babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

widze ze ci piues noge odgryzm
teraz rozumiem dlaczego te kijaszki

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

cyc
pamietasz jeszcze takie cos ?
w Bad Steben stoi taka jedna w parku i chyba nawet dziala
na pieniadze
ja we Frankfurcie juz czegos takiego od lat nie widzialem

Obrazek
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze:widze ze ci piues noge odgryzm
teraz rozumiem dlaczego te kijaszki

CYC
byl na florydzie i aligator mu kulasa upitolil...

tam jest duzo aligatorow na wolnosci... bylem, widzialem...

reflex juz zadnej konczyny nie ma i ciulem w klawiature wali...
ale to normalne na florydzie...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

u nas zlikwidowali chyba 15 lat temu
a byloby moglo stac nawet do dzis
chociazby jako dekoracja szarej ulicy
ale
mozesz kupic taka oryginalna angielska
jako upiekszenie mieszkania
to sa znamiona nostalgii za
czasami reletywnie spokojnymi
tak samo brak mi na ulicach
garbusa - sasiad ma z 1967
wyremontowal i chce go kupic
ale ciagle jeszcze w trakcie
remontu - bodaj 50 koni
malutka tylna szyba
armatura schlicht
aber funktionell
silniczek chodzi
jak zegarek
takoz
nie mam juz mojego starego telefonu
z tarcza do krecenia i sluchawka
500 gramow ciezka
ale mialem smartfona - wyrzucilem toto
codziennie ladowac - reklama reklame
goni /ampy/ - kupilem zwykly - moge tylko
telefonwac - to mi wystarcza i powiem -
ulatwia komunikacje w razie potrzeby
lubie starocie

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Czy to przypadek ?
Nie wiem ale 11.11 nagle zobaczylem

Obrazek

Obrazek

Obrazek

kaktusowate kwitna jak wsciekle na bialo-czerwono.

To znak, to znak.
Za oknem ciemna zimna noc a w domu plomienne kwiaty wolaja
o kolorach zycia.
Ale czy kto zrozumie mowe kwiatow, a tym bardziej ich krzyk.
Bezwstydne kwiaty z ich orgiastycznymi kolorami chca nam zaklamac
prawdziwy, ponury i strasznie beznadziejny obraz swiata.
Jest ciemno, zimno i ponuro.
Glupi kogo ciesza piekne kwiaty.
Jedynymi madrymi kolorami zycia jest szarosc i czern.
A jednak glupie serce rwie sie do kolorowych kwiatow.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

Nie wiele mnie obchodzi skromność i wstydliwość, ale nie należałoby mówić tak brzydko o kościelnej moralności i uczuciach religijnych, które są notoryczne obrażane. A już o prawdziwo patriotycznej miłości do ojczyzny, nawet nie wspomnę.
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Piekne, List Einstaina do córki i kometarz pomorzaka o kwiatach.
A wczoraj dowiedzieliśmy się o śmierci Leonarda Cohen i jak pięknie się pożegnał się ze światem.
Ogrzewal miliony serc na świecie swoja poezja i śpiewaniem.
Żal...
alohilani
Posty: 2653
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

Tak, bardzo piekny ten list i kaktus niezwykle piekny. U nas w domu byl taki rozowy, tzn. w moim domu rodzinnym. Juz w moim wlasnym rosly dobrze inne kaktusy, a najlepiej aloes, ale ten polski, tu aloes jest inny. Nawet po wielu latach od wyjazdu jeszcze byl.
Pomorzak pisze pieknie i cieplo, piekne zdjecia zamieszcza.
Dzieki Pomorzaku.
Smutne, ze ludzie tak szybko odchodza...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

kaktusowate kwitna jak wsciekle na bialo-czerwono.

To znak, to znak.
Za oknem ciemna zimna noc a w domu plomienne kwiaty wolaja
o kolorach zycia.
Ale czy kto zrozumie mowe kwiatow, a tym bardziej ich krzyk.
Bezwstydne kwiaty z ich orgiastycznymi kolorami chca nam zaklamac
prawdziwy, ponury i strasznie beznadziejny obraz swiata.
Jest ciemno, zimno i ponuro.
Glupi kogo ciesza piekne kwiaty.
Jedynymi madrymi kolorami zycia jest szarosc i czern.
A jednak glupie serce rwie sie do kolorowych kwiatow.#
------------------------------------------------------------------

pomorzaku
napisales genialny text
wlasciwie wiersz pelen
prawdziwego widzenia
i serca

zdejme kapelusz

i pozdrawiam cie
jestes w tym soba
trzymaj tak

CYC
Zablokowany