Goliat I Dawid

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Goliat I Dawid

Post autor: Reflex »

Juz za poltorej godziny sie zacznie. Jeszcze kilka lat temu, nie przyszloby mi do glowy, ze znowu Polak bedzie walczyl o tytul zawodowego mistrza swiata wagi ciezkiej w boksie, ze beda ta walke ogladac miliony ludzi na calym swiecie, ze walka odbedzie sie w Polsce.
Oby nasz "Dawid" przezyl ta walke w dobrym zdrowiu, chociaz......gdzies tam w glebi i niesmialo odzywa sie nadzieja ze..... Tomek pokona Witalija. Pojedynek nadziei z rozsadkiem. Kto wie.

Obrazek
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Goliat I Dawid

Post autor: agnieszka »

Też mam taką nadzieję, ale trochę czarno to widzę - Kliczko jest o 12 kg cięższy i o pół głowy wyższy.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Goliat I Dawid

Post autor: Reflex »

Kliczko wyglda na lepiej odzywionego: )

Zbigniew - Marynarz wysyla e-mail do dzialu sportowego gazety

Płynę statkiem po Morzu Północnym. Powinienem byc na mostku, ale tam nie ma internetu, więc siedzę w kabinie. Powoli zbliżam się do wielkiej platformy wiertniczej i nie mam czasu ani ochoty pójśc do góry i zmienic kurs. Statek jest mały, ale zwrotny, a platforma duża i nieruchoma. Myślicie, że Dawid wygra z Goliatem?!

Odpowiedz:
Myślimy, że powinieneś jednak ominąć tę platformę. :lol:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Goliat I Dawid

Post autor: godzilla »

nie chce mi sie powtarzac, wiec zacytuje siebie z innego forum:
godzilla pisze: a w ktorym miejscu?
chyba tylko jak sie Kliczko potknal...
Kliczko chodzil sobie po ringu ze zwieszonymi lapami jak jaki goryl i tylko od czasu do czasu przywalil Adamkowi w twarz...
osobiscie to mialem wrazenie ze mogl go juz w pierwszej czy drugiej rundzie na dechy poslac ale nie wypadalo bo tyle ludzi zaplacilo za bilety i za VOD, wiec musial dalej lazic i opedzac sie przed Adamkiem jak przed natretna mucha tymi dluzszymi o 12 cm lapskami...

ale ogolnie to bracia Kliczko sa w porzadku... jak sie ich slucha to "widac" klase... to sa wyksztalceni ludzie, chociaz nie pierwszej mlodosci i nie zadne tam lemingi... potrafia sie zachowac w kazdej sytuacji... przyjemnie na nich popatrzec jak mowia...
ja Kliczke ogladalem po raz pierwszy w zyciu w akcji...
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Goliat I Dawid

Post autor: Galwas »

Trochę mnie Adamek rozczarował. Miałem nadzieję, że będzie znacznie szybszy niż Kliczko, i tym zniweluje jego przewagę fizyczną. Niestety Kliczko był tak samo szybki jak Adamek, a może nawet szybszy. Swoją drogą wszyscy zgodnie stwierdzili, że Kliczko był w wyjątkowo dobrej formie.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Goliat I Dawid

Post autor: whiskeyprint1 »

..chlubisz sie jedzeniem nozem i widelcem, ale kultura przewyzsza Cie prosty Amerykanin nawet jesli jest zwyklym murzynem.... napisal prosty reflex, ktory nie jest nawet zwyklym murzynem (przez male M)...
-------------------------------------------------------
panie godila

to motto jest dosyc trafne - ale zapomnial pan dodac ze ow jest czolwiekiem o "werslskicch manierach" i pije whisky tak jak nalezy nie z kieliszka ale ze szklanki - (jak tu obwiescil - zapewne stars and stripes albo burbona na "przyspieszaczu" i nie tak jak jego wspolbratymcy prosto z flachy a piwo prosto z puszki a soki do sniadania w proszku zalewaja woda - i jest - na drowie!) - zapewne jak wypada na wersalczyka nie je spaghetti lyzka (jak pewien profesor architektury z dallas) ani wybiera po jedym widelcem jak pewna wytworna francuzka czy jak pewna wysokiego rodu wloszka brzoskwinie nozem i widelcem lub jak wykwintni niemcy kroja oblozony chleb nozem i widelcem - jak pan widzi sama kultura ktora nosi i wnosi pastuch z podbeskidskiej wiochy ktoremu dali do reki zegarek - a on i tak wbija widly w ziemie - patrzy w niebo i powiada - " no - niedlugo zadzownia na aniol panski"

amen und capito
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Goliat I Dawid

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:jak pan widzi sama kultura ktora nosi i wnosi pastuch z podbeskidskiej wiochy ktoremu dali do reki zegarek - a on i tak wbija widly w ziemie - patrzy w niebo i powiada - " no - niedlugo zadzownia na aniol panski"

amen und capito
to mi przypomina czasy gdy dopiero co przyjechalem do Szwajcarii i pracowalem w winnicach klasztornych...
tubylec o nazwisku von holzen imponowal mi bo przepowiadal pogode w sposob wrecz cudowny wlasnie tak stojac i patrzac w doline ponizej... opieral sie na kosie...

dopiero jakis czas pozniej mi zdradzil ze ma w domu radio, w ktorym podaja prognoze pogody...
ja w Polsce radio tez mialem ale prognozy pogody byly zbyt ogolne, takie raczej dla calego swiata, wiec pogoda byla przewaznie inna...

stad moj podziw dla tamtego gorala szwajcarskiego...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Goliat I Dawid

Post autor: godzilla »

wracajac do tematu watka...

dziwilem sie jak jaki glupi dlaczego Kliczko nie posle Adamka na dechy juz duzo wczesniej... i dopiero moja malzonka mi dzisiaj powiedziala ze przeciez RTL zaplacil te 3.5 banki zeby zarobic... a reklam na RTL-u podobno bylo sporo...

no i sie wyjasnila wielka zagadka...

ech, ten dzisiejszy sport, qrwa go w doope mac!
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Goliat I Dawid

Post autor: nikita »

whiskeyprint1 pisze:..chlubisz sie jedzeniem nozem i widelcem, ale kultura przewyzsza Cie prosty Amerykanin nawet jesli jest zwyklym murzynem.... napisal prosty reflex, ktory nie jest nawet zwyklym murzynem (przez male M)...
-------------------------------------------------------


lub jak wykwintni niemcy kroja oblozony chleb nozem i widelcem - jak pan widzi sama kultura ktora nosi i wnosi pastuch z podbeskidskiej wiochy ktoremu dali do reki zegarek - a on i tak wbija widly w ziemie - patrzy w niebo i powiada - " no - niedlugo zadzownia na aniol panski"

amen und capito
...oblozonom kromke chleba Niemcy krojom nozem i podajom do ust widelcem tylko potrawe zwanom "StrammerMax" - ale tego byle przybleda z "stamtond" wiedziec nie musi 8-)...
O!
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Goliat I Dawid

Post autor: whiskeyprint1 »

och nikito drogi - maloś podrozowal po faterladzie iś nie widzioł
bo jakeś mog widzień kiedy chodzisz tylko do wytwornych restauracji gdzie je sie na leząco (choc i tak tylko zupe z torebek maggi a sosy z ajmera skropione alsbach uralt zeby mniej smierdzialo)

amen und alle-llujam
ODPOWIEDZ