Mercedes niedalekiej przyszlosci

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10577
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Mercedes niedalekiej przyszlosci

Post autor: Reflex »

ale by /podobno/ dojrzaly i wszechwiedzacy gosc bawil sie w takie pier*** trudno zrozumiec - chyba ze.....

chyba ze facet jest na poziomie umyslowym dziecka

capito?
Zeby postawic takie wnioski, trzeba byc idiota, albo wyjatkowo chorym dywersantem. Obie przypadlosci kwalifikuja do opieki psychiatrycznej.

W innym miejscu nasz Doktor logiki pisze: "tekstu nie korygowalem, z pewnoscia sa bledy".
Drogi doktorze. Bledy sa nie dlatego, ze ich nie krygowales, tylko dlatego ze z pewnoscia je zrobiles. Praktycznie nie ma tu nic Twojego bez bledow.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Mercedes niedalekiej przyszlosci

Post autor: whiskeyprint1 »

Auf der IAA wollen die Hersteller mit Edelmodellen die Reichen dieser Welt anlocken. Die Highlights als
---------------------------
Als die S-Klasse unter den Vans bezeichnet Mercedes sein neues Showcar, den Viano Vision Pearl. Das luxuriös aufgemachte Fahrzeug zitiert moderne Sport-Yachten. Vor allem die äußerst elegant eingerichtete Kabine erinnert an das Innenleben eines teuren Bootes. Neben hellem Leder, edlen Hölzern und gebürstetem Aluminium gibt es auch eine hochwertige Soundanlage von Bang & Olufsen sowie einen WLAN-Anschluss. Mit großer Bei der Sportvariante seiner Oberklasse-Limousine A8 hat sich Audi vom V10 verabschiedet und setzt künftig auf ein Achtzylinder-Aggregat. Die stärkere Ausbaustufe des 4.0 TFSI liefert im S8 stolze 520 PS und 650 Newtonmeter. Der Landstraßenspurt wird binnen 4,2 Sekunden absolviert, die Höchstgeschwindigkeit ist auf 250 km/h begrenzt. Der Durchschnittsverbrauch des neuen S8 soll 10,2 Liter betragen. Der Zehnzylinder-Sauger des Vorgängers hatte ... mehr 
---------------------------
Sich an einen Mercedes SLS AMG zu wagen, würden viele wohl nicht für nötig halten.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Mercedes niedalekiej przyszlosci

Post autor: whiskeyprint1 »

Drogi doktorze. Bledy sa nie dlatego, ze ich nie krygowales, tylko dlatego ze z pewnoscia je zrobiles. Praktycznie nie ma tu nic Twojego bez bledow.
-------------------------------------------------------

panie mysliciel od widel

jesli napisalem ze bledow nie korygowalem
oznacza to iz wiem ze je zrobilem
jak wiem o tym ze je robie
a robie je dlatego ze pisze!

a nie jak pan texty "wymysla"
oraz "wymysla glebokie myslenie"

pana umysl dziecka nawet tak prostej sprawy nie jest w stanie pojac
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Mercedes niedalekiej przyszlosci

Post autor: nikita »

whiskeyprint1 pisze:Drogi doktorze. Bledy sa nie dlatego, ze ich nie krygowales, tylko dlatego ze z pewnoscia je zrobiles. Praktycznie nie ma tu nic Twojego bez bledow.
-------------------------------------------------------

panie mysliciel od widel

jesli napisalem ze bledow nie korygowalem
oznacza to iz wiem ze je zrobilem
jak wiem o tym ze je robie
a robie je dlatego ze pisze!

a nie jak pan texty "wymysla"
oraz "wymysla glebokie myslenie"

pana umysl dziecka nawet tak prostej sprawy nie jest w stanie pojac
...zaprawde nikt nie dostapi niebios szczesliwosci, jesli nie stanie sie jako dziecko...
a mercedesy klasy luksusowej bez dyskusji sa najlepszymi pod kazdym wzgledem seryjnie produkowanymi samochodami na tym swiecie - czy sie to komus podoba, czy nie
a ja ciagle jeszcze odczuwam dziecieca radosc z faktu, ze moge kierowac autem, i ono cudem jakims jedzie tam, gdzie ja chce i tak, jak chce
a moja HONDA jest najpiekniejsza (wersja "e.j.9") O :!:
Reflex
Posty: 10577
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Mercedes niedalekiej przyszlosci

Post autor: Reflex »

panie mysliciel od widel

jesli napisalem ze bledow nie korygowalem
oznacza to iz wiem ze je zrobilem
Panie Doktorze ciemnogrodzia, tym gorzej dla Ciebie. Nie tylko nie umiesz pisac bez bledow, to jeszcze jestes niechlujnym leniem. Zaczynam miec watpliwosci, co do Twojej higieny osobistej.
Reflex
Posty: 10577
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Mercedes niedalekiej przyszlosci

Post autor: Reflex »

Tak Nikito. Mercedes Benz, jest nabardziej prestizowym samochodem luksusowym na swiecie. Nie jestem pewien, czy Doktor Whiskeyprint rozumie slowo "prestiz", bo gdyby rozumial, mialby dla firmy Mercedesa szacunek.

