a może jednak? (whp)

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: a może jednak? (whp)

Post autor: nikita »

marycha pisze:
"...czy nie przeraza cie ze te chore osoby nie sa odizolowane.."
Mnie przeraza, z kazdym dniem coraz bardziej. Tylko jak ty whp chcialbys to zrobic. Bo widzisz niekoniecznie jest to recydywa latajaca po wsiach i miasteczkach. Ci zboczency zagrazajacy dzieciom, zyja wsrod nas i czesto sa szanowanymi obywatelami. To nauczyciele, sedziowie, ksieza, dziadkowie, sasiedzi, wujkowie no i bardzo czesto tatusiowie. Do kogo te dzieci maja sie zwrocic o pomoc czesto nie zdajac sobie sprawy z krzywdy jaka doznaja od doroslych. Kto upomni sie o dziecko molestowane w domu dziecka przez wychowawce.
Dopoki my kobiety, matki, babcie nie bedziemy domagac sie najsurowszej kary za seksualne molestowanie dzieci, handel dziecmi itp. - mam na mysli kary smierci - tak dlugo bedziemy baly sie o nasze dzieci wysylajac je do szkoly, do sasiada a nawet do rodziny.
A co z rodzicami, ktorzy maltretuja, ponizaja, znecaja sie psychicznie czestokroc doprowadzajac do samobojstwa dziecko? Oni zyja wsrod nas. Ilu ojcow ma dobre relacje z corka lub synem? Dlaczego miliony dzieci wychowuja samotne matki?
Zamiast politykowac nalezaloby sie najpierw zajac swoimi dziecmi i stworzyc im bezpieczne zycie i chronic przed zboczencami.
...jesli z powyzszego wykreslic postulat kary smierci i dopisac stwierdzenie, ze rowniez kobietom zdarza sie molestowac seksualnie dzieci, to mozna sie z tym zgodzic...
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: a może jednak? (whp)

Post autor: whiskeyprint1 »

mnie powoli wszystko przeraza i nie chce tu powtarzac tego i kopiowac mysli agambena czy baduina - filozofow wspolczesnych zajmujacych sie kastrastrofizmem aktualnej sytuacji - a ten katastrofizm jest niczym wiecej jak kolejna faza rozwojowa badz wsteczna - bo nikt nie wie - zaden prognostyk swiata - dokad zmierzamy

nie idzie mi o sexualne molestowanie - to jest potwornie skomplikowany temat - poczawszy od zwyczajow pewnych ludow az do tureckiej "normalnosci" kiedy wychodzi za maz za piecdziesieciolatka dwunastoletna dziewczynka - poza tym - jesli to juz tak nazwiemy - wowczas trzeba (faktycznie) wpisac do zeszytu skarg obie strony - kobiety i mezczyzn - i zwrocic uwage na fakt ze dwunastoletnie panienki lubia miec swojego wujaszka - i niech nikt nie zaprzecza ze nie zakochuja sie w jakims potworze - i te rzeczy nie sa anomaliami lecz normalnym przebiegiem (oczywiscie ze jest to skrajnosc - margines) ktory przeczy chrzescijanskiej etyce - ale tylko etyce i prawu - wiemy jednak ze prawo a zwaczaje-instynkty ludzie i temu podobne wcale nie musza sie pokrywac

sens moich wypowiedzi jest;
za zabojstwo (obojetnie czy nieletnich - czy zbeszczeszczonych sexualnie czy nie) naturalne prawo zada odwetu w tej samej postaci - chrzescijanska etyka postawila veto - ok - z roznych wzgledow mozna sie z tym zgodzic
ale
trudno mnie przekonac ze dociekania naukowe - iz jakoby nie osoba lecz procesy zachodzace w mozgu ktore sa niezalezne od osoby - sa przyczyna przestepstwa - jaki jest tego rozumowania skutek (powoli-zolwim krokiem wkradajacy sie do naszego prawa i - etyki-tak-etyki)
tego skutkiem jest ze osobnika-morderce niezgodnie z prawem naturalnym ale zgodnie z neochrzescijanska etyka uznaje sie jako czlowieka chorego - poddaje sie go terapii - na ogol dwa-trzy lata - powoluje prof.dr.drdr. rzeczoznawcow ktorzy wszystko wiedza i owi powiadaja - my-nauka-dzieki maszej wiedzy i doswiadczeniu (na myszach i szczurach) wyleczylismy tego czlowieka - on nie bedzie juz wiecej gwalcil i mordowal - wypuszcza sie go na wolnosc i po trzech miesiacach policja musi go szukac poniewaz zgwalcil dwie dziewczynki -jedna staruszke i zamordowal bileterke w kinie - tak drogi nikito wyglada rzeczywistosc - za to odpowiada komisja(komisje byly w prl - teraz przy kazdej okazji w bananie) - czyli nikt

