac te dwiescie miliardow...

no ale moze jak juz Polakom wybacza to i wiaterek przestanie w oczy a zacznie od dupy strony podwiewac?
i wtedy sie okaze jaki smrod sie z wiatrem niesie....
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

godzila
nie myl szubrawcow politycznych
z polakami

szubrawcy maja swoje
/enklave - pomorzak/
panstwo w panstwie

im nie chodzi o panstwo - ale o wlasny tylek
nie tyle - jak o zadze wladzy - podobnie jest
wszedzie - w brd i w usa i zsrr - reszte moga
wziasc diabli - jest im to obojetne
byle "wyszli na swoje" na ich obledne "racje"
panstwa i spleczenstwa zyja wlasnymi prawami
i rytmem

generalnie rzecz biorac polityka bylaby
niepotrzebna gdyby nie zasada ze ktos
musi kierowac
ale
zgodnie z wola spoleczernstw -
z tym tylko ze bywa i jest dzis
ze zostalo ono "oglupione" przez
kierownikow - lecz w interesie
partyjnym wlasnym /enklawe/

to sa dywersanci narodowi
a lud dal im demokratycznie
prawo do niszczenia

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Po trzech tygodniach obozu kondycyjnego
wracam do domu jak mlody bog.
5 kilo w trzy tygodnie i wszelkie negatywy w badaniu krwi spadly o polowe
tak ze jestem cakowicie w zieonej strefie.
Prawidlowe zywienie jaki i sport tego dokonaly.
Nie tylko kondycja fizyczna ale i psychiczna.
Przyznam ze nigdy nie myslalem ze efekty beda az tak dobitne.
Teraz tylko tak trzymac, ale na to jestem calkowicie zdeterminowany.
W zdrowym ciele zdrowy duch, przynajmniej moim.

Pozdro
trzymajcie sie cieplo i zdrowo

Obrazek

Obrazek
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

pomorzak
ciesze sie razem z toba
nie wiem na czym twoj
oboz polegal -ale zapewne
zadzialal pozytywnie

rzecz -moim zdaniem - ma sie tak
ze zrodlo wszelkich sil zawarte jest
w glowie i jesli ona powie TAK -
dziala caly organizm

tu nie wystarcza "pozytywne myslenie"
na sila - zreszta produkt psycho z usa

nasz rozum ma to do siebie ze potrafi
sie uczyc - wypracowac metode ktorej
skutkiem jest zdrowie nie tylko psychiczne
ale fizyczne

pozdr

CYC
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

GRA-TU-LAC-JE Mirku! Ten usmiech jest wart milion dolarów.

PS. Do Cyca
Jeśli glowa powie TAK, to jest pozytywne myslenie głupku.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:Nie tylko kondycja fizyczna ale i psychiczna.
Przyznam ze nigdy nie myslalem ze efekty beda az tak dobitne.
Teraz tylko tak trzymac, ale na to jestem calkowicie zdeterminowany.
W zdrowym ciele zdrowy duch, przynajmniej moim.

Pozdro
trzymajcie sie cieplo i zdrowo
gratulacje!
to teraz dalej popier.dalaj przez pola... to zdrowsze niz czytanie bzdur wypisywanych na tym forum...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

pomorzak
kup sobie inny cap
bo na zdjeciu odstaja
ci uszy

moge ci przyslac furazeke
oryginal z czysow wojny
hiszpanskiej - dla mnie
troche za duza

czys ty juz kaleka?
widze ze podpierasz sie kijami
wyrzuc toto - pracuj rekami
ale bez tych kijow - alboe wez se
takigo kobyra z lasu - ale musi byc
debowy - te trzymaja sie bardzo
dlugo - kobyr lepszy od tych sportkijow

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

kijaszki sa bardzo potrzenbe bo na czterech zawsze latwiej
na dodatek mozna rozwijac wieksze predkosci
i jak twierdza specjalisci
przy wlasciwej technice poruszamy jakies 90 % miesni
co sprawia iz Nordic Walking jest jedna z bardziej wszechstronnych technik poruszania ciala
dzisiaj przed poludniem przemaszerowalem moje 10 km w 90 minut co jak dla mnie jest calkiem przyzwoitym wynikiem
najbardziej lubie teren dosc mocno pofaldowany bo przy dlugich podejsciach osiagam moj treningowy puls
i slysze jak tluszcz sie topi a jak jeszcze troche doloze to i zalatuje spalonym cukrem
jednym slowem samooczyszczalnia dla organizmu
NW jest dla mnie optymalny bo kolanka biegu juz nie wytrzymaja a ruszac sie trzeba
jeszcze trzy tygodnie temu przysiad dzialal u mnie tylko w jedna strone, zgodnie z prawem ciazenia
obecnie 50 przysiadow w ramach gimnastyki nie sa az tak wielkim problemem
mowie o przysiadach gdzie ciezar ciala przenoszony jest na piety




Obrazek

Obrazek
Zablokowany