Ludzieeeeeee

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Ludzieeeeeee

Post autor: Reflex »

Zeby byla jasnosc.

W czwartek wieczorem szefowa częstochowskiej PO Halina Rozpondek potwierdziła, że Ryszard C. był członkiem Platformy od kwietnia 2004 roku. "W styczniu 2006 roku został wykreślony z listy członków partii z powodu braku jakiejkolwiek aktywności. Procedurę wykreślenia rozpoczęto w kwietniu 2005 roku" - napisała Rozpondek.
/gazeta/
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Ludzieeeeeee

Post autor: pipek »

Zeby byla jasnosc.
Księga Rodzaju.Biblia Tysiąclecia:
Wtedy Bóg rzekł: «Niechaj się stanie światłość!» I stała się światłość.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Ludzieeeeeee

Post autor: godzilla »

Mimo pojawiających się podczas sejmowej debaty, a i przedtem głosów żądających dymisji ministra obrony Bogdana Klicha i ministra spraw wewnętrznych Jerzego Millera, żadnych dymisji nie będzie. Nie dlatego, że nie ma do nich powodów. Przeciwnie – powodów jest aż nadto i można by obdzielić nie dwóch, ale zdecydowaną większość ministrów rządu premiera Donalda Tuska. Dlaczego zatem nie będzie dymisji? Z tego samego powodu, dla którego do rządu premiera Donalda Tuska w roku 2007 weszły osoby, które albo w ogóle nie uczestniczyły w sławnym „gabinecie cieni”, albo nawet w nim uczestniczyły, ale z przeznaczeniem na inne resorty, niż w końcu objęły. Jak pamiętamy, tylko pani Ewa Kopacz, która jaka jest – każdy widzi, objęła resort zdrowia, no i pan Mirosław Drzewiecki, późniejszy „Miro”, objął groteskowe stanowisko ministra sportu.

Pozostałe resorty zostały obsadzone inaczej, niż pierwotnie zakładano, a charakterystyczne jest, że uczestnicy „gabinetu cieni”, nawet pozbawieni „swoich” resortów, ustąpili bez słowa protestu. Nie jest zatem wykluczone, że skład gabinetu podyktował premieru Tusku wysoki przedstawiciel Sił Wyższych, jako propozycję nie do odrzucenia. Nie do odrzucenia – bo członkowie gabinetu są delegatami poszczególnych elementów dyrektoriatu Sił Wyższych, który sprawuje nad Polską rzeczywistą władzę – a rząd jest rezultatem chwiejnej równowagi między nimi. Dlatego też premier Tusk nie jest w stanie zdymisjonować żadnego ministra swego rządu, ponieważ on sam jest tylko notariuszem kompromisu gwarantującego interesy poszczególnych tajnych służb i agentur, dzierżących władzę rzeczywistą. I dopóki dyrektoriat nie zdecyduje się na podmiankę, dopóty nie pojawi się żadna alternatywa polityczna, a państwo będzie stało w dryfie.
jaka jest alternatywa dla rzadu obcych sluzb i agentur?
oczywiscie nowy rzad obcych sluzb i agentur... ale zeby chociaz na wredna morde tuska nie trzeba bylo patrzec....
zrodla nie podaje bo zaraz bedzie ze to jakiegos Michalkiewicza albo co, a przeciez gdyby bylo Michalkiewicza to przeciez wiadomo ze nieprawda...

tylko ze ta nieprawda jakos tak na 100% pokrywa sie z moimi spostrzezeniami i przemysleniami...

szkoda... wierzylem gleboko ze nierzad tuska zostanie spuszczony w kiblu historii ale kolesie sie mocno trzymaja na swiecie...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Ludzieeeeeee

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: jaka jest alternatywa dla rzadu obcych sluzb i agentur?
oczywiscie nowy rzad obcych sluzb i agentur... ale zeby chociaz na wredna morde tuska nie trzeba bylo patrzec....
zrodla nie podaje bo zaraz bedzie ze to jakiegos Michalkiewicza albo co, a przeciez gdyby bylo Michalkiewicza to przeciez wiadomo ze nieprawda...

tylko ze ta nieprawda jakos tak na 100% pokrywa sie z moimi spostrzezeniami i przemysleniami...

szkoda... wierzylem gleboko ze nierzad tuska zostanie spuszczony w kiblu historii ale kolesie sie mocno trzymaja na swiecie...
No widzisz
tez masz swoje objawienie :mrgreen:
Modlitwy tez slychac wiec to wiele tlumaczy. ;)
Pozdro i prosze nie strzelac medialnie ani w kolano ani w tyl glowy. :shock:
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Ludzieeeeeee

Post autor: tekajot »

Ja panu powiem, panie Tekajot ze ja siem bojem.
___________________________________

Dlaczego pan się boi?
Ma pan jakiś osobisty powód że pana i pańskiej rodziny bezpieczeństwo będzie zagrożone?
Gdyby mnie takie coś dotknęło natychmiast złożyłbym doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.
Wal pan śmiało i nie certol się. Pańskie i pana rodziny bezpieczeństwo to najważniejsza sprawa pod słońcem.
Przestępcom mówimy NIE!!!
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Ludzieeeeeee

Post autor: pomorzak »

tekajot pisze: Przestępcom mówimy NIE!!!
Ja wiem ze mowicie ;)
To nic nowego. :)
Drobiazg ale cieszy :D
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Ludzieeeeeee

Post autor: tekajot »

Ja wiem ze mowicie
To nic nowego.
Drobiazg ale cieszy
pomorzak
_________________
Wie pan kto mówi?
My mówimy!

To czego sie pan boi? Myszy?
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Ludzieeeeeee

Post autor: pomorzak »

tekajot pisze:Ja wiem ze mowicie
To nic nowego.
Drobiazg ale cieszy
pomorzak
_________________
Wie pan kto mówi?
My mówimy!

To czego sie pan boi? Myszy?
No wlasnie tych co mowia :o
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Ludzieeeeeee

Post autor: tekajot »

No wlasnie tych co mowia
____________________________

Fakty panie Pomorzak, tylko fakty moga pana uratować od określenia pańskiego postępowania jako oszczercze i manipulacyjne.
Człowiek z czystym sumieniem nie ma się czego bać.
Boi się pan tych u których pan mieszka?
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Ludzieeeeeee

Post autor: pomorzak »

tekajot pisze:No wlasnie tych co mowia
____________________________

Fakty panie Pomorzak, tylko fakty moga pana uratować od określenia pańskiego postępowania jako oszczercze i manipulacyjne.
Człowiek z czystym sumieniem nie ma się czego bać.
Boi się pan tych u których pan mieszka?
No faktem jest ze Was sie obawiam.

Komuna tez mowila ze ludki z czystym sumieniem nie maja sie czego obawiac i jak to sie konczylo.
Udowodnij zescie tacy szlachetni ze mozna wan ufac.
ODPOWIEDZ