brawo usa! "demokratyzacja" swiata juz zaczeta...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: brawo usa! "demokratyzacja" swiata juz zaczeta...

Post autor: godzilla »

widzial ktos jakis material w TV gdzie pokazuja prawdziwa walke w Libii?

wszedzie tylko jakies scenki z jakimis ciulami wymachujacymi kalasznikowami, pancerfaustami z drugiej wojny swiatowej, jakies dla reporterow napredce zbudowane barykady z jednego wraku samochodu sciagnietego do miasta gdzies z pustyni bo zardzewialy jak cholera a nie np. spalony itp...


tutaj opisuja jakies ciezkie walki kadafiego za pomoca czolgow i samolotow i nawet daja film na ktorym oprocz paru poganiaczy wielbladow NIC NIE MA... a firmuje to REUTER'S
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/rewol ... omosc.html

czy ONI juz sa tacy BEZCZELNI aby karmic caly swiat gowniana papka a nawet nie postarali sie zeby tam jakakolwiek wojna byla????????????????????

dziwie sie bardzo temu co sie dzieje ze swiatem i slepocie miliardow ludzi.....

do tej pory jak byly jakies dzialania wojenne to pokazywali COKOLWIEK i czlowiek widzial ze no, faktycznie walcza jedni z drugimi albo jedni drugich zwyczajnie morduja a tu NIC.................................. tylko pojedyncze ciule strzelajace na wiwat.... dzialko przeciwlotnicze strzelajace w niebo, ktorego im sie nawet nie chcialo oslonic paroma workami z piachem...

czy ONI nie wiedza ze gdy pilot ostrzeliwanego samolotu mysliwskiego zobaczy dzialo walace do niego to nie pier.donie w nie rakieta czy jakas seria? a nieosloniete, nieokopane dzialo to tylko jedna rakieta czy seria z karabinu maszynowego i po ptokach...

to jest NASTEPNY SERIAL DLA IDIOTOW....
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: brawo usa! "demokratyzacja" swiata juz zaczeta...

Post autor: wiara i s »

Godzilla nie martw sie ,cos sie ruszy.

Swiatowe organizacje humanitarne lacznie z ONZ zaczynaja sie martwic losem libijskich dzieci (ze niby maja zaczac umierac z glodu) :twisted:

Jeszcze nie umieraja, wiec wszyscy czekaja :twisted:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: brawo usa! "demokratyzacja" swiata juz zaczeta...

Post autor: godzilla »

wiara i s pisze:Godzilla nie martw sie ,cos sie ruszy.

Swiatowe organizacje humanitarne lacznie z ONZ zaczynaja sie martwic losem libijskich dzieci (ze niby maja zaczac umierac z glodu) :twisted:

Jeszcze nie umieraja, wiec wszyscy czekaja :twisted:
wszyscy czekaja a bandziory spekulujace cenami ropy lapki zacieraja bo im dodatkowe miliardy na konta wplywaja... z tego durnego powodu ze wszystkie telewizje swiata pokazuja ciula strzelajacego w niebo...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: brawo usa! "demokratyzacja" swiata juz zaczeta...

Post autor: Reflex »

do tej pory jak byly jakies dzialania wojenne to pokazywali COKOLWIEK i czlowiek widzial ze no, faktycznie walcza jedni z drugimi albo jedni drugich zwyczajnie morduja a tu NIC.................................. tylko pojedyncze ciule strzelajace na wiwat.... dzialko przeciwlotnicze strzelajace w niebo, ktorego im sie nawet nie chcialo oslonic paroma workami z piachem...

czy ONI nie wiedza ze gdy pilot ostrzeliwanego samolotu mysliwskiego zobaczy dzialo walace do niego to nie pier.donie w nie rakieta czy jakas seria? a nieosloniete, nieokopane dzialo to tylko jedna rakieta czy seria z karabinu maszynowego i po ptokach...

to jest NASTEPNY SERIAL DLA IDIOTOW....
Mamy kolejna prezentacje eksperta od ladowania samolotow we mgle, tym razem jako ekspert od korespondencji wojennej.
Naogladal sie filmow wojennych, tam k-wa pokazuja wszystko i z bliska, a tu nie moga? Kiedys przeczytal "Szose Wolokolamska" , "Opowiesc o prawdziwym czlowieku" i "Dywizjon 303", teraz brakuje mu krwi, rozbebeszonych brzuchow i pourywanych nog. Co za rozczarowanie.

Tymczasem w Libi nie ma wojny, nie ma frontu, jest rebelia, bajzel , chaos i pustynia.
Na wojnie jest linia frontu, okupowane terytoria, a ekipy telewizyjne i reporterskie moga liczyc na ochrone i pomoc wlasnych wojsk o czym nie ma mowy w Libii, w sytuacji plynnej, gdzie wszystko zmienia sie z godziny na godzine, gdzie nikt nie wie kto jest kto, gdzie poruszanie sie obcych ekip grozi nagla smiercia z obu walczacych stron. Dlatego nie ma obrazow z miejsc gdzie tocza sie walki,jedynie przypadkowe migawki krecone w przelocie - sa tylko sprawozdania reporterow z w miare spokojnych miejsc.

