KOLEJNE JEDWABNE

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: KOLEJNE JEDWABNE

Post autor: pomorzak »

tekajot pisze: Pan spojrzy na to co napisane pod Forum Polonia.net
I co?
Ja też jestem tu u siebie
Tez u siebie :o

warto zapamietac ;)

i trzymac nerwy na wodzy :D
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: KOLEJNE JEDWABNE

Post autor: tekajot »

To ze ktos rozgrywa jakies interesy polityczne na grobach ofiar mordow nie moze byc powodem aby o tych ofiarach zapomniec, aby przykryc je zmowa milczenia.
To ze ktos przypomina o ofiarach nie znaczy ze ma jakies polityczne interesy do zalatwienia.
Zastanawiajace jest dla mnie ze z chwila gdy pojawi sie slowo Zyd, zalacza sie u wielu automatyczny relatywizm moralny.
_____________________________________________________

Polityczne juz dawno są złatwione i trwaja. Sa jeszcze inne bardzo wymierne interesy do załatwienia. 65 miliardów dolarów. Pan ani pańscy potomkowie płacić ich nie będą a moi mogą.
Ten relatywizm moralny jakoś dziwnie działa - w obydwie strony.

Pan sobie kupi najnowszą ksiażkę słynnego historyka zagłady który na podstawie fotografi wielkości 3x4 centymetry z sobie nieznanymi ludzmi wywiódł historię bogacenia się Polaków i Polski na masowym przeszukiwaniu miejsc z prochami jego współbraci. Każdy kto posiadał w domu łopatę jest potencjalnym podejrzanym w sprawie o ...................
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: KOLEJNE JEDWABNE

Post autor: pomorzak »

tekajot pisze:To ze ktos rozgrywa jakies interesy polityczne na grobach ofiar mordow nie moze byc powodem aby o tych ofiarach zapomniec, aby przykryc je zmowa milczenia.
To ze ktos przypomina o ofiarach nie znaczy ze ma jakies polityczne interesy do zalatwienia.
Zastanawiajace jest dla mnie ze z chwila gdy pojawi sie slowo Zyd, zalacza sie u wielu automatyczny relatywizm moralny.
_____________________________________________________

Polityczne juz dawno są złatwione i trwaja. Sa jeszcze inne bardzo wymierne interesy do załatwienia. 65 miliardów dolarów. Pan ani pańscy potomkowie płacić ich nie będą a moi mogą.
Ten relatywizm moralny jakoś dziwnie działa - w obydwie strony.

Pan sobie kupi najnowszą ksiażkę słynnego historyka zagłady który na podstawie fotografi wielkości 3x4 centymetry z sobie nieznanymi ludzmi wywiódł historię bogacenia się Polaków i Polski na masowym przeszukiwaniu miejsc z prochami jego współbraci. Każdy kto posiadał w domu łopatę jest potencjalnym podejrzanym w sprawie o ...................
Prosze raz jeszcze przeczytac to co pan napisal i zastanowic sie.
Pan walczy o zapomnienie zbrodni w imie swoich celow.
Pan rozwadnia pierwotny wydzwiek tak aby ofiary staly sie winne.
Dla mnie jest i zostanie to swinstwem.

Daremne panskie trudy.
Mozesz pan dokazywac do woli ale nikt mnie nie przekona ze mordowanie tych ludzi godne jest zapomnienia.
Oni tez tak jak my mieli tylko to jedno zycie i cierpieli tak samo jak bysmy i my cierpieli.
Panska polityka jest dla mnie mniej wazna jak cierpienie i smierc jednego czlowieka.
ODPOWIEDZ