szambo

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

szambo

Post autor: bea_mezlot »

"Rozpadający się dawny dworcowy szalet oraz sąsiadująca z nim niewielka szopa, która swego czasu służyła jako składzik na opał, stały się największą przeszkodą w budowie obwodnicy Grabowa nad Prosną. "

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1165 ... caid=19342




"Byli dyskryminowani przez ówczesnego prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego - uznał Sąd Okręgowy w Warszawie i przyznał byłemu burmistrzowi Wawra i jego zastępcy odpowiednio 131 i 127 tys. zł odszkodowania."

http://www.tvn24.pl/0,1631507,0,1,sad-l ... omosc.html

"Wynika z niej, że ustawa (hazardowa ) była pisana pod Totalizator Sportowy, wspierał ją Przemysław Gosiewski, a urzędnikom odpowiedzialnym za projekt "kazano siedzieć cicho i niczemu się nie sprzeciwiać"

http://wiadomosci.onet.pl/2087964,11,cb ... ,item.html


"Prokuratura będzie chciała przesłuchać kardynała Stanisława Dziwisza - ustaliło radio RMF FM.
Chodzi o śledztwo w sprawie dotyczącej domniemanej korupcji przy wpisaniu iwabradyny na listę leków refundowanych.."

http://wiadomosci.onet.pl/2088120,11,ka ... ,item.html
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: szambo

Post autor: pomorzak »

Na tym hazardzie to pewnie jeszcze wielu sie wylozy.
Zabawne ze PiS mial chec grilowac PO a teraz sam sie przypalil.
Bedzie ciekawie.

Obrazek

Gosiu - przypalony palacz
Kukuła
Posty: 55
Rejestracja: wt gru 01, 2009 5:41 am

Re: szambo

Post autor: Kukuła »

Wyjechałem z szamba do niego powrócę. Pecunia non olet. Będą mi z tego szmba przesyłać na bankowe konto cirka-około złociszów 1800 abo i lepij, miesiecznie.Łachy nie robią. Składkę przez 25 lat płaciłem?Płaciłem.To czego.

Należy miłośników kolei zaprosić na dobrą żołnierska grochówkę.Spędzić ich do tego sr***.Sam się rozleci.Na Rozpudzie wybudowali obwodnicę?Taki zabytek aż Eurokomuchy inwazje na Polskę szykowały.

Aby bardziej rozmyć odpowiedzialnośc Grzecha, Rycha i Zbycha Wysoka Komisyja zacząć powinna od hazardowej ustawy wydanej za czasów wczesnego Gomułki albo i lepiej od II Rzeczpospolitej Polskiej.Grzecho, Rycho i Zbycho będą czyści jak przysłowiowe łzy i niewinni jak te lelyje.Byle sie wtych łzach nie rozpuscili.
Vito
Posty: 83
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:25 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: szambo

Post autor: Vito »

Ano jak się ten cyrk zaczynał, to mówiłem że tak właśnie będzie. PiS rzucił w PO bombę, a okazało się że to bumerang...nie pierwszy raz zresztą .
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: szambo

Post autor: Reflex »

Ano jak się ten cyrk zaczynał, to mówiłem że tak właśnie będzie. PiS rzucił w PO bombę, a okazało się że to bumerang...nie pierwszy raz zresztą .
Vito
A godzilla juz zbijal kapital, zamieszczal 100% glosow z internetu (swoim jednym glosem) przeciwko Tuskowi, prorokowal jego szybki koniec i jak zwykle sie przejechal. PiS na czele ze swoimi blizniakami to historyczny ewewnement polityczny ku przestrodze potomnych. Swoja droga gdzie oni sie szukali, zeby stworzyc tak durna partie?
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: szambo

Post autor: tusku »

Reflex pisze:A godzilla juz zbijal kapital, zamieszczal 100% glosow z internetu (swoim jednym glosem) przeciwko Tuskowi, prorokowal jego szybki koniec i jak zwykle sie przejechal.
gupi godzilla... tylko Tusku, Tusku, Tuskuuuuuuu!!!

nasz wodz ukochany, nasze Sloneczko Peru jedyne!
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: szambo

Post autor: Reflex »

gupi godzilla... tylko Tusku, Tusku, Tuskuuuuuuu!!!

nasz wodz ukochany, nasze Sloneczko Peru jedyne!
Jak Ty piszesz ze godzilla glupi, to ja sie sprzeczal nie bede.
A Tusk normalny. Pracujacy, normalny premier. Wiem ze
wam normalny nie pasuje.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: szambo

Post autor: bea_mezlot »

"kto mieczem wojuje od miecza ginie"

pisiaki "Zbigniew Wassermann i Beata Kempa zostali wyrzuceni z komisji hazardowej." :lol:

http://www.tvn24.pl/0,1632089,0,1,wasse ... omosc.html

i peron gosiewki niezle umoczony

http://www.tvn24.pl/0,1632046,0,1,proje ... omosc.html

dlatego tak sie wzbranial pis aby prace komisji nie obejmowaly ustawe hazardowa za czasow ich rzadow
Kukuła
Posty: 55
Rejestracja: wt gru 01, 2009 5:41 am

Re: szambo

Post autor: Kukuła »

W normalnym kraju, gdzie wybrańcy suwerena maja władze a nie tylko zewnetrzne jej znamiona, Grzechu i Zbychu poszliby w polityczny niebyt i musieliby szukać roboty z której mogliby sie utrzymać.
To, czego dopuścili się jako "wybrańcy" narodu nie ma nic wspólnego z przeszłością.

W Naszym "ukochanym kraju", gdzie ukochane i miasta i wioski kolesie zginąć im nie dadzą.

Komisja "hazardowa" w obecnym kształcie została powołana do rekonstrukcji dziewictwa Zbycha i Grzecha. Wrócą w białych wianuszkach a Rycho bedzie im za drużbę.

Wysoko powołana komisyja z rzeszy przeszłych ustawowych majsterkowiczów zrobi ostatnie dziwki co dawały za zupkę z dworcowego baru.Nadto, stwierdzi autorytatywnie, że przeszli majsterkowicze nie byli w stanie dziewiczej łaski już od poczęcia.Co poniekąd jest prawdą - grzech pierworodny.
Kukuła
Posty: 55
Rejestracja: wt gru 01, 2009 5:41 am

Re: szambo

Post autor: Kukuła »

To jest śliczne. PO, zgodnie z wyborczymi zapowiedziami przywódcy (przy wódce - gdyby była woda to by się głupot nie gadało) wykazało miłość w stosunku do politycznego przeciwnika i kazało mu opóścić szambo które PO samo sobie zorganizowało. Posłowie opozycji parlamentarnej nie powinni walczyć o ponowne wejście do szamba.Niech ci, którzy z rządu zrobili szambo sami go czyszczą.
Przypomniał mi sie dowcip o uczniu którego pani wygoniła za drzwi za to że się zesmrodził w klasie. Ta sama logika wysoko ustanowionej komisji.
Nasza ojczyzna jest bogata, oj bogata.

Słyszałem, że warszawscy przewodnicy wycieczek opowiadaja Japończykom o tym że w naszej stolicy odkopano średniowieczne metro.
ODPOWIEDZ