Kaczynski rozeslal zenujacy list po ambasadach....

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Kaczynski rozeslal zenujacy list po ambasadach....

Post autor: godzilla »

Gdzie jest k*** ta żenada w liście Kaczyńskiego? Gdzie pytam? A zanim podpowiem, że nie ma, to przypomnę o wielkiej zadymie białoruskiej. Wtedy Kaczyński na prochach powiedział rzecz OCZYWISTĄ, mianowicie taką, że bez Ruskich Białorusi dla rodziny państw demokratycznych odzyskać się nie da. Przez Polskę przetoczyła się fala amatorskich i podnieconych komentarzy, jak to niedopuszczalnie Kaczyński imperialistom oddaje kontrolę nad Białorusią. Dziś Putin właśnie dożyna Łukaszenkę, robi co chce i jak chce i nie tylko gajowy oparł się o krzyż, nie tylko spec od stosunków międzynarodowych lewoskrzydłowy Nowak, nie ma nic do powiedzenia, ale rodzina europejska i inne ONZ siedzą cicho.

Dziś krzyk jest inny, a Kaczyński znów ma rację, jak wówczas powiedział rzecz banalną, tak prostą i naturalną, że wstyd tego nie widzieć, tak teraz mówi rzeczy i stawia tezy na pograniczu frazesu. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby nie widzieć neoimperialnych zagrywek Rosji, nawet sieczka pozwoliłaby dostrzec ewidentne fakty. Przez takie drobiazgi jak Smoleńsk, aż po Osetię, Armenię, do Białorusi i Ukrainy, Putin rozgrywa swoją dawną strefę wpływów przy zupełnie biernej postawie świata. To nie jest tak, że agresja Rosji jest niemożliwa, ta agresja ma już miejsce, a w dwóch przypadkach ma charakter militarny, Rosja prowadziła lub prowadzi wojnę w krajach, które swego rewolucyjnego czasu przejął ZSRR. O tym nawet najgłupsze masowe media donoszą, zatem co tu jest do negowania. Fakt, że Ruscy grają gazem, że politycznie ustawili sobie Białoruś i ciągle mają niebagatelne wpływy na Ukrainie, tudzież zacierają ręce na państwa nadbałtyckie, są kolejnymi faktami i nie wiem na jakich trzeba być PROSZKACH i jak bardzo być ŻENUJĄCYM, żeby tego nie widzieć.
http://kontrowersje.net/tresc/marek_mig ... _i_analizy
tez sie, k***, zastanawialem gdzie ta zenada, gdzie kuriozum, gdzie horror?
no, ale ja tez na prochach jestem....
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Kaczynski rozeslal zenujacy list po ambasadach....

Post autor: godzilla »

a ja sie zastanawiam jak funkcjonuje tutaj ten filtr, ktory ma wylapywac "brzydkie slowa"

tam powyzej z cytowanego artykulu wycial slowo k***...
ponizej jest k*** mojej kompozycji i nie wycial...
nie chce wsadzac slowa "k***" w cudzyslow bo tez nie wiem jak filtr zareaguje...

juz widze jak on dziala... jak k*** nie jest podlaczona do kropki czy przecinka czy innego apostrofa to tego a jak wrecz przeciwnie to calkiem inaczej... albo i odwrotnie... k***... albo k***
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Kaczynski rozeslal zenujacy list po ambasadach....

Post autor: pomorzak »

Socjolog Jadwiga Staniszkis w programie TVN24 "Fakty po Faktach" wypowiedziała się o kondycji prezesa PiS podczas kampanii prezydenckiej. - Prosiłam Kaczyńskiego, by nie brał. Te środki powodują, że on niewiele pamięta z kampanii - powiedziała Staniszkis o lekach, jakie zażywał prezes PiS po katastrofie smoleńskiej. Staniszkis zabrała także głos w sprawie krytycznego listu Kaczyńskiego o stanie polskiej polityki zagranicznej wysłanego do ambasadorów UE.

