A jednak trotyl

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze: postanowilem pojsc do adwokata (bo dowodu nie wydam z reki
byloby to dla mnie karalne) i sformulujemy pismo- zazalenie -
anzeige kierujac ja do europejskiego sadu w haadze z zarzutem
szykanowania obywateli republiki federalnej niemiec przez
polskie wladze

teraz rozumiem tych ktorzy uciekli z madagaskaru!#widocznie
nie sa zarazeni madagaskarskim faszyzmem

CYC
i slusznie... idz do sadu w Hadze... tam ci pomoga... za trzy lata...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: godzilla »

sie tak zastanawiam... skad nagle wziela sie taka niezlomna milosc do systemu komunistycznego czlonkow tego forum? niby wszyscy jeszcze dziesiec lat temu byli antykomunistami, taki nikita nienawidzil wlasnego tatusia bo ten byl radzieckim soldatem, taki wuhap nienawidzil komunistow bo... inne ciule, jak np. reflex nieanwidzily komunistow bo....

a teraz nagle wszyscy GLEBOKO WIERZA ze komunisci z polskiego rzadu razem z komunistami z radzieckiego rzadu UCZCIWIE informuja o przebiegu pseudo-sledztwa w sprawie zamachu smolenskiego...

dziwna ta GLEBOKA WIARA....
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: A jednak trotyl

Post autor: tekajot »

Przecież pisałem rasistowskiemu tępakowi towarzyszowi CYC. Każdy dokument: jego kopia, fotokopia, tłumaczenie aby był prawnie uznanym przez polskie urzędy musi być ptwierdzona zgodność z oryginałem przez: polski konsulat lub polskiego notariusza. Ausweis w kieszeń bilet na pociąg (albo w szrota)i gnać jeśli chce się mieć majątek.
Rasistowski Niemiec nadal uważa że jest nadczłowiekiem wobec Polski i Polaków i na każde jego pierdnięcie polski urzędnik będzie mu wachlował koło rzyci. On nie potrafi zrozumieć, że te same procedury obowiazują obcokrajowca (nie będacego obywatelem) w RFN, jeśli nie bardziej restrykcyjne.

Ho, Ho, Ho, widzę, że kapuściany łeb chce polskę pociągnąć do ONZ-towskiego Trybunału Sprawiedliwości w Hadze. Pewnie, jako jeszcze jeden oskarży Polskę o zbrodnie przeciwko ludzkości.

Mix kapuchy ze sianem, we łbie.
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: A jednak trotyl

Post autor: tekajot »

Niemcy maja to w genach.
Niemcy zawsze kochali Ruskich. Katarzyna to byla niemra, wielu carskich generałów także. Rozebrali Polskę ze wschodu i z zachodu. Ruskie niemce z Prusackimi Niemcami. Pospołu napadli nas w 1939. Potem się pogryźli.
Teraz znów kombinuja z rucholami. Stara miłość nie rdzewieje. A, towarzysz Reflex i jeszcze kilku, to komuchy.
Nie zdziwiłbym się gdyby odnalazło się w IPN kilka papirków na agenturalną działalnośc niektórych "Niemców".

Najbardziej śmieszy mnie ta zacięta nienawiść Niemców(tutejszych też) do PiS-u, Kaczyńskich (teraz jednego) i o. Rydzyka.
Do tych tępych kapuścianych łbów nie dociera, że gdyby któryś z nich miał na pieńku z prawem to niemiecki kaszub poruszyłby niebo i ziemię aby ich zapuszkować na długie lata.
Oni, ci Niemcy pokazuja nam swoja bezinteresowną nienawiść o którą oszczerczo obwiniają każdego Polaka prezentującego inne od ich zapatrywania.
Zrozumiałym jest, że oni nie muszą nas kochać, ale na litość Boską, czyż oni są masochostami którym sprawia przyjemność przebywanie wśród tych których nienawidzą. Musi tak.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: zoskicyc »

sluchaj
nie o to chodzi
wiem ze nie pomoga
nie pomoga nawet za siedem lat
nie pomoga wogole - idzie o to by
wreszcie - zapanowala jednosc
administracyjna - by te forumowe
kocmouchy mialy satysfakcje ze unia
przynajmniej na tym polu fukcjonuje
bo cymbalowate ogorki i zarowki mnie
nie interesuja - chcialbym - jesli juz sie
zwiazali kretynskimi umowami - by te
przynajmniej w minimalnym stopniu
funkcjonowaly dzwonilem do meldeamt
z pytaniem czy mozna wyslac personalausweis -
pod zadnym pozorem nie wolno (pardont chca
rowniez paszport a ja wogole takiego nie mam)

