Pozamieniali ciała/trumny

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: Pozamieniali ciała/trumny

Post autor: Galwas »

Nieszczęsny Godzillo
Do reszty ci odpier.doliło. Weź coś na uspokojenie, bo twoje dzisiejsze komentarze są absolutnie niedopuszczalne. Powinieneś się wstydzić „prawdziwy polaku”.
Pachołek sowiecki
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: Pozamieniali ciała/trumny

Post autor: agnieszka »

Pozamieniano ciała ofiar katastrofy, w której zginął prezydent Polski (i mało jest istotne, jaką partię reprezentował), a niektórzy tutaj sugerują, że to żaden problem i sztucznie wywołana histeria? Naprawdę?

W każdym cywilizowanym kraju coś takiego uznano by za całkowitą kompromitację osób odpowiedzialnych za prowadzenie śledztwa. A u nas? Niektórzy pozwolą sobie nasr...ć na głowy, aby tylko nie uznano ich za "gorszych" Europejczyków.

Ukłony.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Pozamieniali ciała/trumny

Post autor: zoskicyc »

za dziwna uznaje wypowiedz pani agnieszki ktora jak tutejsi hiseterycy uzywyja slowa "pozamieniali" co oznacza swiadoma zamiane - a jesli jest ona przypadkowa wowczas nalezalby sie zastanowic kto-jak-na jakiej zasadzie i w jakim czysie moglby (bez szczegolowych badan) dokonac segregacji

brak w tych genialnych wypowiedziach pytania w jakimcelu "pozamieniali" - bo ja takiego celu nie widze i kazdy czlowiek o zdrowych zmyslach nie dojdzie "dlaczego i w jakim celu" zamienia sie szczatki? - (w szwajcarii "wykradziono" kiedys zwoloki chapilina)

jesli zas ktos uwaza ze "w ten spüosob szkodzi sie polsce" - wowczas nalezy zapytac - kto to jest - chyba ze powiemy "imperialisci zachodnioniemieccy"

przypominam ze przywiezione do warszawy i poddane tam szczegolowym badaniom zwloki witkacego dowiodly ze byl on nieznana kobieta i zabraklo histerii- a porownywac wkladu (dla polski) witkacego i pana prezydenta rzeczypospolitej nie podejmuje sie

jeden z najwiekszych francusko-polskich poetow zmarly w czasie epidemii "hiszpanki" w paryzu jest "gdzies pochowany" ale tablica nagrobna jest - lecz na grobie w ktorym lezy nieznany z nazwiska oficer armii francuskiej

capito?

wyglada na to ze forum wyspecjalizowalo sie
w tematyce pogrobnej w formie hipotetycznej
gdzie dwoch pisarzy ma niezliczone dowody na to
ze caly swiat zmowil sie przeciw polsce - ze tylko
oni dwaj sa cacy a reszta to czlonkowie mafii
oplacenej przez imperializm zachodnioniemiecki
jednak zaden z nich nie pomysli ze stosuje
technologie "socrealizmu w dziedzinie promocji
rzeczypospolitej ludowej"

capito?

CYC
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Pozamieniali ciała/trumny

Post autor: nikita »

...bo przeciez jest roznica, ktore ciala jakiej katastrofy pozamieniano - co innego, jesli by pozamieniano ciala gejow - ofiar katastrofy - ktorzy lecieli na parade rownosci w hollywod - a co innego, jesli pozamieniano ciala ofiar katastrofy w ktorej zginal Prezydent Polski...
albowiem wszystkie ofiary sa rowne, ale ofiary katastrofy, w ktorej zginal Prezydent Polski sa rowniejsze. Spocznij
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Pozamieniali ciała/trumny

Post autor: pipek »

a niektórzy tutaj sugerują, że to żaden problem
A jaki to niby PROBLEM?

Przez ostatnie 12 dni przejechałem po Polszcze dobrze ponad 2000 km i żadnego problema z tym nie widzę.
Ludziska majom głęboko gdzieś to,w czym wy widzicie tutaj PROBLEM.
Majom,ze tak powiem,inne problema na głowie.

Dla mnie osobiście nieco dziwne jest podejście prawdziwych Polaków i katolików do tematu;
przez 20 wieków KK nauczał co życie doczesne i powloka cielesna to ino marność nad marnościami,a tu nagle taki dylemat...
Wydawać by siem mogło co najważniejsza jest pamięć o zmarłych i nasze uczucia,które nadal do nich żywimy,a nie kawałek obgryzionej przez robaki piszczeli,
Ale jeśli dla kogoś najważniejsza jest śmierdząca i nadżarta kość,to faktycznie - zapewne ma i problem.
Kaczor chodzi modlić się na grób brata,w którym żadnej piszczeli nie ma i tyż dobrze,a jak Walentynowicze tak nie mogom - to ich problem,a nie całego narodu.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Pozamieniali ciała/trumny

Post autor: godzilla »

agnieszka pisze:Pozamieniano ciała ofiar katastrofy, w której zginął prezydent Polski (i mało jest istotne, jaką partię reprezentował), a niektórzy tutaj sugerują, że to żaden problem i sztucznie wywołana histeria? Naprawdę?

