Przetarg

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Przetarg

Post autor: tekajot »

Oglądałem kiedyś rysunkowa historyjkę w trzech obrazkach.

Na pierwszym: Przy stole siedzi b rzydka stara kobieta i je cos z talerza a ponad talerzem unosi się chmara, wygladajacych na natretne, much.

Na drugim: ta kobieta znajduje sie pod przeciwna ściana i z zadartą kiecką w pozycji kucznej wali kupę.

Na trzecim: Kobieta siedzi przy stole i zajada z talerza a chmara much siedzi na kupie i nad nia latalata.

Smacznego życzę inicjatorowi wątka który rzucił się na kupę zwaloną przez Pana naszego premiera Tuska i jego pijarowców dla odwrócenia uwagi od totalnego dania ciała wielu frontach. Ustawodawczym, wykonawczym, smoleńsko-śledczym i co najważniejsze prawdomówności.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Przetarg

Post autor: tekajot »

Nasze jakos to bedzie ,a bedzie zaplaca podatnicy ( ja tez sie rozliczam z podatku w starym kraju )

To dla tych ktorzy zap. "co mi do tego" Moja kasa
________________________________________

To tak można panie Wiara i S? Pracować w USA płacic podatki w Polsce? To sie opłaca czy można coś skręcić, więcej odliczyć, coś sobie odpisać.
Czy mógłbym jako niepracujący brać zasilek z USA a placic podatek w Polsce. Albo lepiej, brac zasiłek w Polsce, dorabiac na czarno i płacic podatek w USA.
USA i Polska maja umowe o podwójnym opodatkowaniu?
Pan jest bardziej zorientowany, mieszkam w "polskim NRD" i nic nie wiem.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: Przetarg

Post autor: wiara i s »

Czy mógłbym jako niepracujący brać zasilek z USA a placic podatek w Polsce. Albo lepiej, brac zasiłek w Polsce, dorabiac na czarno i płacic podatek w USA.
USA i Polska maja umowe o podwójnym opodatkowaniu?
Pan jest bardziej zorientowany, mieszkam w "polskim NRD" i nic nie wiem.tekajo :o


I tu wylazi POLACTWO i CWANIACTWO lebski P jestes Wiesz P co to takiego prawo Jeszcze uplynie troche latek zanim P zrozumiesz.

Mieszkasz P w kolchozie kto P tam trzyma :)

Czytac pytac i bedzie sie wiedzialo

tekajot ty chyba zyjesz w dzungli (kompletnie nic nie wiesz, o przepraszam wiesz na pewno ze 10 kwietnia rosjanie zamachneli sie na naszego Prezydenta i "elity" ,a P J Kaczynski im sie odmachnal i odmachuje wykorzystujac tekajota i trupy)

o przepraszam jak to sie samookresliles ZERO

wiec daj sobie luzu i czytaj

Niektorzy cos tam robia cos tam posiadaja i w miare uczciwie placa
ja przestaje karmic TROLLA :)
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Przetarg

Post autor: Reflex »

wiara i s napisal
tekajot ty chyba zyjesz w dzungli (kompletnie nic nie wiesz, o przepraszam wiesz na pewno ze 10 kwietnia rosjanie zamachneli sie na naszego Prezydenta i "elity" ,a P J Kaczynski im sie odmachnal i odmachuje wykorzystujac tekajota i trupy)
Trafiles w sedno Wiara i S. Tekajot mieszka w Australii, gdzie w tej chwili po ulicach miast plywaja rekiny, krokodyle, weze i jadowite pajaki. To jest dzungla biblijna.
Wstydzi sie swojego prawdziwego nicka, bo udawal twardziela, ktory nie bedzie pisal na forum i demonstracyjnie kazal sie wypisac. Fotografowali sie z godzilla, obaj pokazujac frumowiczom srodkowy palec. Jednak bez forum poczuli sie nikim. Obaj wrocili ciszkiem jakby nigdy nic.. Tekajot godzilla i Marycha Cie nie lubia. Coz w zyciu znaczyles, obracales sie wsrod znanych na swiecie politykow a to jest dla nich zniewaga.

W Polsce jest jeszcze dosc znaczna grupa ludzi, ktorzy pluja na przejezdzjace samochody, podpalaja kosze na smieci, sa azdrosni i zawistni. Ich orezem jest oszczerstwo, klamstwo i sianie nienawisci. Modla sie pod kzyzem i zadaja dla siebie szacunku. To jest swojego rodzaju dzungla moralna, tylko dlaczego mialbys sie tym przemowac? Szanuja Cie wielcy tego swiata. Kto szanuje tekajotow? Zaloze sie, ze nawet Kaczynski nimi gardzi.
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: Przetarg

Post autor: marycha »

lo matko i lo jcze, to tffuu!rcze rozwiniecie tematu :lol: ,jak to obracajacego sie i znaczacego w swiecie politykow czlowieka marycha nie lubi i reszta bredni a Reflex swiatowy czlowiek dostrzegl i docenil.
A jeszcze tak niedawno otrzymal od wiary i s kilka debili i chamow z wzajemnoscia. Wystarczylo kilka zdjec i zmienil zdanie, nabral szacunku. No prosze jak niewiele trzeba. Tylko pare zdjec i wie wszystko o czlowieku.

