Malina przepowiadala

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Malina przepowiadala

Post autor: tusku »

whiskeyprint1 pisze:samo szczepienie nie wywoluje zadnych skutkow jak tez nie gwarantuje unikniecia zarazenia
z tym pierwszym bym sie nie zgodzil bo jednak wywoluje skutki... reakcje alergiczne i czasem zejscia zaszczepionych... gdyby nie wywolywalo to po kiego grzyba by u mnie w robocie robili ankiety, na ktore trzeba odpowiedziec dokladnie zanim czlowieka zaszczepia?
slyszy sie o skutkach ubocznych od ludzi, ktorzy sie sami zaszczepili lub od tych, ktorzy znaja zaszczepionych... jak na razie z mojego podworka nie slyszalem o ciezszych przypadkach, a jedynie o drgwawkach, bolu trwajacym kilka dni, podwyzszonej temperaturze i innych pier-dolkach...
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Malina przepowiadala

Post autor: whiskeyprint1 »

godzilla - zwroc uwage ze sformulowanie w texcie "nie wywoluje skutkow ubocznych" nie jest moje - lecz powtorzone za reklama who - przy czym wez pod uwage ze ta organizacja skupia technokratow na ktorych zlecenie pracuja "wybrani profesorowie i specjalisci" ktorych lista plac znajduje sie u roznych merckow - bayersdowrfow badz bayerow
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Malina przepowiadala

Post autor: godzilla »

whiskeyprint1 pisze:godzilla - zwroc uwage ze
zwrocilem...
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Malina przepowiadala

Post autor: tusku »

czesc godzilla!
dawno cie tu nie widzialem...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reflex
Posty: 10578
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Malina przepowiadala

Post autor: Reflex »

Cokolwiek by nie powiedzial o swinskiej grypie, na forum kroluje tytul " Malina przepowiadala". I tak jest dobrze, bo moglo byc "Malina przepowiedziala". Tymczasem mamy jeden indywidualny pozew i "sledztwo" jakiejs gazety, co zawsze budzi podejrzenia, jako ze praktyki wzbudzenia sensacji i prob podniesienia nakladow jest praktykowane czesto. Ani pierwszy ani drugi przypadek nie wzbudzil wiekszego zainteresowania swiatowych mediow, wiadomosci utonely w codziennej sieczce informacyjnej. W Polsce tytul ze jakas aktorka pokazala cycki (doslownie) cieszyl sie wieksza czytelnoscia jak doniesienia o rzekomych przekretach WHO. Rzad jak kazdy odpowiedzialny rzad zamowil szczepionke, ludzie beda sie szczepic i basta.
Dla mnie nie ulega watpliwosci, ze najwiekszymi ekspertami na swiecie sa nasi forumowicze, przy ktorych bledna swiatowe autorytety. Wiedza lepiej. Nie tylko w temacie grypy, we wszystkim.
I to jest optymistyczne, zeby nie rzec cudne.
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: Malina przepowiadala

Post autor: wielokropek »

W kontekscie do poprzednich twoich wypowiedzi - ta lista miala charakter obronno- zaczepny, nieprawdaz?
Bo nie wierze (zreszta nikt chyba tu nie uwierzy), ze ot tak sobie, bez przyczyny powiesiles te liste...

Tak nagle zmieniles zdanie i pokazales nam, kto byl kreatorem "swinstwa"...?

:)


wielokropek
Reflex
Posty: 10578
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Malina przepowiadala

Post autor: Reflex »

W kontekscie do poprzednich twoich wypowiedzi - ta lista miala charakter obronno- zaczepny, nieprawdaz?
Moje poprzenie wypowiedzi byly kpina. Powieszenie listy ciekawostka.
Nie rozumiem gdzie widzisz zmiane zdania.
Moim zdaniem, jesli ktos cos wykreowal, to napewno Ty.

Zgaduj dalej, mam nadzieje ze Ci nie zaszkodzi.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Malina przepowiadala

Post autor: tusku »

Reflex pisze:Ani pierwszy ani drugi przypadek nie wzbudzil wiekszego zainteresowania swiatowych mediow, wiadomosci utonely w codziennej sieczce informacyjnej.
co jest "jakby" mocno dziwne w kontekscie faktu ze temat swinskiej grypy jest walkowany w mediach od miesiecy i chyba nie ma bardziej popularnego tematu w "swiatowych mediach"...

haslo ah1n1 daje ponad 90 milionow trafien w google...

czyli temat jest ciagle aktualny i nagle ktos gdzies w swiecie odkrywa ze to wszystko pic na wode a swiatowe media na to................................. nic........

co tez to moze oznaczac?

jedno z dwojga - albo ta wiadomosc to jakis bzdet i wtedy calkiem slusznie sie to pomija a publikujacych taka potwarz nalezaloby wywieszac bo zagrazaja zdrowiu i zyciu miliardom mieszkancow Ziemi narazonych na PANDEMIE grypy, albo...............

albo wszystkie te "swiatowe media" maja tych samych wlascicieli, ktorzy maja w kieszeni firmy farmaceutyczne oraz gdzies tam na dnie w zakamarkach kieszeni najwazniejszych politykow wielu krajow....

wybor nalezy do Ciebie, ktora wersje wybierzesz za bardziej prawdopodobna... ja juz swoja wybralem...
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Malina przepowiadala

Post autor: tusku »

Reflex pisze: Dla mnie nie ulega watpliwosci, ze najwiekszymi ekspertami na swiecie sa nasi forumowicze, przy ktorych bledna swiatowe autorytety. Wiedza lepiej. Nie tylko w temacie grypy, we wszystkim.
I to jest optymistyczne, zeby nie rzec cudne.
fakt, to jest cudne.... zgadnij komu ja bym uwierzyl gdybys dal mi ekspertyzy dwoch niezaleznych ekspertow, jednego w randze swiatowej slawy profesora a drugiego zwyklego profesora... o tym pierwszym wiedzialbym ze jest finansowany przez firme, ktorej produkt wlasnie zbadal i mi podal wyniki tych badan, a o drugim bym wiedzial tylko tyle ze jest uczciwy i rzetelny oraz ze zna sie na swojej pracy......
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Malina przepowiadala

Post autor: pomorzak »

Rosjanie sprawdzaja
Pojawiające się w zachodnich mediach informacje o korupcyjnym spisku między Światową Organizacją Zdrowia a farmaceutycznymi gigantami, koniecznie trzeba sprawdzić. Jeśli oskarżenia się potwierdzą, Rosja może zawiesić swój udział w pracach organizacji – poinformował Igor Barinow członek komisji zdrowia w Rosyjskiej Dumie.
http://wiadomosci.onet.pl/2086129,12,no ... ,item.html
ODPOWIEDZ