pogadalem sobie z anty-moherem...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

pogadalem sobie z anty-moherem...

Post autor: godzilla »

to nie moje, to cytat...
Pogadałem sobie z Anty-moherem…
portret użytkownika SZUAN
SZUAN, 6 lutego, 2011 - 21:21

Czy uważasz, że Śląsk powinien być niezależny od Polski , mieć własny język i niemieckie powiązania ? A Kutz to mądry polityk , skoro powtarza o takiej konieczności , bo niczym innym jest jego zapiekłe dążenie do śląskiej autonomii ?

A Bartoszewski jest wielkim profesorem, skoro właściwie to nie jest nawet doktorem ani magistrem ? A co powiedział mądrego i zrobił poza „dyplomatołkami” ? Nie wiesz ? A nie uważasz za trafne określenie „wrzeszczący staruszek” ? P

odoba ci się Pitera i jej krzyki ? A wiesz co powiedziała oprócz „dorsza” ? Jakie ma poglądy ?

Znasz ideały służby zdrowia według min. Kopacz ? A co sądzisz o prywatyzacji szpitali i w ogóle odpłatności za opiekę medyczną, skoro i tak płacisz na nią w podatkach ?

A co sądzisz o marsz. Niesiołowskim ? Oprócz tego , że nie lubi PiS-u i dogryza gdzie i jak może, to co powiedział o swoich poglądach ? Co mądrego i wartego zapamiętania powiedział ?

Czy min. Sikorski skutecznie dba o polską dyplomację i opinię za granicą, współpracuje z UE , NATO i sąsiadami innymi niż Rosja i Niemcy ? A może nie wiesz, co w ogóle robi i gdzie jest ?

A min. Miller od Smoleńska, kim jest i co sobą reprezentuje wiesz ? A jakieś jego działania wypowiedzi sprzed katastrofy znasz ?

A kim jest Tomczykiewicz ? Co mówi i co robi ? A wiesz , że to poseł PO i do tego szef klubu parlamentarnego ? A co sobą reprezentuje jako poseł, ile razy przemawiał i co mówił ?

A min. Rostowski, podoba ci się jak opowiada bajki o zielonej wyspie ? A wiesz, że jednak nie było i nie ma zielonej wyspy tylko dziura w budżecie kilka razy większa niż obiecywał ?

A min. Klich – podoba ci się co zrobił z armią ? Znasz opinie wojska o jego działaniach, wiesz ile forsy poszło nie wiadomo gdzie i jak słabe jest polskie wojsko nawet w porównaniu do tego sprzed 5 lat ?

A podoba ci się polska szkoła ? A znasz nowe pomysły min. Hall na szkolnictwo ?

A co wiesz o śledztwach IPN i jej wydawnictwach, tylko tych poza hasłem „Wałęsa” ?

Powiem szczerze – te pytania zadałem ot tak sobie w dyskusji z „nawiedzonym” anty-kaczorem. I ani razu nie chwaliłem ani żadnego z Kaczyńskich, ani nie mówiłem o Smoleńsku, ani nie krytykowałem PO. I

wiecie co było najlepsze ? Po większości pytań zapadała cisza, a jak podsumowaliśmy odpowiedzi, to wyszło że mój rozmówca to czysty PISOWIEC ! Bo jemu się nic z tego, o co pytałem w zakresie PO nie podoba !!!! To jest dopiero nawrócenie !
http://niepoprawni.pl/blog/656/pogadale ... m%E2%80%A6

a reflex tak sie cieszyl z "zielonej wyspy"... nie zdajac sobie sprawy bidulka ze telewizja klamala, klamie i bedzie klamac... nawet, a nawet przede wszystkim - w demokracji!
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: pogadalem sobie z anty-moherem...

Post autor: Reflex »

Kroliki Ci pieprza w glowie godzilla. Przypominasz mi znajomego strazaka, co podpalal stodoly a potem pedzil gasic. Bohaterem chcial zostac i teraz siedzi w ciupie. Cos sobie wymyslisz a potem to komentujesz jako czyjes.
Ty nigdy nie rozumiales co ludzie pisza i z czego sie ciesza a za te smieci co tu wieszasz powinienes sie wstydzic. Taki stary i taki poharatany. Mialem napisac poj..any, ale bez tego kazdy wie zes pojebany.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: pogadalem sobie z anty-moherem...

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Mialem napisac poj..any, ale bez tego kazdy wie zes pojebany.
jako argument w dyskusji to "pojebany" calkiem niezle wyglada u intelektualisty, jakim jestes w 100%....

tak trzymac....

...i nie zes.rac sie reflex!
ODPOWIEDZ