bezczelne faszystowsko-socjalistyczne mendy niemieckie...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

bezczelne faszystowsko-socjalistyczne mendy niemieckie...

Post autor: godzilla »

nie pije to konkretnie do dwoch uzytkownikow tego forum....

onet.pl dzisiaj:
Niemieckie media ostrzegają przed zagrożeniem. "Prawica w Polsce jest coraz groźniejsza"
dzisiaj, 20:25 RZ / IAR

Przed rosnącym zagrożeniem ze strony skrajnej prawicy w Polsce ostrzega berliński dziennik "Der Tagesspiegel". Gazeta przypomina między innymi o niedawnym zbeszczeszczeniu pomnika w Jedwabnem.

Der "Tagessspiegel" podkreśla, że antysemicki incydent w Jedwabnem to nie wyjątek. W ostatnich miesiącach na Podlasiu podpalono też budynek Centrum Muzułmańskiego w Białymstoku, zdewastowano synagogę w Orli, a w Puńsku zniszczono dwujęzyczne polsko-litewskie tablice informacyjne. W większości przypadków policji nie udało się ująć sprawców.

Gazeta ocenia, że polska skrajna prawica z roku na rok jest coraz silniejsza. Ma o to tym świadczyć choćby rekordowo wysoka liczba uczestników Marszu Niepodległości, który odbył się w Warszawie 11 listopada.

"Der Tagesspiegel" wspomina też o związkach niektórych skrajnie prawicowych organizacji z partiami politycznymi, między innymi z PiS-em. Zdaniem gazety było to widoczne przed ostatnimi wyborami, gdy politycy PiS-u bronili stadionowych chuliganów.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemiec ... omosc.html

tak mnie cos tknelo zeby sprawdzic u zrodla co niemieccy faszysto-socjalisci naprawde napisalii widze ze napisali wiecej niz powinni...

oni stwierdzili ni mniej ni wiecej ze to Polacy sami z siebie wymordowali Zydow w Jedwabnem:
Die Polen hatten ihre Nachbarn im Juli 1941 bei dem Pogrom in eine Scheune gesperrt und lebendigen Leibes verbrannt.
co znaczy mniej wiecej tyle ze Polacy zamkneli swoich sasiadow w stodole i zywcem spalili w lipcu 1941 roku...

ot tak, sami z siebie bo Zydow nie lubia....

te faszystowsko-socjalistyczne mendy zapominaja o sprawczej roli Niemcow w tej sprawie...
http://www.tagesspiegel.de/politik/rech ... 198-2.html

wyliczaja faktycznie pare zniszczen wykonanych przez nieznanych sprawcow, ja przypuszczam ze przez platnych prowokatorow, zapominajac jakby ze i w Niemczech podobne wybryki mialy i maja miejsce a "prawicowych ekstremistow" hoduje sie tam i oplaca z podatkow innych obywateli...
bialy
Posty: 564
Rejestracja: pt paź 14, 2011 9:05 am

Re: bezczelne faszystowsko-socjalistyczne mendy niemieckie..

Post autor: bialy »

godzilla pisze:co znaczy mniej wiecej tyle ze Polacy zamkneli swoich sasiadow w stodole i zywcem spalili w lipcu 1941 roku...
A BYLO MOZE INACZEJ
ot tak, sami z siebie bo Zydow nie lubia....
katolicy w II RP raczej nie palali do nich miloscia chrzescijanska
jak mowi nauka KK
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: bezczelne faszystowsko-socjalistyczne mendy niemieckie..

Post autor: marycha »

A co mowi zydowska?
Zydzie, kochaj blizniego swego tylko Zyda, jak siebie samego. No i sie tego trzymaj.
W przyplywie milosierdzia moge poprzec twoja opinie ale mi juz milosierdzia nie staje, kiedy bestie nie ludzi miesza sie z narodowoscia czy religia.
Wojny pozwalaja poznac prawdziwa nature czlowieka, absolutnego zla i absolutnego dobra, ludzkich zachowan w obliczu smierci i bezgranicznego piekla na ziemi. Tylko wtedy widzimy czlowieka prawdziwego, odartego z lukru, ktorym pokryty jest w czasach pokoju. Jaki potrafi byc czlowiek, poczytaj sobie wspomnienia ludzi, ktorzy przezyli obozy koncentracyjne. W obozach nie tylko gladzono Zydow.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: bezczelne faszystowsko-socjalistyczne mendy niemieckie..

