Halloween party

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Halloween party

Post autor: nikita »

"Wolno" - Wolno w celu ponizenia innej osoby, albo wywyzszenia siebie samego tworzyc slowne powiazania typu: "zlodziej jak Polak" "skosnooki jak chory na Downa" "czarny, bo niemyty brudny jak Murzyn"?
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Halloween party

Post autor: tusku »

nikita pisze:"Wolno" - Wolno w celu ponizenia innej osoby, albo wywyzszenia siebie samego tworzyc slowne powiazania typu: "zlodziej jak Polak" "skosnooki jak chory na Downa" "czarny, bo niemyty brudny jak Murzyn"?
nic nie wolno przeciez.... pytac tez nie wolno!
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Halloween party

Post autor: whiskeyprint1 »

nie sprzeczajmy sie na temat wygladu czlowieka bo za to nikt nie moze - gorzej jest jesli ow podejmuje (chce - na szczescie jeszcze nie nastapilo - ale nastapi i wowczas moze i ty powiesz brzydkie slowo na owego) kretynskie decyzje - wowczas nie ma innej mozliwosci jak wyrazenie podejrzenia ze kretynskie decyzje podejmuje kretyn - czyz nie tak?
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Halloween party

Post autor: nikita »

Moj repertuar slow brzydkich jest wstrzasajacy :evil: I takiz moze sie stac - ale zawsze uczciwosc nakazuje odczekac tych 100 dni, a nie wyrokowac przed wydarzeniami.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Halloween party

Post autor: whiskeyprint1 »

poniewaz dobrze znamy sie z poprzednich zyciorysow - wiem ze nie znasz jezyka polskiego i dlatego plecam ci wydany ongis w polsce "slownik wyrazow niecenzuralnych" - poki nie zapoznasz sie z tym slownikiem - nie bedziesz mogl twierdzic ze znasz jezyk polski - jezyk niemiecki ubogi!
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Halloween party

Post autor: nikita »

whiskeyprint1 pisze:poniewaz dobrze znamy sie z poprzednich zyciorysow - wiem ze nie znasz jezyka polskiego i dlatego plecam ci wydany ongis w polsce "slownik wyrazow niecenzuralnych" - poki nie zapoznasz sie z tym slownikiem - nie bedziesz mogl twierdzic ze znasz jezyk polski - jezyk niemiecki ubogi!
Nie mozesz mnie wasc znac - bo nie wiesz, kim jestem :roll: Nikt nie wie kim jestem.
ulenspegel
Posty: 32
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:33 pm

Re: Halloween party

Post autor: ulenspegel »

Pozwolę sobie wrócić do miejsca,sprzed paru dni.
Otóż jazz, jak wiadomo należy do kultury niszowej i jest chołubiony przez garstkę intelektualistów, a ponieważ światem nie rządzą intelektualiści, tylko aktorzy (nie, nie, nie Miki i Donald) tacy jak Reagan który spowodował w latach osiemdziesiątych znaczne poluźnienie w amerykańskich przepisach antymonopolowych, czy aktorki takie jak Paris Hilton, która sztuką przykuwania uwagi do siebie zdobyła więcej publiczności, niż wszystkie filmy z Donaldem razem wzięte, czy Berlusconi, który aktorem chciałby być chętnie, został jedynie błaznem cyrkowym, co jednak nie przeszkodziło mu w manipulacji własnym społeczeństwem, możemy więc przypuszczać, że najgorsze przed nami i jeszcze z rozrzewnieniem będziemy wspominali czasy, w których amerykanie rzucali na nas stonkę i dżinsy.
A jeśli chodzi o Miki i Donalda, a raczej o ich starego: Disneya, to był on twórcą kultu supermarki, zabawy, która doprowadziła, bądź doprowadzi, zależy kto na jakim poziomie świadomości odbiera to co się wokół niego dzieje, nas do stanu uwielbienia rzeczy martwych, takich jak telefon komórkowy, auto, czy buty sportowe i to nie byle jakich, ale firmowych, co może być oczywiście odbierane za kulturową poprawę, lecz w innych kategoriach, trochę zawężonych, co dobre jest dla kolejnych pokoleń, bo lepiej wiedzieć mniej, niż więcej, można się wtedy dobrze bawić i śpi się spokojnie.

nikita pisze:Stonka i dzinsy, drogi przyjacielu, jeszcze calkiem swiezo tkwia w pamieci zyjacych dzisiaj ludzi.
Proszę nie nazywać mnie przyjacielem, nie jestem Twoim psem
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Halloween party

Post autor: whiskeyprint1 »

Nie mozesz mnie wasc znac - bo nie wiesz, kim jestem :roll: Nikt nie wie kim jestem.
----------------------------------------------------------------------------
nie zna sie nikogo - nawet samego siebie - a jesli to tylko z nazwiska - stad prawda twoich slow - lecz;

sposob pisania i wyrazania na ogol zdradza autora - naturalnie jesli ktos uwaznie czyta i rozumie co za slowem sie kryje
ODPOWIEDZ