Mnie tez sie dostało po uszach od Admina

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
helios
Posty: 55
Rejestracja: sob paź 17, 2009 11:48 pm

Mnie tez sie dostało po uszach od Admina

Post autor: helios »

quote="adminwb"]Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:
This is a warning regarding the following post made by you: http://talk.polonia.net/viewtopic.php?f=13&p=2174#p2174 .

Post usunięty ze względu na treść:
"coraz bardziej przemawia do mnie ze bea_mezlot to zadna tam kobita.to jest eunuch,czyli chlop bez jajek,ktoremu wygodniej jest bycie kobita."
[/quote]
helios
Posty: 55
Rejestracja: sob paź 17, 2009 11:48 pm

Re: Mnie tez sie dostało po uszach od Admina

Post autor: helios »

Wielce szanowny admin przysnął co nieco,bo ten post wisial sobie i wisiał.niestety,moje uwagi dotyczące niektórych wypocin tfffu-rczości jakiegoś almagoooosa, obrażające polaków, oraz niejakiego bea_mezlot obrazającego mnie, sanowna administracyja zwyczajnie OLAŁA!
Brawo administracyjo brawo.podejrzewanie mnie o to że jestem kimś innym jest OK.ja tego robic nie mogę bo to narusza dobre imię uczestnika.jakie imię?bea_mezlot to imię?kto to jest bea_mezlot?przybłeda,jak wszyscy tu piszący.bez nazwiska,imienia,adresu zamieszkania,i PŁCI.nie ubodło mnie to że zdjeto mój post określający ukrywającego sie pod ksywką bea_mezlot.mnie to wisi i powiewa.ten też będzie do zdjęcia.jeśli nie ten to ten powyżej.może tym razem admin obudzi się,złapie za drąki sterowe i wysteruje gdzie trzeba.do kosza.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Mnie tez sie dostało po uszach od Admina

Post autor: bea_mezlot »

helios pisze:jakie imię?bea_mezlot to imię?kto to jest bea_mezlot?przybłeda,jak wszyscy tu piszący.bez nazwiska,imienia,adresu zamieszkania,i PŁCI.nie ubodło mnie to że zdjeto mój post określający ukrywającego sie pod ksywką bea_mezlot.mnie to wisi i powiewa.ten też będzie do zdjęcia.jeśli nie ten to ten powyżej.może tym razem admin obudzi się,złapie za drąki sterowe i wysteruje gdzie trzeba.do kosza.

a ty kim jestes , ze bedziesz mnie od eunuchow wyzywal ? zglosilam ten post do zdjecia

imie ? to jest nick i kazdy ma prawo do indywidualnego , pisalam ,ze mam na imie beata , ale ty stary durniu bedziesz szczekal w kazdym temacie aby zaszczekac i szczekaj dalej hau hau hau
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Mnie tez sie dostało po uszach od Admina

Post autor: tusku »

bea_mezlot pisze: a ty kim jestes , ze bedziesz mnie od eunuchow wyzywal ? zglosilam ten post do zdjecia
czy mamy przez to rozumiec ze jestes jednak "chlop z jajami?"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Mnie tez sie dostało po uszach od Admina

Post autor: pomorzak »

tusku pisze: czy mamy przez to rozumiec ze jestes jednak "chlop z jajami?"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
duet jak za starych czasow :mrgreen:
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Mnie tez sie dostało po uszach od Admina

Post autor: tusku »

pomorzak pisze:duet jak za starych czasow :mrgreen:
chodzi ci o "chlopa" i "jaja"?

no jezeli ktos protestuje ze nie ma jaj to musi je chyba miec, nie?
ale moze ja znowu nielogicznie kombinuje..... tez mozliwe...
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Mnie tez sie dostało po uszach od Admina

Post autor: bea_mezlot »

tusku pisze: czy mamy przez to rozumiec ze jestes jednak "chlop z jajami?"
ja jestem " baba z jajami " :lol: bo coz to za sztuka byc chlopem z jajami ? <zarty>

ale po prostu nie bede tolerowac zadnych wystapien kogolwiek w stylu heliosa , niech nie mysli heliosaniroosz ,ze jest nie do ruszenia tylko przez to ,ze ma "prawo zasiedzenia" na tym forum
ODPOWIEDZ