Tylko czy on zna pojecie slowa szacunek...
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Mercedes niedalekiej przyszlosci

Post autor: nikita »

Reflex pisze:Tak Nikito. Mercedes Benz, jest nabardziej prestizowym samochodem luksusowym na swiecie. Nie jestem pewien, czy Doktor Whiskeyprint rozumie slowo "prestiz", bo gdyby rozumial, mialby dla firmy Mercedesa szacunek.

Tylko czy on zna pojecie slowa szacunek...
... samochodow SERYJNYCH - mam na mysli - poniewaz auta marek Bentley, RR, Bugatti, czy Maybach nie zaliczam do seryjnych...
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Mercedes niedalekiej przyszlosci

Post autor: tekajot »

Jak to wygląda.
Zanim zacznę zapytam pana Reflexa czy czytał opinie polskich czytelników pod obrazkami(bo to nie fotografie a obrazki) tego merca. Taki parosekundowy filmik może zrobić na komputerze średniej klasy fachowiec od grafiki komputerowej. Nie pokazano rzeczywistego wnętrza a tylko grafikę komputerową - łatwo rozpoznawalną.

Wracam do rozpoczętej myśli. Firma Audi jako pierwsza wypusciła na rynek samochdy z "rzesami" nad czy pod reflektorami. To sa silne LED-y lub mleczne zarówki(tego nie wiem). Za nią małpują już inni producenci a "szpanerzy" kupują te już swiecidełka(robione gdzieś w garazach) w sklepach z osprzętem samochodowym i montują do prawie każdego szrotu. Już można kupić do "kaszlaka". I taki właściciel uaudiowanego kaszlaka patrzy po przechodniach i rozpiera go duma że jedzie kaszlakiem podobnym do Audi. Jak qwa dzieci, jak dzieci.

A co tam panie Reflex w przemyśle motoryzacyjnym USA?
Chińczyki trzymają się mocno.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Mercedes niedalekiej przyszlosci

Post autor: whiskeyprint1 »

tu pada pytanie

do czego sluzy auto zwane samochodem?
jesli pan widlak umyslny uwaza ze auto jest przedmiotem prestizu - to powinien pan widelec wiekszy nazwac ten przedmiot-maszyne inaczej i wowczas nie przeszkadzaloby nikomu ze jest zrobiony na przyklad z papdekla i ladnie wyglda pomijajac zawarta w nim technike ktora nieczemu nie sluzy a jeli to niepotrzebnemu zbytkowi - czyli jest produktem technicznym dekadencji bedacym zasadniczem problemem tej maszyny a nie to ze moze sie ona poruszac - blacha jest lepsza od papdekla i mozna ja jeszcze lepiej polakierowac

gdyby widly wieksze byly mialy kiedys w przeszlosci okazje zlustrowac (bo inaczej nie mozna sie wyrazic) st tropez - wowczas mialyby mozliwosc zobaczyc prestizowe samochody ludzi bogatych - naprawde bogatych - nie tam jakichs saxow-fibakow-stalone i in podobnych - owi - ci bogaci paradowali w niesamowitych samochodach prestizowych (naprzyklad ) o nazwie CV2 (popularnie deszwo) albo w R4 (katrinka) ktore weszly do encyklopedii samochodowych i sa legenda jak ow käfer zwany garbusem do dzis tluczonym w brazylii

gdzies tekajot pisze o audi - o reflektorach - fakt - to wprowadzonio do samochodu audi jak tez dzis powszechnie stosowyny wtrysk ropy co nie bylo znane

porownajmy
sa pudla fotograficzne zwana aparatami - mamy zwykle do uzywania i "prestizowe" ktore posiada sie dla "prestizu" a nie dla robienia zdjec (kiedys leica) - a te roznia sie od aparatow fotograficznym tym ze maja ten sam senzor - i dlugie jak litania do matki boskiej menu ktorych nikt nie opanowal - bo gros funkcji sie nie uzywa wogole - i sa o dwie klatki na sekunde szybsze od aparatow fotograficznych i maja wbudowany winder- ale sa prestizowe - wielkie i znaczace - podkreslajace ze sie "ma"- bo amator ktory fotografuje kwiatki ma "prestizowa skrzynke" nawet nie wiedzac ze aparat fotograficzny sklada sie z objektywu a reszta to jest szajs (co romu wychodzi nowy model - ktory "trzeba miec" a w nim zmieniona kolejnosc funkcji menu - to wszystko - procz ceny o 200 euro wyzszej)

takoz z samochodem zwanym autem - ma sie objekt sztuki - by pokazac ze sie ma - i to jest wowczas samochod prestizowy - firma benz albo inny koncern tworzy prototypy prestizowe - bo takie gowno ktore nigdy nie pokaze sie na ulicy jest prestizem koncernu benz i innych - ten sposob myslenia ktory propaguje widlel wiekszy nie ma z samochodem nic wspolnego - chce podkreslic ze cos wie ale nie wie jeszcze co wie - a powinien wpierw ustalic to z widlami

