tajemnice wszechswiata

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

tajemnice wszechswiata

Post autor: pomorzak »

Pomyślałem sobie przecież to nie możliwe , że to może być jakiś sen , ale działo się to wszystko naprawdę , zobaczyłem prawdziwą postać Boga i jako jedyny obecnie człowiek żyjący na ziemi poznałem tajemnice całego wszechświata .



Statystyki
Liczba osób które odwiedziły mojego bloga: 421
Liczba osób które skomentowały mojego bloga: 4294967295
Liczba osób które wpisały sie do Ksiegi Gosci: 1


http://krzysztom123.blog.interia.pl/
Drogi panie Krzysztom123,
z wielkim zaciekawieniem przeczytalem panskie wypowiedzi.
Przyznam ze panskie doswiadczenia wydaja sie nieprawdopodobne.
Osobiscie nie mam powodu aby panu nie wierzyc ale i z ta wiara to tez nie jest tak prosto.
Ostatecznie kazdy moze twierdzic ze widzial i wie a tak faktycznie to zmysla.
Jestem przekonany ze bedac wybrancem, bo jest pan jak pan twierdzi jedynym obecnie zyjacym czlowiekiem ktory tego doswiadczyl, moze pan opisac to spotkanie i jakos uwiarygodnic to o czym pan pisze.
Ostatecznie i Jezus roznymi znakami pokazal ze jest Mesjaszem. Uzdrawial, wypedzal szatana, odpuszczal grzechy. Moze jestem troche takim Tomaszem ale jestem przekonany ze tak silne i wielkie przezycie jak spotkanie z Bogiem i poznamnie wszelkich tajemnic wszechswiata, mozna jakos przedstawic.
To ze pan glosi i dzieli sie z nami ta swoja wiedza o wszechswiecie jest wspaniale ale ulomny czlowiek potrzebuje dowodu jaki dawali dawni prorocy. Kto moze mi poswiadczyc ze jest pan wyslannikiem Boga a nie ksiecia ciemnosci. Prosze mi wybaczyc te rozterki ale w swiecie gdzie panoszy sie szatan trzeba byc ostroznym.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: zoskicyc »

szanowny panie pomorzak!

ja tez jestem zdania ze ten pan nie jest jedynym czlowiekiem ktory widzial i poznal boga

w cortonie (powiat arezzo) na samej gorze znajduje sie kosciol a w tym kosciele w nawie bocznej pod oltarzem nawy bocznej (prawej nawy) znajduje szklana skrzynia i w niej lezy trup (zrobilem zdjecie - ale "klisza pekla" - co dla mnie jest "znakiem") kobiety - jest to pewna swieta ktorej imienia nie pamietam bo swietych jest strasznie duzo - wiec owa swieta twierdzila ze "miala cielesny stosunek z jezusem" co udowodnila slowem wlasnym (przypuszczam ze w skupieniu i transie doznala orgazmu - ale tego nie udowodnimy juz dzisiaj bo ona sie nie rusza) - nie wiem czy to bylo przyczyna uswiecenia jej ciala czy tez fakt ktory okazal sie prawda - otoz zostala ona zgwalcona przez francuskiego zoldaka - pan wie w toscanie byli francuzi - historyczny fakt

wiec stanowczo zaprzeczam temu czlowiekowi jakoby byl jeden i jedyny ktory widzial i poznal boga


prorokow bylo wielu
ale zaden z nich nie
smial spiewac przy
jankielu.............

zacze panu udanego kranca adwentowago
a ja mam juz choinke ktora ucialem na
spacerze kiedy chcialem sprawdzic czy
ustrzelono juz wszystkie zajace ile jeszcze
pozostalo dzikich kaczek na wieczerze
wigilijna - upatrzylam sobie jedna - ale
wyrazila zyczenie by ja oszczedzic - ze
nie chce jeszcze do nieba

pozdrawiam

CYC
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: godzilla »

Raczej "zagrac" niz "spiewac" przy Jankielu...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: pomorzak »

Drogi Cycu,
kolega K123 napisal:
"zobaczyłem prawdziwą postać Boga i jako jedyny obecnie człowiek żyjący na ziemi poznałem tajemnice całego wszechświata."
Tak wiec nie jest on jedynym na przestrzeni dziejow ale jedyny obecnie zyjacym.
To tak dla sprostowania.
Ta swieta o ktorej pan pisze tego atutu nie posiada.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: nikita »

...no to blogoslawionego adwentu...!



(z mojego kosciolka - Katedry Diecezjalnej)
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:Drogi Cycu,
kolega K123 napisal:
"zobaczyłem prawdziwą postać Boga i jako jedyny obecnie człowiek żyjący na ziemi poznałem tajemnice całego wszechświata."
Tak wiec nie jest on jedynym na przestrzeni dziejow ale jedyny obecnie zyjacym.
To tak dla sprostowania.
Ta swieta o ktorej pan pisze tego atutu nie posiada.
zamiast sie cieszyc ze maja na forum prawdziwego proroka to drwia z niego... ale nie ma sie co dziwic... Zydzi i z Jezusa drwili.... a moze poprawniej byloby napisac np. "i Zydzi z Jezusa drwili"?
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: krzysztom123 »