Staniszkis, która wspierała prezesa PiS w walce o Pałac Prezydencki z troską wspominała stan ducha Kaczyńskiego w czasie walki o najwyższy urząd w państwie. - To wpłynęło na jego sposób bycia, przynajmniej na początku kampanii. To wyjaśnia bardzo wiele rzeczy - mówiła o zażywanych lekarstwach przez prezesa PiS.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prosilam ... omosc.html
Jarek byl na dopalaczach.
Podobno teraz to juz wraca do formy bo odstawil leki.
Chlopak nic nie pamieta z kampani prezydenckiej.
Nareszcie jednak jest soba.
Podobno teraz to juz tak calkiem na trzezwo, bez dopalaczy.
Ale kto to tam wie. Wtedy tez twierdzil ze jest trzezwy.
Tak wlasciwie to po czym poznac ze jest trzezwy ?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Kaczynski rozeslal zenujacy list po ambasadach....

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: Jarek byl na dopalaczach.
Podobno teraz to juz wraca do formy bo odstawil leki.
Chlopak nic nie pamieta z kampani prezydenckiej.
Nareszcie jednak jest soba.
Podobno teraz to juz tak calkiem na trzezwo, bez dopalaczy.
Ale kto to tam wie. Wtedy tez twierdzil ze jest trzezwy.
Tak wlasciwie to po czym poznac ze jest trzezwy ?
to czy J. Kaczynski bierze czy bral i jakie lekarstwa bral jest malo istotne...

popatrz jakich wrogow ma Polska i Polacy:
Galwas pisze: Ja ze swojej strony będę pisał tylko o tym co lubie i na czym się znam naprawdę: wstęp do zarysu ogólnej analizy metodologii bestialskiej, nieludzko bezlitosnej i brutalnej przemocy fizycznej w resocjalizacji psycholi z PIS-u, oraz krótki przegląd głównych podstaw sposobów pełnej eliminacji radjomaryjnego ciemnogrodu, poprzez nękanie, prześladowanie, dyskryminowanie oraz zwierzęcego znęcania się z uwzględnieniem szczególnej roli nienawiści w tym procesie.
Galwas
tylko jakies bydle z NKWD mogloby cos takiego napisac, nieprawdaz?
a takich jak on zaczyna byc coraz wiecej za sprawa rzadow ryzego palikota... nawoluja do nienawisci krzyczac o innych ze tamci nienawidza, karzac tamtym nadstawiac drugi policzek...

zeby sie kiedys nie zdziwili.....
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Kaczynski rozeslal zenujacy list po ambasadach....

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: to czy J. Kaczynski bierze czy bral i jakie lekarstwa bral jest malo istotne...
Klient na silnych psychotropach powinin raczej przebywac w zacisz domowym czy tez szpitalnym.
Wtedy klapal dzioben i teraz tez to robi. Wtedy nagle zapalal miloscia do lewicy a dzisiaj napieprza obie strony.
Jaka jest gwarancja ze on nie przez prochy odurzony. Taki zdalnie sterowany bo sam malo co lapie z otoczenia.
Moze warto aby najpierw sie wyleczyl a potem dopiero wracal do polityki.
Najzabawniejsze ze obojetnie w jakim stanie jest fani tego nie widza.
Dla nich jest on ciagle taki sam a to juz powinno zastanawiac.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Kaczynski rozeslal zenujacy list po ambasadach....

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:Najzabawniejsze ze obojetnie w jakim stanie jest fani tego nie widza.
Dla nich jest on ciagle taki sam a to juz powinno zastanawiac.
nic zabawnego w tym nie ma... to co on napisal w tym liscie nie jest zenujace czy szokujace...
to tylko ta Wasza propaganda na sile probuje tworzyc nowych fanatykow-szalencow, ktorzy beda nawet mordowac w imie "Waszej demokracji tuskowej" - czyli w imie tych, ktorzy niszcza Polske...

mnie kaczynski lata kolo dupy... tak jak myslalem przedtem ze chodzi na smyczy amerykanskich sluzb, tak i teraz mysle ze tak jest... tu sie scieraja interesy dwoch plemion... ktore niekoniecznie maja wspolne interesy ze swiatem chrzescijanskim...

a podobno cala europa jest na tej wierze zbudowana...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Kaczynski rozeslal zenujacy list po ambasadach....

