Dla mojego przyjaciela tusku

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Dla mojego przyjaciela tusku

Post autor: Reflex »

Moj drogi tusku, mam dla ciebie kolejna dobra wiadomosc. Partia Obywatelska nie tylko nie stracila na notowaniach, wrecz odwrotnie. Po tym jak pan premier Tusk pokazal ze ma jaja i wywalil na zbita twarz Kaminskiego, notowania PO skoczyly w gore o 9 bodaj procent a notowania Kaczynskiego prezydenta Polski spadly.
To nie wiem teraz, czy poslac Ci moj usmiech triumfu, czy kolejne kondolencje... Niemniej kresle sie z wyrazami przyjaznymi
Jak zawsze twoj

Reflex

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... _gore.html

Obrazek
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Dla mojego przyjaciela tusku

Post autor: tusku »

alez ciesze sie razem z Toba moj ty przyjacielu reflexie... precz z kaczynskimi niech zyje ja czyli tusku!
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Dla mojego przyjaciela tusku

Post autor: bea_mezlot »

tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Dla mojego przyjaciela tusku

Post autor: tusku »

smiejmy sie z kaczynskich ale los tusku nie jest taki przesadzony na plus... kaminski jeszcze mu ognia pod dupa napali... bedzie sie mogl wtedy tlumaczyc ze "piekny agent tomek" go probowal uwiesc i to wszystko jego wina... i wtedy oczywiscie cala Polska tusku wybaczy... no bo kaczory som wredne pokurcze...
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Dla mojego przyjaciela tusku

Post autor: Malina »

:!:
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Dla mojego przyjaciela tusku

Post autor: bea_mezlot »

"Słynna sopocka kancelaria prawna, z którą w latach 1995- 98 współpracował Lech Kaczyński, reprezentowała w tym czasie jednego z ówczesnych potentatów na rynku automatów do gier hazardowych – trójmiejską firmę Maxi Fun Group Poland.

Być może to jeden z powodów, dla których Prawo i Sprawiedliwość tak niechętnie odnosi się do pomysłu, aby powoływana właśnie w Sejmie komisja śledcza w sprawie afery hazardowej badała losy tej branży na wiele lat wstecz."

http://www.polityka.pl/prawnicy-8222jed ... 305212,18/
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Dla mojego przyjaciela tusku

Post autor: tusku »

Malina pisze:A Kamiński ? Wszyscy wiemy jaki z niego piskorz, wije się już od dłuższego czasu. Do tej pory mu się udawało, nie można go pozbawić stanowiska bo
z mojego punktu widzenia to widac ciutke inaczej... Pan Kaminski odpowiada na kazde pytanie rzeczowo i na temat, nigdy sie nie zajaknie, zawsze ma logiczne wytlumaczenie tego co robil czy powiedzial, w odroznieniu od mojego imiennika tusku, ktory zdaniem Kaminskiego "mija sie z prawda"

ja stawiam na Kaminskiego ze wygra przed komisja sledzcza z tusku...
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Dla mojego przyjaciela tusku

Post autor: Malina »

:!:
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Dla mojego przyjaciela tusku

Post autor: tusku »

Malina pisze:To nie dowodzi jego uczciwości tylko on jest szczwany lis.
acha... czyli jak ktos jest przygotowany na kazde pytanie, odpiera kazdy zarzut bez zajakniecia - jest wedlug ciebie niewiarygodny podczas gdy czlowiek typu Chlebowski, ktory sie poci na konferencji prasowej, nie potrafi odpowiedziec sensownie na wiekszosc pytan - jest dla ciebie autorytetem bo???

aaaaaa... juz wiem... bo nalezy do PO i NIE JEST Kaminskim...

logiczne... i logicznym jest ze kazdy kto nie ma nic do ukrycia musi byc podejrzany...
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Dla mojego przyjaciela tusku

Post autor: Malina »

:!:
ODPOWIEDZ