My mamy protesty eksperta ktory dzielnie puszcza baki w sofe przed telewizorem i oprotestowuje na forum wszystkie swiatowe agencje informacyjne - jak mogli mu zepsuc jego ulubione programy rozrywkowe.

Drogi godzillo, badz cierpliwy. Moze nakreca jeszcze jakis fim o Harry Potterze, a niedlugo ukaze sie Avarar 2, tym razem krecony pod woda. Tam bedzie wszystko zorganizowane, widoczne i logiczne.
Czujesz dreszcze prawda?
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: brawo usa! "demokratyzacja" swiata juz zaczeta...

Post autor: whiskeyprint1 »

w libii wszyscy sa rowni
u nas tez
dlatego maja nasi tu w bananie prawo plesc bzdury bzdur
chca wystrzelac
napasc samolotami
dostarczyc broni (na razie uzgadniaja komu ja dac)
niechze onz cos zrobi - powiadaja
nie majac powaznych tematow
zajeli sie libia
parlamenty dyskutuja
parlamenty wszechmocne zadecyduja (a to dotyczy banany wielkiej i mocarnej w gebie i dupie) - oni
naprawde debytuja calymi dniami o libii - a to tak samo jak moje dyskusje z murra( w wyobrazni) na temat pomocy ducha swietego w sprawie biopaliwa (bioethanol)

a propos
ktosik napisal - wiadomo!
ze cośtam
a tu chodzi nie o cośtam
lecz o normalna wojne domowa
zatem o wojne
jesli ktos chce niechze nazywa to glaskaniem zdechlego kota
mnie to jest obojetne

capito?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: brawo usa! "demokratyzacja" swiata juz zaczeta...

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Dlatego nie ma obrazow z miejsc gdzie tocza sie walki,jedynie przypadkowe migawki krecone w przelocie - sa tylko sprawozdania reporterow z w miare spokojnych miejsc.
to niech przyjada do Szwajcarii i tu filmuja... tu jest w miare spokojnie... jak widac...

Obrazek

komentowac moga to dalej ze wredny kadafi morduje dzieci i mlodziez libijska...

moze na tej lace postawic paru w turbanach, ktorzy beda pokazywali do kamery luski po wystrzelonych nabojach i krzyczec ze to wredny kadafi strzelal.... tak jak to pokazywali w telewizji wczoraj...

flakow i bebechow w telewizji nigdy nie pokazywali, wiec ja na to nie licze... ja tylko widze jakis OGROMNY przekret w tym co pokazuja...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: brawo usa! "demokratyzacja" swiata juz zaczeta...

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:My mamy protesty eksperta ktory dzielnie puszcza baki w sofe przed telewizorem i oprotestowuje na forum wszystkie swiatowe agencje informacyjne - jak mogli mu zepsuc jego ulubione programy rozrywkowe.
to tak jakbym oprotestowywal jedna agencje... bo wszystkie od al jazeery do tvn sa w tych samych lapach...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: brawo usa! "demokratyzacja" swiata juz zaczeta...

Post autor: Reflex »

a propos
ktosik napisal - wiadomo!
ze cośtam
a tu chodzi nie o cośtam
lecz o normalna wojne domowa
zatem o wojne
jesli ktos chce niechze nazywa to glaskaniem zdechlego kota
mnie to jest obojetne
Post nie traktowal o definicji wojen, tylko o specyficznych warunkach pracy repotrerow w tego typu konflikcie zbrojnym. Okresliem go dosc jasno i prawidlowo: "rebelia" (bunt, powstanie), ktory sie zdecydowanie rozni od dzialan w wojnie miedzy panstwami.

Uprasza sie nie komentowac slow wyrwanych z kontekstu.
darek
Posty: 112
Rejestracja: czw maja 13, 2010 12:57 am

Re: brawo usa! "demokratyzacja" swiata juz zaczeta...

Post autor: darek »

[/quote]
Przyczyna zostala podana w zacytowanym nad postem zdaniu o 200 "zaprzeczeniach" . Prosta logika mowi, ze jesli wszyscy sa innego zdania a ja upieram sie ze tylko ja mam racje, to jest moim zdaniem arogancja.
Zgodzilem sie w moim poscie ze kazdy ma prawo do gloszenia swoich opinii ale dodam ze w...Hyde Parku.


Witam

Szanowny Panie Reflex,z panskiej prostej logiki wynika ze :

Jezeli wszyscy na tym forum jednoglosnie beda chcieli mnie (ze tak powiem lagodnie) WYDYMAC,a ja sie z tym nie zgadzam to nazwie Pan to arogancja?

No chyba ze to wydymanie nastapi w Hyde Parku a nie w innym miejscu.
Pozdrawiam
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: brawo usa! "demokratyzacja" swiata juz zaczeta...

Post autor: Reflex »

Jezeli wszyscy na tym forum jednoglosnie beda chcieli mnie (ze tak powiem lagodnie) WYDYMAC,a ja sie z tym nie zgadzam to nazwie Pan to arogancja?
Jest wielka roznica w widzeniu otaczajacego swiata a WYDYMANIEM. Porownaie mocno naciagniete -niestety rozczarowales mnie skojarzeniem. Nie mam pojecia dlaczego ktos w ogole chcialby Cie WYDYMAC a juz wszyscy?... marzycielu :lol:
ODPOWIEDZ