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: nic zabawnego w tym nie ma... to co on napisal w tym liscie nie jest zenujace czy szokujace...
to tylko ta Wasza propaganda na sile probuje tworzyc nowych fanatykow-szalencow, ktorzy beda nawet mordowac w imie "Waszej demokracji tuskowej" - czyli w imie tych, ktorzy niszcza Polske...
Godziu
a wy Godzie to tak zaszokowani niby czym ze mnie nawet nie szokuje to co ten chlop na prochach napisal.
Bo czemu ma to szokowac ? Toc to calkiem normalne. Teraz nie pamieta co poprzednio opowiadal to i za jakis czas nie bedzie pamietal co teraz opowiada.
On tylko dla takich godziow alfa i omega. Normalne ludziki patrza z poblazaniem na ludkow na prochach.
Normalna sprawa. Jedni potrzebuja podniety inni moga bez prochow.
Ja wiem ze wy Godzie to takie szwajcarskie ratowniki Polski.
Nawet te biedne Polaki co w Polsce mieszkaja sa oglupiane i nie widza tego co ze Szwajcari widac.
Te Szwajcary tak zapatrzone we wlasny pempek ze nawet nie widza ze ludki potrafia myslec samodzielnie.
Trudno bedzie przekonac ze chlop na prochach jest idealem rozsadku.
Co tam, demokracja kaczynska wypierze wszystko.
Teraz wystarczy powiedzec ze bylo sie na prochach i niczego sie nie pamieta. Jakie obietnice wyborcze ????
Jarek znajdzie winnych co mieli ladnie wygladac a nie decydowac.
Godzio,
niech zyje prezes. Zbawca Polski i sumienie narodow.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Kaczynski rozeslal zenujacy list po ambasadach....

Post autor: Reflex »

Cala historia o prochach Kaczynskiego,to macenie w i tak metnej wodzie. Bredzil przed katastrofa, bredzil po katastrofie i bredzi teraz. Jakies proszki by sie przydaly Pani Staniszkis, baba sie starzeje bez chlopa i plecie bez sensu.
Pani Profesor skompromitowala sie wypowiedziami w czasie kampanii wyborczej, teraz ratuje swoja reputacje "proszkami" Kaczynskiego.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Kaczynski rozeslal zenujacy list po ambasadach....

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:Godzio,
niech zyje prezes. Zbawca Polski i sumienie narodow.
a niech sobie zyje, mnie nic do niego...

nie zauwazyles tekstu Galwasa, ktory jest chyba wazniejszy w naszej tutaj dyskusji niz pierdo-ly, ktore kaczynski rozeslal po ambasadach?

toc on juz napisal to o czym jego mocodawcy kaza milczec do czasu az bedzie mozna wyrzynac tych innych jak krowy...

a Galwas juz by chcial wyrzynac...

jezeli wiecej takich bedzie to caly misterny plan moze spalic na panewce...

powiedz to Galwasowi zeby nie spierdzielil calej sprawy nowego swiatowego ladu...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Kaczynski rozeslal zenujacy list po ambasadach....

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:nie zauwazyles tekstu Galwasa, ktory jest chyba wazniejszy w naszej tutaj dyskusji niz pierdo-ly, ktore kaczynski rozeslal po ambasadach?

toc on juz napisal to o czym jego mocodawcy kaza milczec do czasu az bedzie mozna wyrzynac tych innych jak krowy...

a Galwas juz by chcial wyrzynac...

jezeli wiecej takich bedzie to caly misterny plan moze spalic na panewce...

powiedz to Galwasowi zeby nie spierdzielil calej sprawy nowego swiatowego ladu...
Zaczynasz zyc w tym samym swiecie co Jarek.
Co poczac.
Znalazles spisek.
Galwas tylko czeka aby wyrzynac.
Pewnie inni beda pomagac.
Pamietam jak po ogloszeniu stanu wojennego w siedzibie bydgoskiej solidarnosci znalezki kosy na sztorc.
Moze to Galwas wtedy i dzisiaj.
Czuj duch.
Godzio,
ty ratujesz twoj swiat.

Jak bedziesz mial chec kiedys powaznie pogadac to wal. O spiskach i wszelkiej masci spiskowcach z tego forum odpuszczam.
Ja nie mam potrzeby siebie dowartosciowac szmacac innych.
O Tusku i obecnej wladzy kazdy ma swoje pojecie, ale to nie ma niczego wspolnego z tym co ty popychasz.
Jak masz zamiar prawic w stylu nawiedzonego Jarka czy tesz Tadzia, to twoja sprawa.

Po moim urlopie w Polsce utwierdzilem sie w przekonaniu ze ci co tam mieszkaja wiedza najlepiej co jest grane.
To ich kraj i oni ponosza konsekwencje swoich decyzji, nie Szwajcarzy.
Sentymenty to nie to samo co zycie.
ODPOWIEDZ