dziwia sie tylko bo do drobnej sprawy immobilie
ktora nie jest moja wlasnoscia ani jej nie dziedzicze
potrzebne sa rowniez moje dokumenty dlatego ze
jestem mezem murry - a ja w zadnym dokumencie
spadkowym nie figuruje - mnie tam nie ma - to jest
jak przypuszczam urzednicza samowola a nie
problem nakazu administracji ze strony dwoch ministerstw

najbardziej cieszylbam sie gdyby tu przestano gadac o unii - a szczegolnie o jej dobrodziejstwach i "widocznych" ulatwieniach dla przecietnego obywatela - tak - ulatwiono mi mozliwosc zakupu prostych ogorkow - pomidory - pomimo nakazu ze musza byc czerwone - sa bladorozowe bo hollllenerskie - innych nie ma - a te nadaja sie na smietnik bo w srodku takie biale cos i pare pestek


wszystko jest unia i wszystko jest cymes

nizej przesylam uklon forumowemu krzykaczowi z bagien ktory wie jak wspaniale funkcjonuje unia
a dtuga temu szklowi z australii

CYC
Załączniki
leb1kl.jpg
leb1kl.jpg (44.46 KiB) Przejrzano 4285 razy
leb2kl.jpg
leb2kl.jpg (44.51 KiB) Przejrzano 4285 razy
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: A jednak trotyl

Post autor: nikita »

tekajot pisze:Towarzyszu CYC,
Wydawać by się mogło że proponując jakieś odczyty publiczne macie trochę oleju w swoim łbie. A tu nic. Kapucha z sianem wymieszane.
Plujecie na mnie i p. Godzillę przypisując nam winę za to że Polacy kradną w Niemczech.
Weż pan coś ciężkiego i pier....nij się pan w ten swój kapusciano-sianowy poniemiecki łeb.

...natomiast ty i godzilla plujecie na cyca i nikite przypisujac nam wine za to ze Niemcy kradna w Polsce...
a tak naprawde to polaczyla nas taka, a nie inna historia, i to nie jest wasza - gorolow zbyt smarkatych - zasluga, ani nasza - polskojezycznych slonzakow zbyt smarkatych - wina, co niestety powoduje, ze juz sie wzajemnego towarzystwa nie pozbedziemy...amen
i tak trzymac 8-)
i nie podskakiwac mi tutaj
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: godzilla »

nikita pisze:...natomiast ty i godzilla plujecie na cyca i nikite przypisujac nam wine za to ze Niemcy kradna w Polsce...
a niemieckie urwy zabieraja co bardziej eksponowane miejsca pod latarniami szwajcarskim urwom... tak sie nie godzi panie nikita z brodom!
szwajcaria dla szwacjarskich urew!!!
Deutsche erobern Schweizer Sex-Milieu
von Simona Marty - Die Eurokrise treibt Prostituierte aus Spanien, Deutschland und Frankreich in die Schweiz. Diese lassen die Preise purzeln.
http://www.20min.ch/schweiz/news/story/ ... u-18570447
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: zoskicyc »

globalizacja panie godzila - globalizacyja!
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: A jednak trotyl

Post autor: zoskicyc »

jakosc decyduje o popycie
mowia - bzdura - choc
kto lepiej daje temu pan bog
daje
Vito
Posty: 83
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:25 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: A jednak trotyl

Post autor: Vito »

godzilla pisze:sie tak zastanawiam... skad nagle wziela sie taka niezlomna milosc do systemu komunistycznego czlonkow tego forum? niby wszyscy jeszcze dziesiec lat temu byli antykomunistami, taki nikita nienawidzil wlasnego tatusia bo ten byl radzieckim soldatem, taki wuhap nienawidzil komunistow bo... inne ciule, jak np. reflex nieanwidzily komunistow bo....

a teraz nagle wszyscy GLEBOKO WIERZA ze komunisci z polskiego rzadu razem z komunistami z radzieckiego rzadu UCZCIWIE informuja o przebiegu pseudo-sledztwa w sprawie zamachu smolenskiego...

dziwna ta GLEBOKA WIARA....
Hahahaha Godzilla, ja widzę że ty sie nigdy nie zmienisz. I bardzo dobrze, bądź sobą. Nadal masz tez problem z identyfikacją, komunistami w Polsce nie jest PO tylko PiS. Wiem ze cie to nie rusza, żeby do ciebie dotrzeć potrzebne by było wiertło tak duże jak te co ryją tunele :)

serdecznie pozdrawiam
ODPOWIEDZ