Post autor: godzilla »

szkoda ze moje zyczenia skasowano... a byly szczere i od serca...

a swoja droga to ciekawe zjawisko tu wystepuje....

jezeli komunista komus napisze "h... ci w d...." czy podobnie to tego nie wykasuja...

wykasuja jedynie jesli ja napisze do komunisty "ch.j ci w dupe".... tak jak to napisalem do "bialego"...

widocznie zwalcza sie tu na forum polskosc i prawidlowa pisownie polska....

ja napisalem prawie prawidlowo bo przez ch....
bialy
Posty: 564
Rejestracja: pt paź 14, 2011 9:05 am

Re: bezczelne faszystowsko-socjalistyczne mendy niemieckie..

Post autor: bialy »

godzilla pisze:szkoda ze moje zyczenia skasowano... a byly szczere i od serca...

a swoja droga to ciekawe zjawisko tu wystepuje....

jezeli komunista komus napisze "h... ci w d...." czy podobnie to tego nie wykasuja...

wykasuja jedynie jesli ja napisze do komunisty "ch.j ci w dupe".... tak jak to napisalem do "bialego"...

widocznie zwalcza sie tu na forum polskosc i prawidlowa pisownie polska....

ja napisalem prawie prawidlowo bo przez ch....
ciekawy sposob dyskusji jak to pisal godzilla
jak tu dyskutowac
no ale coz mozna od takiego osobnika wymagac
bialy
Posty: 564
Rejestracja: pt paź 14, 2011 9:05 am

Re: bezczelne faszystowsko-socjalistyczne mendy niemieckie..

Post autor: bialy »

bialy pisze: tak jak to napisalem do "bialego"...
godzill to ja juz nie twoj wrog
dziekuje za poswiecenie mi
twojego drogocennego czasu
czuje sie wyrozniony
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: bezczelne faszystowsko-socjalistyczne mendy niemieckie..

Post autor: marycha »

Mnie tez to ciekawe zjawisko zadziwia. Wiem otoz, ze w wieczor wigilijny zwierzeta, insekty itp. mowia ludzkim glosem. A tu masz, juz tydzien po wigilii a ten wciaz glosem ludzkim gada. Czy ktos o nim zapomnial? Jaszczurki to ja bron Boze nie zabije bo pozyteczne to stworzenie jest. Mrowki zjada na patio, jak wleci jaka mucha czy komar tez zezre. Od czlowieka trzyma sie z daleka, do chalupy wpadnie jak sie pomyli. No jak zabic takie stworzonko?
Ale kakroc? Na tym forum to nawet staruszki mozna zabijac :lol: a co dopiero insekty.
Godzil, wez kapcia i trzasnij tylko nie rozbij ekranu.
bialy
Posty: 564
Rejestracja: pt paź 14, 2011 9:05 am

Re: bezczelne faszystowsko-socjalistyczne mendy niemieckie..

Post autor: bialy »

marycha pisze:a co dopiero insekty
maryska to ty jestes taki bad bugs na tym forum
marycha
Posty: 751
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 3:51 pm

Re: bezczelne faszystowsko-socjalistyczne mendy niemieckie..

Post autor: marycha »

To niech szanowny kolega uwaza zebym mu doopy nie pogryzla, jak kolega zasnie. Bad bugs zeruje noca, jak ofiara spi.
Szanowny kolega nie rozumi, zeby zrozumic trzeba miec rozum a kolega forumowy ma tylko jame ustna, ktora sobie zawieszona jest.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: bezczelne faszystowsko-socjalistyczne mendy niemieckie..

Post autor: whiskeyprint1 »

wkroczyla Wielce Szanowna Pani Marycha
i juz zaczynaja sie awantury na temat "kto jest kto"
pieknie Wielce Szanowna Pani Marycha pisze
o lagodnosci w postepowniu miedzyludzkim -
uzyjac czesto cytatu jakiejs Wielkiej Jasnosci
i stosujac metode wynaleziona przez Wielce
Szanownego Pana Prezesa i Szanownego Pana
Reflexa polegajaca na ponizaniu innych Wielce
Szanownych Osob

capito?
ODPOWIEDZ