babulenie
Re: babulenie
widze ze ci piues noge odgryzm
teraz rozumiem dlaczego te kijaszki
CYC
teraz rozumiem dlaczego te kijaszki
CYC
Re: babulenie
byl na florydzie i aligator mu kulasa upitolil...zoskicyc pisze:widze ze ci piues noge odgryzm
teraz rozumiem dlaczego te kijaszki
CYC
tam jest duzo aligatorow na wolnosci... bylem, widzialem...
reflex juz zadnej konczyny nie ma i ciulem w klawiature wali...
ale to normalne na florydzie...
Re: babulenie
u nas zlikwidowali chyba 15 lat temu
a byloby moglo stac nawet do dzis
chociazby jako dekoracja szarej ulicy
ale
mozesz kupic taka oryginalna angielska
jako upiekszenie mieszkania
to sa znamiona nostalgii za
czasami reletywnie spokojnymi
tak samo brak mi na ulicach
garbusa - sasiad ma z 1967
wyremontowal i chce go kupic
ale ciagle jeszcze w trakcie
remontu - bodaj 50 koni
malutka tylna szyba
armatura schlicht
aber funktionell
silniczek chodzi
jak zegarek
takoz
nie mam juz mojego starego telefonu
z tarcza do krecenia i sluchawka
500 gramow ciezka
ale mialem smartfona - wyrzucilem toto
codziennie ladowac - reklama reklame
goni /ampy/ - kupilem zwykly - moge tylko
telefonwac - to mi wystarcza i powiem -
ulatwia komunikacje w razie potrzeby
lubie starocie
CYC
a byloby moglo stac nawet do dzis
chociazby jako dekoracja szarej ulicy
ale
mozesz kupic taka oryginalna angielska
jako upiekszenie mieszkania
to sa znamiona nostalgii za
czasami reletywnie spokojnymi
tak samo brak mi na ulicach
garbusa - sasiad ma z 1967
wyremontowal i chce go kupic
ale ciagle jeszcze w trakcie
remontu - bodaj 50 koni
malutka tylna szyba
armatura schlicht
aber funktionell
silniczek chodzi
jak zegarek
takoz
nie mam juz mojego starego telefonu
z tarcza do krecenia i sluchawka
500 gramow ciezka
ale mialem smartfona - wyrzucilem toto
codziennie ladowac - reklama reklame
goni /ampy/ - kupilem zwykly - moge tylko
telefonwac - to mi wystarcza i powiem -
ulatwia komunikacje w razie potrzeby
lubie starocie
CYC
Re: babulenie
Czy to przypadek ?
Nie wiem ale 11.11 nagle zobaczylem



kaktusowate kwitna jak wsciekle na bialo-czerwono.
To znak, to znak.
Za oknem ciemna zimna noc a w domu plomienne kwiaty wolaja
o kolorach zycia.
Ale czy kto zrozumie mowe kwiatow, a tym bardziej ich krzyk.
Bezwstydne kwiaty z ich orgiastycznymi kolorami chca nam zaklamac
prawdziwy, ponury i strasznie beznadziejny obraz swiata.
Jest ciemno, zimno i ponuro.
Glupi kogo ciesza piekne kwiaty.
Jedynymi madrymi kolorami zycia jest szarosc i czern.
A jednak glupie serce rwie sie do kolorowych kwiatow.
Nie wiem ale 11.11 nagle zobaczylem
kaktusowate kwitna jak wsciekle na bialo-czerwono.
To znak, to znak.
Za oknem ciemna zimna noc a w domu plomienne kwiaty wolaja
o kolorach zycia.
Ale czy kto zrozumie mowe kwiatow, a tym bardziej ich krzyk.
Bezwstydne kwiaty z ich orgiastycznymi kolorami chca nam zaklamac
prawdziwy, ponury i strasznie beznadziejny obraz swiata.
Jest ciemno, zimno i ponuro.
Glupi kogo ciesza piekne kwiaty.
Jedynymi madrymi kolorami zycia jest szarosc i czern.
A jednak glupie serce rwie sie do kolorowych kwiatow.
Re: babulenie
Nie wiele mnie obchodzi skromność i wstydliwość, ale nie należałoby mówić tak brzydko o kościelnej moralności i uczuciach religijnych, które są notoryczne obrażane. A już o prawdziwo patriotycznej miłości do ojczyzny, nawet nie wspomnę.
Re: babulenie
Piekne, List Einstaina do córki i kometarz pomorzaka o kwiatach.
A wczoraj dowiedzieliśmy się o śmierci Leonarda Cohen i jak pięknie się pożegnał się ze światem.
Ogrzewal miliony serc na świecie swoja poezja i śpiewaniem.
Żal...
A wczoraj dowiedzieliśmy się o śmierci Leonarda Cohen i jak pięknie się pożegnał się ze światem.
Ogrzewal miliony serc na świecie swoja poezja i śpiewaniem.
Żal...
Re: babulenie
Tak, bardzo piekny ten list i kaktus niezwykle piekny. U nas w domu byl taki rozowy, tzn. w moim domu rodzinnym. Juz w moim wlasnym rosly dobrze inne kaktusy, a najlepiej aloes, ale ten polski, tu aloes jest inny. Nawet po wielu latach od wyjazdu jeszcze byl.
Pomorzak pisze pieknie i cieplo, piekne zdjecia zamieszcza.
Dzieki Pomorzaku.
Smutne, ze ludzie tak szybko odchodza...
Pomorzak pisze pieknie i cieplo, piekne zdjecia zamieszcza.
Dzieki Pomorzaku.
Smutne, ze ludzie tak szybko odchodza...
Re: babulenie
kaktusowate kwitna jak wsciekle na bialo-czerwono.
To znak, to znak.
Za oknem ciemna zimna noc a w domu plomienne kwiaty wolaja
o kolorach zycia.
Ale czy kto zrozumie mowe kwiatow, a tym bardziej ich krzyk.
Bezwstydne kwiaty z ich orgiastycznymi kolorami chca nam zaklamac
prawdziwy, ponury i strasznie beznadziejny obraz swiata.
Jest ciemno, zimno i ponuro.
Glupi kogo ciesza piekne kwiaty.
Jedynymi madrymi kolorami zycia jest szarosc i czern.
A jednak glupie serce rwie sie do kolorowych kwiatow.#
------------------------------------------------------------------
pomorzaku
napisales genialny text
wlasciwie wiersz pelen
prawdziwego widzenia
i serca
zdejme kapelusz
i pozdrawiam cie
jestes w tym soba
trzymaj tak
CYC
To znak, to znak.
Za oknem ciemna zimna noc a w domu plomienne kwiaty wolaja
o kolorach zycia.
Ale czy kto zrozumie mowe kwiatow, a tym bardziej ich krzyk.
Bezwstydne kwiaty z ich orgiastycznymi kolorami chca nam zaklamac
prawdziwy, ponury i strasznie beznadziejny obraz swiata.
Jest ciemno, zimno i ponuro.
Glupi kogo ciesza piekne kwiaty.
Jedynymi madrymi kolorami zycia jest szarosc i czern.
A jednak glupie serce rwie sie do kolorowych kwiatow.#
------------------------------------------------------------------
pomorzaku
napisales genialny text
wlasciwie wiersz pelen
prawdziwego widzenia
i serca
zdejme kapelusz
i pozdrawiam cie
jestes w tym soba
trzymaj tak
CYC
