A jednak trotyl

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: godzilla »

No to niech mi ktos przyniesie glowe cyca!
Na filmach w takim przypadku ktos bierze dwureczny miecz lub topor i obcina leb skazanemu...

Ogladalem kiedys niemiecki film pt. Das Beil von Wandsbek... nie znalem wtedy niemieckiego a film puszczali w towarzystwie przyjazni polsko-enerdowskiej.... ojciec prowadzal mnie w rozne miejsca... w towarzystwie przyjazni polsko-chinskiej sprobowalem zielonej herbary w wieku szesciu lat...

Kto mi przyniesie glowe cyca?

Ps
W towarzystwie przyjazni polsko-radzieckiej widzialem film o tym jak krajanka lenina fanny kaplan strzela do niego z karabinu...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: zoskicyc »

moge sam przyniesc
CYC
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: A jednak trotyl

Post autor: tekajot »

ale to jest zemsta krotszego brata /CYC/
Wy, towarzyszu CYC, wielkolud nie jesteście. Na zaprezentowanych tu fotkach wyglądacie na konusa i kurdupla.
I założę się że nie jesteście wyższym od tego którego poniżacie ze względu na wzrost nie bacząc na europejskie prawo zakazujące dyskryminacji. To co piszecie jest publiczną dyskryminacją.
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: godzilla »

tekajot pisze: Wy, towarzyszu CYC, wielkolud nie jesteście. Na zaprezentowanych tu fotkach wyglądacie na konusa i kurdupla.
I założę się że nie jesteście wyższym od tego którego poniżacie ze względu na wzrost nie bacząc na europejskie prawo zakazujące dyskryminacji. To co piszecie jest publiczną dyskryminacją.
cos wam sie popientego panie tkj... jesli cyc jest krotszy od dluzszego to jak moze go "ponizac" ze wzgledu na wzrost?

to moze byc tylko przejaw zazdrosci ze tamten jest wyzszy...

a co bedzie jak mu jego obiecana glowe zetna? wtedy bedzie o dwie glowy krotszy od Kaczynskiego...
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: A jednak trotyl

Post autor: tekajot »

Zależy którą głowę.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: zoskicyc »

to moze byc tylko przejaw zazdrosci ze tamten jest wyzszy...
----------------------------------------------------------------
zreszta
ja rookajotowi
odpisuje zawsze
z pozycji unizonego
na kolanach kleczac
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:temu niemieckiemu katolikowi pomorzakowi to nawet do lba nie przyjdzie jak nisko sie stoczyl... jak probuje zablysnac na tle trupow i ich rodzin... jakie to niskie i podle... i to tak juz od prawie trzy lata sie to ciagnie... te ciagle drwiny... coz... dziesiatego kwietnia akurat ONI dali sie zamordowac... nie wiadomo co nas wszystkich czeka i czy ktos z nas zadrwi po naszej smierci tak jak teraz sobie radosnie drwisz i ich smierci...
A co to ma wspolnego z pania Marta ?
Jesli ktos glosno opowiada ze ubezpieczenie wyplacone jest nielegalnie to brzydko jest zapytac czy planowany jest jego zwrot ?
:o
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:A co to ma wspolnego z pania Marta ?
Jesli ktos glosno opowiada ze ubezpieczenie wyplacone jest nielegalnie to brzydko jest zapytac czy planowany jest jego zwrot ?
:o
masz wiarygodne i potwierdzone informacje o tym ze pobrala to odszkodowanie?
masz dowody na to ze to byla zwykla katastrofa?

daj ludziom zyc! jesli rodziny ofiar maja JAKIEKOLWIEK watpliwosci to pozwol im domagac sie ich wyjasnienia! i przestan do cholery drwic z ofiar!!! bo te twoje drwiny powoduja ze czuje do ciebie obrzydzenie... faktyczne fizycze obrzydzenie gdzie mi tresc zoladka podchodzi do gardla i rzygac mi sie chce gdy o tobie pomysle...

moglbys sie wstrzymac z takimi komentarzami, moglbys to pomijac... moglbys pisac o innych rzeczach... podatkow w Polsce nie placisz, polski rzad nie jest TWOIM rzadem...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: masz wiarygodne i potwierdzone informacje o tym ze pobrala to odszkodowanie?
masz dowody na to ze to byla zwykla katastrofa?

daj ludziom zyc! jesli rodziny ofiar maja JAKIEKOLWIEK watpliwosci to pozwol im domagac sie ich wyjasnienia! i przestan do cholery drwic z ofiar!!! bo te twoje drwiny powoduja ze czuje do ciebie obrzydzenie... faktyczne fizycze obrzydzenie gdzie mi tresc zoladka podchodzi do gardla i rzygac mi sie chce gdy o tobie pomysle...

moglbys sie wstrzymac z takimi komentarzami, moglbys to pomijac... moglbys pisac o innych rzeczach... podatkow w Polsce nie placisz, polski rzad nie jest TWOIM rzadem...
Drogi panie,
dosc czesto widzisz nie to co jest a to co chcesz widziec.
Na czym polegaja drwiny z mojej strony ?
Tobie sie cos wydaje i automatycznie uznajesz to za prawde.
Ten mechanizm dziala u ciebie az nazbyt czesto.

Jesli uwazasz ze pani Marta nie podjela tych pieniedzy bo jest przekonana ze to nie byl wypadek to pewnie masz do tego podstawy. A co bedzie jesli te pieniadze podjela ?

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll ... /524006650

http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1264 ... caid=1fb70
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: moglbys sie wstrzymac z takimi komentarzami, moglbys to pomijac... moglbys pisac o innych rzeczach... podatkow w Polsce nie placisz, polski rzad nie jest TWOIM rzadem...
A jak jest z twoimi komentarzami ?
Czy to dotyczy i ciebie ?
Jesli ty masz prawo to czemu mi go odmawiasz.
ODPOWIEDZ