blad polityki i sadownictwa - polityka ustala prawo nieraz bardzo niefortunnie i tak jest w przypadku oczywistych recydywistow - co zrobic z czlowiekiem ktory za morderstwo dostal kare trzy lata wiezienia - ale wiadomo (w tym przypadku naukowo udowodniona oczywistosc) ze kiedy wyjdzie na wolnosc bedzie dalej mordowal - poniewaz ustawodawstwo jest kretynskie (nie tylko w tym przypadku) - wiec niezgodnie z prawem tego czlowieka trzymano (po odsiedzeniu wyroku) w zamknieciu - przypadek konkretny - dwoch mordercow- recydywistow zaskarzylo przed trybunalem w haadze rzad banany o lamanie praw czlowieka - sad przyznal im racje - wic trzeba ich wypuscic majac swiadomosc ze moga (wszystko po temu swiadczy) mordowyc i gwalcic dalej - wiec co robi banana - wypuszcza ich na wolnosc (bo musi) dajac im jako "niewidzialne" towarzystwo dwoch policjantow (stala obserwacja - wszedzie i na kazdym kroku) - rezultat - miasto freiburg /brsg wydaje miesiecznie na obserwacje czterech bylych mordercow-recydywistow sto tysiecy euro - zamiast przenaczyc je na przedszkola-szkoly zeby w tej szkole troche uswiadomic dzieci co to jest etyka i jaka jest pozycja jednostki w spoleczenstwie - nie daje -bo nie ma - zreszta po co - wiec wyrastaja na podworkach szkolnych bardzo czesto potencjalni gwalciciele i mordercy - ja jestem bardzo konserwatywny i nie wiem co odpowiedziec na pytamie marychy - co bys ty zrobil - nie wiem - ale wydaje mi sie ze gdzies zachodzi generalny blad- generalny upadek ktorego dobre acz falstywe slowa kosciola nie powstrzymaja

ja sadze ze zjawisko odbywa sie na zasadzie obserwacji-przykladow z gory
ludzie widza bezkarnosc polityki-i tych ktorzy polityka kieruja - ktorzy naprawde rzadza
a jest to krwiozerczy swiat kapitalu
wiec - widza -widza - patrza
poniewaz sa inteligentni - ucza sie
ucza sie tego czego nie powinni
z przykladow - z przykladow idacych z gory
nawez z przykladnego kosciola katolickiego

wiec zegnam was slowem bozym
szcze
amensc boze
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: a może jednak? (whp)

Post autor: whiskeyprint1 »

zapomnialem o slowie "bezkarnosc" - wiec dodaje
bezkarni sa politycy - za najwieksze bledy-nieporozumienia (by nie powiedziec przestepstwa - immunitety bronia kazdego balwana) nie ma odpowiedzialnych - powoluje sie komisje ktore praktycznie od winy uwalniaja niz ja udowadniaja - a jesli nawet wowczas i tak skutkow nie ma

bezkarny jest swiatek finasow - co wiecej - za ich przestepstwa placi spoleczenstwo
a panstwo ich wynagradza bonusami

