ANKIETA

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

ANKIETA

Post autor: wiara i s »

W Polsce rozgorzala dyskusja na temat krzyza w sejmie

Moje pytanie

1. czy jestes za stanem dzisiejszym (krzyz ma wisiec w sali)

2. czy jestes za zdjeciem krzyza

3. jest mi obojetne

Jesli ktos chce niech postawi tylko cyferke

Bez idiotycznych komentarzy

Prosze

8-)



PS

2
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: ANKIETA

Post autor: godzilla »

lata mi to kolo doopy...

tak jedno jak i ta ankieta...
dziekuje
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: ANKIETA

Post autor: wiara i s »

godzilla pisze:lata mi to kolo doopy
tz 3 :)

tak :?:

8-)

Dziekuje :)
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: ANKIETA

Post autor: Reflex »

Zdecydowanie USUNAC.
Ale to nie jest dobry czas na taka akcje.
Ponadto, nie wierze ze to sie uda.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: ANKIETA

Post autor: nikita »

...tak dlugo, jak Krzyz jest narzedziem politycznej walki - usunac...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: ANKIETA

Post autor: pomorzak »

nikita pisze:...tak dlugo, jak Krzyz jest narzedziem politycznej walki - usunac...
zgadzam sie z tym i ja, tym bardziej ze wieszano go nie w imie milosci
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: ANKIETA

Post autor: nikita »

pomorzak pisze: zgadzam sie z tym i ja, tym bardziej ze wieszano go nie w imie milosci
...a dzielo milosierdzia pozostawiono wiszacemu na krzyzu - dla ludzi zarezerwowano prawo do zemsty w imieniu "prawa i sprawiedliwosci"...
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: ANKIETA

Post autor: whiskeyprint1 »

nikita napisał(a):
...tak dlugo, jak Krzyz jest narzedziem politycznej walki - usunac...
zgadzam sie z tym i ja, tym bardziej ze wieszano go nie w imie milosci
.a dzielo milosierdzia pozostawiono wiszacemu na krzyzu - dla ludzi zarezerwowano prawo do zemsty w imieniu "prawa i sprawiedliwosci"...
-----------------------------------------------------------------------------
krzyzem nie nalezy "walic po glowie" co mialo i bedzie mialo jeszcze dlugo miejsce
slogany typu - krzyz nalezy nosic w sercu nalezy wpisac do xiegi guinessa pod haslem "szczyty glupoty"

trzeba byc krzyzem cierpiacym - nakazuje kosciol cierpienie - tez swego rodzaju rekord i zastapic na nim wiszacego jezusa - bo bez cierpienia nie ma zbawienie - czyz nie tak?

"dzielo milosierdzapozostawiono wiszycego na krzyzu" - cytat nikity - odwdzieczam sie za künga i powiem - tego wiszacego na krzyzu zastapiono dollarem - dlatego cytat jest nielogiczny

protestujacy w nowym yorku - dzies we frankfurcie /m i w cztersdziestu krajach swiata - protesty zdanych na laske dollara sa czym - przypominam sobie ze takich i podobnych ktos bardzo uprzejmy nazwal lewacka banda chaotow - to tez logika

tak prosze pana jestesmy skazani nie na milosierdzie wiszacego jezusa lecz na milosierdzie dollara ktory musimy "wspierac" - czym wspierac - waszym idiotycznym i sloganowym cierpieniem zywiciela w ksztalcie dollara wiszacego na krzyzu

nie zycze wym by was szlag trafil - ale zycze by natchnal wys duch swiety - byscie przestali bredzic o cierpieniu i lasce milosierdzia - bo sami doprowadzisliscie do tego akceptujac kazde gowno bedace powodem waszego cierpienia - ajesli juz chcecie zdjac te krzyxze - to zdejmijcie z niego raczej tego dolllara

capito?
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: ANKIETA

Post autor: whiskeyprint1 »

amen und amen
Załączniki
WOZEK.jpg
WOZEK.jpg (32.34 KiB) Przejrzano 4939 razy
CHRZESCIJANSTWO.jpg
CHRZESCIJANSTWO.jpg (20.62 KiB) Przejrzano 4939 razy
BASTION NADZIEI.jpg
BASTION NADZIEI.jpg (22.98 KiB) Przejrzano 4939 razy
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: ANKIETA

Post autor: nikita »

"Co ma z tym wszystkim wspólnego wreszcie krzyż na ścianie sali plenarnej Sejmu RP? Ano nic, bo przecież nie został tam zawieszony przez przedstawicieli (hierarchów czy kapłanów) żadnego z Kościołów ani też prawo żadnego z Kościołów nie nakazuje (bo przecież nawet nie może, co zostało wykazane) zawieszania symboli religijnych w urzędach państwowych i samorządowych. Ten krzyż zawiesili tam sami funkcjonariusze publiczni - posłowie, jako wolni obywatele suwerennego państwa. Czy mieli do tego prawo? Oczywiście, że tak, bo na tym w istocie polega wolność człowieka. Co na tę wolność się składa? Ano składa się na nią także nieskrępowana niczym możliwość swobodnego wyznawania religii i uzewnętrzniania tej wiary, jej manifestowanie także w życiu publicznym, czyli zadeklarowana w art. 53 Konstytucji wolność sumienia i religii." (NASZ DZIENNIK)

...o key - wobec tego nalezy na tej scianie umiescic Menore, Krzyz, Polksiezyc i Czerwony Sztandar - jako wyraz nieskrepowanej niczym mozliwosci manifestowania wyznawanej w Polsce wiary takze w zyciu publicznym...
ODPOWIEDZ