pomorzak pisze:[quote
Drogi panie Krzysztom123,
z wielkim zaciekawieniem przeczytalem panskie wypowiedzi.
Przyznam ze panskie doswiadczenia wydaja sie nieprawdopodobne.
Osobiscie nie mam powodu aby panu nie wierzyc ale i z ta wiara to tez nie jest tak prosto.
Ostatecznie kazdy moze twierdzic ze widzial i wie a tak faktycznie to zmysla.
Jestem przekonany ze bedac wybrancem, bo jest pan jak pan twierdzi jedynym obecnie zyjacym czlowiekiem ktory tego doswiadczyl, moze pan opisac to spotkanie i jakos uwiarygodnic to o czym pan pisze.
Ostatecznie i Jezus roznymi znakami pokazal ze jest Mesjaszem. Uzdrawial, wypedzal szatana, odpuszczal grzechy. Moze jestem troche takim Tomaszem ale jestem przekonany ze tak silne i wielkie przezycie jak spotkanie z Bogiem i poznamnie wszelkich tajemnic wszechswiata, mozna jakos przedstawic.
To ze pan glosi i dzieli sie z nami ta swoja wiedza o wszechswiecie jest wspaniale ale ulomny czlowiek potrzebuje dowodu jaki dawali dawni prorocy. Kto moze mi poswiadczyc ze jest pan wyslannikiem Boga a nie ksiecia ciemnosci. Prosze mi wybaczyc te rozterki ale w swiecie gdzie panoszy sie szatan trzeba byc ostroznym.
Ja nie jestem wybrańcem tylko miałem objawienie po to aby ostrzec ludzi na świecie aby nie zmierzali drogą która prowadzi do Apokalipsy czyli do naszej zagłady i aby ludzie weszli spowrotem na tą drogę która prowadzi do Boga .Jeżeli ludzie ulegną szatanowi i będzie Apokalipsa czyli ludzie odważą się na ziemi zniszczyć to co Bóg stworzył i co tak bardzo kocha czyli człowieka wtedy mogą utracić swoje dusze , jeżeli zaś na ziemi przestaniemy czynić zło to Jezus powiedział kiedy tak uczynicie to nie będzie wam wtedy znany dzień ani godzina kiedy tak się stanie że powrócicie spowrotem do Edenu Raju Królestwa Bożego dam gdzie z początku żyli Adam i Ewa .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: krzysztom123 »

Ja mam przekazać ludziom że mają na świecie znowu się zjednoczyć w jedną całość w Jedno Państwo , bo w podzielonym świecie ludzie nie mają szans aby walczyć z szatanem bo w podzielonym świecie szatan nie musi kusić wszystkich ludzi aby zniszczyli siebie i świat , wystarczy mu tylko wtedy jeden człowiek jakiś przywódca któregoś z państw aby dokonał dzieła . Szatan kiedy ludzie znaleźli się z Edenu na ziemi na kusił on wszystkich aby się rozdzielili i aby założyli granice państw , kiedy ludzie tak uczynili kiedy się podzielili poczuli się wtedy dla siebie wrogami i zaczęli wtedy prowadzić po między sobą pierwsze wojny na ziemi które prowadzą do naszego zniszczenia do naszej zagłady na świecie . Szatan na kusił ludzi że podzieleni ludzie będą mieli wszystko i ludzie dali się na to nabrać , zaczęli poprzez wojny grabić inne kraje , zaczęli ogłaszać się na ziemi bogami , faraonami i królami tracąc za to swoje dusze .
Przeklęte sztuczki szatana przez które musimy cierpieć na ziemi , niektóre rzeczy opisałem tu na blogu
krzysztom123.blog.interia.pl/nowy

Ponieważ ludzi stworzył Bóg to szatan nie może nam nic zrobić za życia na ziemi ani nie może on na nas ludzi podnieść ręki , dlatego kusi on nas abyśmy sami czynili sobie krzywdę żyjąc na ziemi , abyśmy sami dążyli do zniszczenia siebie czyli do naszej zagłady .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: krzysztom123 »

Dlatego kiedy Słowo zostanie przekazane aż po wszystkie krańce świata i ludzie na ziemi dowiedzą się że mają połączyć wszystkie kraje w Jedno Państwo , wtedy dokona się i tak się stanie , powstanie na ziemi Jedno Państwo Unia Światowa , państwo które w późniejszym czasie otworzy nam drzwi do Edenu Raju Królestwa Bożego . Dlatego na świecie tego roku pojawił się znak Boża gwiazda taka która wskazała dawniej przyjście Jezusa na świat , teraz ta gwiazda wskaże ludziom miejsce gdzie powstanie Jedno Państwo Unia Światowa .
krzysztom123.blog.interia.pl/znaki

Słowo które pochodzi od Boga jest potężniejsze niż zło tego świata , dlatego kiedy zostanie przekazane Ono aż po wszystkie krańce świata to się dokona i tak się stanie . Jeżeli ktoś na świecie przeciwstawi się Słowu , jeżeli przeciwstawi się Mu jakieś zło wtedy światło w jego sercu zgaśnie .
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: tajemnice wszechswiata

Post autor: krzysztom123 »

Dlatego Bóg przekazuje ludziom klucz aby otworzyć drzwi do Raju . Kiedy na ziemi się zjednoczymy i przestaniemy czynić zło i zaczniemy czynić dobro i miłować drugiego człowieka , Bóg powiedział kiedy tak uczynicie to nie będzie wam wtedy znany dzień ani godzina kiedy tak się stanie że znajdziecie się znowu spowrotem w Edenie Raju Królestwa Bożego tam gdzie z początku żyli Adam i Ewa . Dlatego Jezus powiedział że ci którzy nigdy nie słyszeli jeszcze o Bogu i ludzie innych wiar , Bóg przekazuje im tę wskazówkę aby również z tymi wszystkimi innymi mogli otworzyć drzwi do Raju , bo Bóg kocha wszystkich ludzi żyjących na ziemi każdego z nas i czeka on aż wszystkie owieczki powrócą do Edenu Raju Królestwa Bożego tam gdzie otrzymamy życie wieczne i żyć będziemy wiecznie , bo Eden nie ma końca i trwać będzie wiecznie .
ODPOWIEDZ