A kto Ci napodal, ze ja nie lubie wiary i s. Ja na jego punkcie szaleje jak wszystkie panienki i spiewam piosenki. A Ty nadal napuszczasz jednych na drugich no bo jestes forumowa pluja, nakrecasz i zasmradzasz dyskusje swoimi insynuacjami /juz to napisalam/, bardzo trafnie na twoj temat napisal pipek, i nic. Zadnej poprawy. Rozgrzeszenia nie dostaniesz, plujko.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Przetarg

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Fotografowali sie z godzilla, obaj pokazujac frumowiczom srodkowy palec. Jednak bez forum poczuli sie nikim. Obaj wrocili ciszkiem jakby nigdy nic..
godzilla fotografowal sie z Roo a nie z Tekajot... po drugie nie pokazalismy palca "forum" tylko palantom, a ci nie tworza calego forum... sa tylko mniejszoscia...
no i JA caly czas tu bylem i jestem...
czy Roo pod nowym nickiem wrocil, tego nie wiem bo z nim na ten temat jeszcze nie rozmawialem...
jesli wrocil to sie ciesze.... bedzie nas wiecej inteligentnych i trzezwo myslacych na forum...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Przetarg

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: godzilla fotografowal sie z Roo a nie z Tekajot... po drugie nie pokazalismy palca "forum" tylko palantom, a ci nie tworza calego forum... sa tylko mniejszoscia...
no i JA caly czas tu bylem i jestem...
czy Roo pod nowym nickiem wrocil, tego nie wiem bo z nim na ten temat jeszcze nie rozmawialem...
jesli wrocil to sie ciesze.... bedzie nas wiecej inteligentnych i trzezwo myslacych na forum...
Godek
a serce ? a serce ci nie podpowiedzialo ?
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Przetarg

Post autor: whiskeyprint1 »

temu facetowi zapewne chodzi o "enteligenćem przyklejonom"
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Przetarg

Post autor: tekajot »

I tu wylazi POLACTWO i CWANIACTWO lebski P jestes Wiesz P co to takiego prawo Jeszcze uplynie troche latek zanim P zrozumiesz.

o przepraszam jak to sie samookresliles ZERO
_____________________________________________

Co pan opowiada panie Wiaro i s, jakies niestworzone poprzekręcane informacje pan ma a z fotografii obraca sie pan w doborowym towarzystwie które wie co to jest prawo. Prawo jest po to aby go umiejetnie omijac jesli korzyśc tego wymaga.

Tak mnie w tym kołchozie nauczono.
Zapytaj pan swoich kolegów kongresmenów ilu na świecie jest takich którzy jednemu państwu mówia że płacą podatek w drugim a drugiemu że w pierwszym. Jest to rodzaj umiejętnego omijania dolegliwości podatkowych.

Pan nazwał mnie: ZERO. Nie mam panu tego za złe mial pan zdolnego nauczyciela, bylego naszego premiera. A premier to nie w kij dmuchal, szycha i już. I patrz pan, komuch a sprawą Kuklińskiego sie zajął i załatwił.
Napisal pan że pan nie jest zerem gdyz pan bywa i ma.
No tak, żeby bywać i mieć trzeba wprząc się w wyścig szczurów.
I w tym miejscu różnimy się diametralnie. Nie lubię się ścigać.Taki jestem i już.
Uważa pan, moje truchło będzie gorsze niż pańskie? Nie uważam, chociaż może będzie pan bogatszym nieboszczykiem na cmetarzu i w lepszym miejscu. Mnie na tym nie zależy.
Zna pan to: "Ostatni będą pierwszymi a pierwsi będą ostatnimi"
Powinien pan znać chodził pan do J.E. po prośbie.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Przetarg

Post autor: tekajot »

w Australii, gdzie w tej chwili po ulicach miast plywaja rekiny, krokodyle, weze i jadowite pajaki. To jest dzungla biblijna.
__________________________________________

Panie Reflex, dlaczego nabija sie pan z nieszczęścia ludzkiego? Juz 20 osób zginęło w tej strasznej powodzi, jak podaly nasze gazety. Pański idol Passent nic nie napisał o tych nieszczęśliwych ludziach to pan sie nabija.

Z dżungli to pan jest i dopiero co zlazł z drzewa jak ten jadowity pająk albo padalec. Krokodyl i wąż sa o wiele inteligentniejsze od pająków i padalców. Kiedy pływają po ulicach przestrzegają przepisów ruchu drogowego i świateł na skrzyżowaniach. Pajaki i padalce nie. Tak jest napisane w uczonych księgach. Poczytaj pan Księgę Rodzaju albo Księgę dżungli.
ODPOWIEDZ