W każdym cywilizowanym kraju coś takiego uznano by za całkowitą kompromitację osób odpowiedzialnych za prowadzenie śledztwa. A u nas? Niektórzy pozwolą sobie nasr...ć na głowy, aby tylko nie uznano ich za "gorszych" Europejczyków.

Ukłony.
a u nas sami "Polacy" kaza sr.ac dalej innym Polakom na glowy... zeby ciaglosc zachowac...
czasem odnosze wrazenie ze jestem w jakims durnym radzieckim filmie, z ktorego wyjsc nie da rady...

popatrzysz na zdjecia ludzi, ktorzy sie tutaj wypowiadaja i pomyslisz ze to normalni ludzie, sympatyczni, mili, uprzejmi... a co oni tam w tych pustych lbach maja? kto im tam takiego gowna nakladl? marx, engels czy moze sam lenin???
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Pozamieniali ciała/trumny

Post autor: godzilla »

pipek pisze: Dla mnie osobiście nieco dziwne jest podejście prawdziwych Polaków i katolików do tematu;
przez 20 wieków KK nauczał co życie doczesne i powloka cielesna to ino marność nad marnościami,a tu nagle taki dylemat...
Wydawać by siem mogło co najważniejsza jest pamięć o zmarłych i nasze uczucia,które nadal do nich żywimy,a nie kawałek obgryzionej przez robaki piszczeli...
to dziwne bo w wielu krajach istnieja zapisy prawne zabraniajace profanacji zwlok... jesli by to tak wszystkim ludom na swiecie kolo dupy latalo to pewnie byloby inaczej... a tu prosze... do pierdla mozna isc za bezczeszczenie zwlok... i to nie tylko w tej zacofanej Polsce...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Pozamieniali ciała/trumny

Post autor: zoskicyc »

panie godzila

czy profanacja jest nieswiadoma (z pewnoscia)
zamiana szczatkow?
jestem przekonany ze raczej exhumacja jest
profanacja zwlok (jesli to slowo mozliwe jest
do zastosowania wogole)

nie wiem komu potrzebne jest zadanie exhumacji
(szczatkow a nie zwlok) - kto z tego ma profit
polityczny - nalezy przyjac ze kaczkowskij
ktory sam nie wie czego chce - niby tak a
wlasciwie nie - jeli tak jest - wowczas nalezy
uznac ze jest to zwykla awantura dla celow
politycznych

zajmijcie sie lepiej katastrofa generala
siokorskiego albo rekinami ktore pozarly
topielcow z titanica - bo mozna byloby
zlapac takiego brzydkiego rekina - ubic
wkopac do dolu - zasypac - postawic
pomnik z napisem - tu lezy baron john
kotorsky pozarty przez brzydkiego rekina

CYC
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Pozamieniali ciała/trumny

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze:panie godzila

czy profanacja jest nieswiadoma (z pewnoscia)
zamiana szczatkow?
jestem przekonany ze raczej exhumacja jest
profanacja zwlok (jesli to slowo mozliwe jest
do zastosowania wogole)
panie filozof... ja moj tekst napisalem do pipka i on odnosi sie jedynie do tego ze pipkowi lata kolo dupy co sie z trupami po smierci dzieje i ze akurat Polakom powinno szczegolnie kolo dupy latac czy zapalaja znicze na grobie swoich bliskich czy np. na grobie nieznanego im blizej zdechlego psa potraconego przez autobus...

ja twierdze ze wrecz przeciwnie... ze miliony Polakow raczej chcieliby byc pewni komu swieczki zapalaja, komu klada kwiaty na grobach...

a pan mi tu filozofujesz tak ogolnie i kolo tematu, rozmydlajac go...

moja teza jest krotka - pipek moze sobie wsadzic swoje wywody do dupy...
czekam teraz na riposte - w ktory otwor ja moge sobie wsadzic moja teze...

bo tak powinna wygladac konstruktywna dyskusja... mniej wiecej...

ps
po przeczytaniu powtornym panskiego filozoficznego tekstu stwierdze tylko krotko ze pan pier.dolisz kolo tematu chyba specjalnie aby wyrazic swoja niechec wobec Polakow, ktora pan wyssales... przestan pan pirdolic bez sensu panie filozof... do panskiego tytulu Dr. mam ciagle jeszcze pewien szacunek ale do pana go pomalutku trace...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Pozamieniali ciała/trumny

Post autor: zoskicyc »

mam ciagle jeszcze pewien szacunek ale do pana go pomalutku trace...
-----------------------------------------------------------------------------------

mnie nie jest potrzebny szacunek
ale troche panskiego zdrowego
rozsadku

przepraszam pana ze osmielilem
sie zaklocic korespondecje z pipkiem

CYC
ODPOWIEDZ