bezkarni sa hooligani do lat 18-tu -moga bic kogo zechca - nawet zdarzaja sie gwalty - co najwyzej maja potem do czynienia z "pracownikiem spolecznym" ktory powie - "nie rob tego wiecej" co wzbudza smiech i smiech trwogi - przy okazji prztypomne mlodego turka o imieniu nemeth - rzecz sprzed lat - notoryczny przestepca - napady-wlamania - pobicia - rzecz ciagnaca sie latami - oczywiscie nemeth byl "ujmowany" przez policje ktora musiala go natychmiast wypuscic (prawo-bo nieletni) - podjeto terapie nemetha jako (zalozenie) jedyna i ostateczna metoda - wiec leczono go bez skutku az ktos wpadl na genialny pomysl - on sie nudzi - on czyni to zapewne z nudow - wiec wyslemy go na dwa lata na wycieczke wraz z pracownikiem spolecznym - w ten sposob nemeth zwiedzil (w ciagu tych dwoch lat) kawalek swiata - zdaje sie brazylie - i po powrocie znow zaczal sie nudzic - rabowac-bic-wlamywac - fakt - nie zabil nikogo - lecz ranil nozem kilka osob

wydaje mi sie ze w ten sposob spoleczenstwa maja niezmiernie duzo materialu by "uczyc sie zyc" - by wiedziec jak oszukiwac -rabowac-rżnąc-rąbac-kopać i tak dalej i temu podobne - i nie poniesc za to kary - ale bron boze nie wolno czegokolwiek przciwko panstwu-polityce-politykierom

kiedy sie tego typu rzeczy obserwuje zachodzi pytanie - czy warto sie bac?
przeciez mamy sprawiedliwe prawo ktore karze maluczkich za to ze nie zaplacili podatku
wiec polecam
by kazdy obywatel wywiazywal sie ze swych obowiazkow wobec panstwa
placil podatki
i nigdy nie liczyl na to ze panstwo kiedykolwiek stanie po jego stronie
w jego obronie
bo jak powiada frau piggy - suwerennosci naszego panstwa bronimy w afganistanie
co oznacza - obywatelu my mordujemy cywilow w afganistanie dla ciebie i za ciebie
wiec plac solidnie podatki ktore potrzebujemy na czolgi
by bronic ciebie przed brzydkimi afganczykami
i zamknij morde obywatelu bo pojdziesz do kicia
zamkniemy cie do kabiny z ktorej wypuscilismy wlasnie czterokrotnego morderce
capito obywatelu?
nie?
to my cie nauczymy sukinsynu w imie naszch zasad demokrytycznego panstwa- naszej banany wielkiej i smialej

amen

nie chodzcie do kosciola bo tam plota z ambon
sluchajcie moich kazan
w kazda niedziele
cos nowego
cos milego
wam radosnego
i bogu
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: a może jednak? (whp)

Post autor: ChiefKrähe »

Fakt,pierwsza noc rzadko kiedy jest w pelni intymna.Chyba ze jest to one night stand,kiedy wiadomo ze ciag dalszy nie nastapi,wtedy zadne nie ma zahamowan bo kazde mysli tylko o sobie.
Poza tym jednak,w pierwsza noc kobieta stara sie zrobic jak najlepsze wrazenie,przez co zajeta jest nieustannym kombinowaniem:"Powinnam teraz zrobic to i tamto czy nie powinnam?A co jesli ja zrobie,a on pomysli sobie ze jestem rozwiazla i nie bedzie chcial mnie wiecej znac?Albo odwrotnie - ja nie zrobie,a on pomysli ze jestem w nudna w lozku i tez nie bedzie chcial mnie znac.Bylaby wielka szkoda,taki interesujacy facet,wreszcie.To w koncu robic czy nie robic?"