zatem - po co nam samochody - nam sa potrzebne prestize - prestizem faceta z widlami ktore mysla jest autentyczna slabosc na glowe i to zastepuja mu widly - nie jest to wcale dekadencja - ale zwykly prestiz - bo prestizem udowadnia sie wielkosc i potege - prestizem banany jest obledne i falszywe haslo - "mistrz swiata w exporcie" - prosze was drodzy - prestiz to jest symbol ktory nie musi miec pokrycia w prawdzie - capito - prestiz to jest rodzaj swoistej reklamy - samoreklamy

coz powiedziec o tak zwanych oldtimerach - toz to sa rowniez prestize - nawet (dzis) taki fiat 500 albo fiat 600 lub tez maluch - a za prestizowymi trabantami narod sie rozbija - tak panie widlak pospolity - tak to jest z tymi prestizowcami - zobacz pan w encyklopedyji co to slowo znaczy panie widelec

samochod prestizowy to jest taka maszyna ktora nalezy zamknac w ogrzewanym salonie zwanym garazem
czytam pregnozy "teoretykow transportu osobowego" ktorzy zapowiadaja smierc auta - ze owszem beda pojazdy tego typu - raczej sportowe dziwadla na czterech kolkach ktorymi raz w tygodniu .- w niedziele - bedzie wyjezdzac sie na wycieczke do lasu

idiota jest ten kto w paryzu posiada auto - i glupcem ten ktora we frankfurcie ma samochod - zwrocilem uwage (po przyjezdzie do banany) ze najwieksze zainteresowanie samochodami wykazywali polacy - zrozumiale - dorwali sie do urzadzenia o ktorym marzyli nie majac w pl mozliwosci kupna - a propos - w tym czasie kiedy chodzilem co roku na IAA pokazano mi prestizowy strikte polski samochod "polonez" - byl przy nim tlumek - sami niemcy - podslucham co mowia - jeden powiada - panie - oni to robia recznie - zatem bylby to wedlug widel myslacych objekt prestizowy bo robiony recznie - czyli sztuka - gdyby byla to prawda

papiez tez jest prestizowa osoba katolicyzmu za ktorym to prestizem kryje sie cos co trudno opisac by nie obrazic czlowieka

dla jednego prestizowym produktem sa widly - tak to prawda - spotkalem rolnika w bawarii ktory szczycil sie ze posiada widly - a mysliciela prestizem jest ubogosc umyslu ktora moze sie szczycic jak zebrak ktory szczyci sie swym ubostwem - mamy do czynienia z wybrykiem natury przywiazanym do widel - doprawdy - nie nalezy sie smiac - ale jest to mutacja rzadko spotykana w przyrodzie - ktora - powtorze - mozna nazwac wybrakiem natury

prestizowa osoba (moze objektem) tego forum jest nieznany osobnik o aliasie reflex - ale czy jest to wizytowka tego forum? - tego nie jestem pewny

capito?


----------------------------------------------------------------------------------------------------

panie nikita
jestem wzruszony panskim potwierdzeniem ze auto sluzy do poruszania sie z miejsca na miejsce
i dodam - tak samo rollex jak i ruhla sluzyly-sluza do odmierzania czasu ktory i tak jest fikcja - nicht wahr?
najbardziej cieszy ze uzywa pan samochodu a nie "prestizu" na kolkach - ja tak samo - dlatego - nie majac prestizu nie myje - dolewam tylko oleju i benzyny - ale nie e10 i robie inspekcje - bo tak nakazuje prawo

capito?
czy amen?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Mercedes niedalekiej przyszlosci

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: Wiec, pierwsze zadaj pytanie, potem pisz osle. Prototyp zostal zaprezentowany na salonie samochodow we Frankfurcie, dane pochodza z firmy Mercedes, wiec shizofrenikiem zostales tradycyjnie Ty.
Wez sie czlowieku w garsc, piszesz na forum wylacznie po to, zeby sie czepiac, jestes chwastem i obok brata tekajota naczelnym trollem tego forum.
Zrodlo artykulu "mmoto.pl":
http://moto.pl/MotoPL/1,88389,10283950, ... F125_.html

dla zainteresowanych

w takim razie ostatnim kretynem i debilem tego forum pozostajesz ty reflexie...
zwrocilem uwage na idiotyczne sformulowania i jezeli tego nie napisal dziennikarz tylko ty sam, w takim razie - idiotoa/analfabeta po czterech klasach podstawowski musisz byc ty, gdyz nikt normalny nie bedzie uzywal tylu roznych trybow i czasow w odniesieniu do opisywanego obiektu...

bedzie, srędzie, zrobi sie, zostalo zrobione itp... totalny pierd.olnik jak to zwykle we lbie kretyna...
ODPOWIEDZ