LTE

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

LTE

Post autor: pipek »

Miałem tutaj kiedyś wymianę zdań na temat szybkich połączeń internetowych,w której oprócz zamieszczenia danych technicznych,wyraźnie stwierdzałem iż przyszłość internetu nie należy do sieci fiberoptic,ale do połączeń bezprzewodowych.

Proszę bardzo:
Ultraszybki internet nadchodzi

Szykuje się nam skok cywilizacyjny. Na początku 2011 r. będziemy mogli w Polsce surfować po sieci z komórki lub laptopa z szybkością do 150 Mb/s. Taka technologia działa dopiero w siedmiu krajach na świecie - pisze "Gazeta Wyborcza".

"Znajomy zapytał kiedyś: A gdybym, jadąc samochodem, chciał porozmawiać przez wideo z kolegą w innym samochodzie, da się? Dziś mogę powiedzieć, że da się. A do tego jakość będzie taka, jakby obaj panowie siedzieli przy jednym biurku" - opowiada "GW" Zygmunt Solorz-Żak, właściciel Polsatu, stojący za spółkami, które zaoferują ultraszybki internet w technologii LTE.

7 mln Polaków ma się znaleźć w zasięgu usługi LTE jeszcze w tym roku, pod koniec 2011 r. - już ok. 20 mln - czytamy w piątkowej publikacji "Gazety Wyborczej".

http://biznes.onet.pl/ultraszybki-inter ... rasa-detal
Wygląda na to że to nie Polska,ale USA wkrótce będzie 50 lat za Murzynami...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: LTE

Post autor: Reflex »

Wygląda na to że to nie Polska,ale USA wkrótce będzie 50 lat za Murzynami...
Chlopiec z kompleksami jest jak zwykle niedoinformowany. W USA Verizon uruchomil siec LTE piatego grudnia 2010 roku, dla 110 milionow amerykanow.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: LTE

Post autor: tekajot »

Panie Pipek, od zasięgu do dostępu droga trochę długawa i wyboista. Sa to zapowiedzi lub tak zwane "pobożne życzenia". Dlaczego zdjął pan swoją nawet zgrabną odpowiedź do pana Reflexa?
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: LTE

Post autor: Reflex »

Dlaczego zdjął pan swoją nawet zgrabną odpowiedź do pana Reflexa?
Poniewaz poza zgrabnoscia byla bezsensowna. Nie mialem zamiaru jej komentowac, bo wdac sie w dyskusje z Pipkiem, to jak nabierac metna wode sitem, gdzie mniej wazna jest jego negacja wszystkiego , tylko wazne to ze glosi ja Pipek. Nie chce byc powodem jego stresow, no i mam na uwadze atmosfere forum.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: LTE

Post autor: pipek »

Dlaczego zdjął pan swoją nawet zgrabną odpowiedź do pana Reflexa?
Ponieważ rozmawianie z gufniarzami ma tylko wtedy sens,kiedy jest jakakolwiek nadzieja na to,że kiedyś
jednak w końcu wydorośleją.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: LTE

Post autor: godzilla »

a takiej nadziei nie ma.... niestety...
ODPOWIEDZ