Nasza armia jest zwycieska

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Nasza armia jest zwycieska

Post autor: tusku »

bea_mezlot pisze: kapus :evil:
nie znajdujemy sie w tej chwili w wiezieniu i nie obowiazuja nas w tej chwili kanony grypsery wieziennej...

ot, po prostu jesli ja reflexa nie mam prawa nazywac penisem w wersji podworkowej to on nie ma tez zadnego prawa mi ublizac w zaden sposob....

tobie tez radze mi nie ublizac bo zadnym kapusiem nie jestem, nie wydawalem ludzi zadnej policji ani innym sluzbom...

a moderatorow prosilbym aby zwracali uwage na takie "drobiazgi" jak ublizanie innym forumowiczom czy to w formie jaka tu zaprezentowal reflex czy bea_mezlot w cytowanym przeze mnie fragmencie...

kapus kapuje po cichu i w celu jakiegos zysku, ja sie tylko bronie przed naduzywaniem mojej cierpliwosci i dobrego imienia... TY pierwsza tutaj gardlowalas za tym aby sie stosowac do pewnych zasad - wiec sie sama tez stosuj!

ps
twoj post gdzie nazwalas mnie "kapus" tez zglosilem...
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Nasza armia jest zwycieska

Post autor: bea_mezlot »

tusku pisze:
a moderatorow prosilbym aby zwracali uwage na takie "drobiazgi" jak ublizanie innym forumowiczom czy to w formie jaka tu zaprezentowal reflex czy bea_mezlot w cytowanym przeze mnie fragmencie...
kapus kapuje po cichu i w celu jakiegos zysku
ps
twoj post gdzie nazwalas mnie "kapus" tez zglosilem...
capo di tutti capi sie odezwal
kapus to kto kapuje czyli donosi , admin czy agnieszka nie musi wiedziec o naszych "animozjach" na forum
nagle wrazliwy sie zrobiles jak kiedys od ch..i innych wyzywales
to jest nowe forum ale przeniesione ze starego i ludzie pamietaja co pisales

chcesz mnie wykluczyc ? nie ma sprawy
bedziesz wtedy pisal do heliosa , ale przeciez moglibyscie pisac na nk , nie?

godzil , ze zdjecia zamieszczonego z hortensjami wygladasz na normalnego , przyjemnego faceta,starszego pana
a pier(pip) sz od rzeczy , kompletnie od rzeczy
i ta mila buzia ze zdjecia nie pasuje do tego wypisujesz
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Nasza armia jest zwycieska

Post autor: tusku »

bea_mezlot pisze:capo di tutti capi sie odezwal
kapus to kto kapuje czyli donosi , admin czy agnieszka nie musi wiedziec o naszych "animozjach" na forum
nagle wrazliwy sie zrobiles jak kiedys od ch..i innych wyzywales
to jest nowe forum ale przeniesione ze starego i ludzie pamietaja co pisales
a mnie to lata kolo dupy co tam pisalem, nie lubie jak mi ktos ubliza i to wszystko...
co to reflex ma jakis patent na bycie "Polakiem"?

roznimy sie pogladami na polityke i inne sprawy ale jak mamy grac inaczej to grajmy a jak mu sie nie podobaja nowe zasady to niech spada na drzewo...

co do hortensji to jak ktos ma troche oleju w glowie to znajdzie sobie Andrzeja ze Szwajcarii tam gdzie trzeba... ja sie nie ukrywam...

chodzi ci o ta fotke? hortensje wtedy pieknie kwitly, teraz juz zmienily kolor na brazowy... ogolnie liscie spadaja z drzew i wszystko brazowieje...

Obrazek
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Nasza armia jest zwycieska

Post autor: whiskeyprint1 »

a mnie to lata kolo dupy co tam pisalem, nie lubie jak mi ktos ubliza i to wszystko...
-------------------------------------------------------------

a mnie to lata kolo dupy co tam pisalem, - to jeden watek - ktory sie zgadza drogi godzillo i dlatego wiekszosc twoich postow zawiera sformulowania ktore maja odnosnik do drugiego czlonu zdania;



nie lubie jak mi ktos ubliza i to wszystko... - to tez sie zgadza - ale trzeba wziasc pod uwage ze to samo dotyczy rowniez innych
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Nasza armia jest zwycieska

Post autor: tusku »

whiskeyprint1 pisze:nie lubie jak mi ktos ubliza i to wszystko... - to tez sie zgadza - ale trzeba wziasc pod uwage ze to samo dotyczy rowniez innych
bardzo drogi, czy nawet drogocenny wuhapie...

zdaje sie ze jestesmy na nowym forum, zdaje sie ze tutaj mialy obowiazywac calkiem nowe zasady, no i zdaje sie ze ja sie probuje do nich dostosowac... zwroc uwage ze do tej pory, a przynajmniej po 1. listopada nie napisalem co naprawde o reflexie mysle...

i tego samego oczekiwalbym od niego... troche hipokryzji i zaklamania w dyskusjach ze mna... przynajmniej jesli chodzi o szacunek wobec dyskutanta... bo ja sie potrafie dostosowac i nawet moge oswiadczyc ze szanuje reflexa...

prawda ze tak jest duzo sympatyczniej?

ps
zwroc tez prosze uwage ze ja raczej (wyjatkow nie moge na 100% wykluczyc) nie ublizam nikomu pierwszy... jesli ktos kto nie zrozumial pisanego przeze mnie tekstu mi ubliza to ja ,wedle biblijnej zasady oko za oko, odplacam mu w dwojnasob...
ODPOWIEDZ