Oto o czym przewaznie mysli kobieta w pierwsza noc.Oczywiscie oprocz pamietania o wciaganiu brzucha,co objawia sie unieruchomiona przepona i szybkim lecz plytkim oddechem.
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: a może jednak? (whp)

Post autor: marycha »

[quote="whiskeyprint1"

nie idzie mi o sexualne molestowanie - to jest potwornie skomplikowany temat - poczawszy od zwyczajow pewnych ludow az do tureckiej "normalnosci" kiedy wychodzi za maz za piecdziesieciolatka dwunastoletna dziewczynka - poza tym - jesli to juz tak nazwiemy - wowczas trzeba (faktycznie) wpisac do zeszytu skarg obie strony - kobiety i mezczyzn - i zwrocic uwage na fakt ze dwunastoletnie panienki lubia miec swojego wujaszka - i niech nikt nie zaprzecza ze nie zakochuja sie w jakims potworze
Jasne i oczywiste jest, ze dwunastoletnia dziewczynka to dziecko. O sobie decydowac nie moze. W islamie kobieta ma mniejsza wartosc niz koza i nie postrzegana jest jako czlowiek. Zycie kobiety jest w rekach ojca lub braci, a potem meza. To ojcowie decyduja o corkach. To, ze dwunastoletnie dzieci lubia miec swojego wujaszka brzmi niezdrowo.

sto tysiecy euro - zamiast przenaczyc je na przedszkola-szkoly zeby w tej szkole troche uswiadomic dzieci co to jest etyka i jaka jest pozycja jednostki w spoleczenstwie - nie daje -bo nie ma - zreszta po co - wiec wyrastaja na podworkach szkolnych bardzo czesto potencjalni gwalciciele i mordercy - ja jestem bardzo konserwatywny i nie wiem co odpowiedziec
Ja absolutnie zgadzam sie z whp, ze odpowiedzialni za to wszystko sa politycy, ktorzy w wiekszosci uwiklani sa w pranie brudnych pieniedzy, kontakty ze swiatem przestepczym, czesto pedofile, homoseksualisci i odchyly. Masz racje whp, o tym ze resocjalizacja mordercow, pedofili, gwalcicieli nic nie daje. Od dawna psycholodzy bija na alarm, ze to bledne kolo ale tak widac komus pasuje. No bo takie czasy nastaly, ze brakuje autorytetow, najwieksza niesprawiedliwosc w sadach, a rodzina czesto jest najwiekszym zagrozeniem dla dziecka. Czy to nie dlatego przypadkiem, ze czlowiek wyparl ze swojego zycia Boga?
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: a może jednak? (whp)

Post autor: marycha »

[quote="ChiefKrähe"

Oto o czym przewaznie mysli kobieta w pierwsza noc.Oczywiscie oprocz pamietania o wciaganiu brzucha,co objawia sie unieruchomiona przepona i szybkim lecz plytkim oddechem.
[/quote]

:lol: O czym mysli przewaznie kobieta w pierwsza noc nigdy sie nie dowiesz i nawet nie probuj.
Kobieta dokladnie mysli to samo o mezczyznie, ona mysli, ze on mysli a jemu sie nawet myslec nie chce.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: a może jednak? (whp)

Post autor: whiskeyprint1 »

To, ze dwunastoletnie dzieci lubia miec swojego wujaszka brzmi niezdrowo.
--------------------------
brzmi nierzdrowo - to prawda - ale takie jest zycie i nie jest to zaden fenomen ani dziwadlo lecz prawda
bedaca przedmiotem badan psychologow - nie jest niczym nadzwyczajnym ze chlopaki zakochuja sie w swych nauczycielkach i lubia kochac sie w gwiazdach filmowych - nie wiem co w tym jest - ale cos musi byc - bo nalezy do praktyki codziennosci - przy czym - u jednych jest to widoczne - u innych nie
ChiefKrähe
Posty: 410
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:28 pm
Lokalizacja: Sodoma/Gomora

Re: a może jednak? (whp)

Post autor: ChiefKrähe »

Nieprawda,wlasnie ze powinno sie probowac dowiedziec o czym mysli kobieta,nie tylko cialo i cialo.Po prostu punkt G to nie wszystko,mysli tez musza byc.
Ty jednak nie mialas zbyt wiele kobiet w zyciu.Ja tez nie,ale ja przynajmniej mam wrazliwosc,ktora pozwala mi nawet z niewielkiej probki wydestylowac prawde.
Pamietaj - redukowanie kobiety tylko do ciala jest przyjemne ale naganne,jak zreszta wiekszosc przyjemnych rzeczy,nie powinno sie.
ODPOWIEDZ