odkrywanie nowego

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

odkrywanie nowego

Post autor: pomorzak »

Postanowiłem przestać być tłem dla tych, którym wydaje się że będa na nim błyszczeć.
Wpisałem wielu na liste wrogów, bo są moimi wrogami.
Proszę nie zaprzeczać, bo informacja zdementowana potwierdza jej prawdziwość.
Stare forum było niepowtarzalne.
Nowe jest takie zwyczjne, jak dziesiątki innych. Mogę sobie pójć na inne i odkryć w nich coś czego na "nowym" nie ma.
Czas się zmienić.

roo
Wspomnienie starego forum.
Czas sie zmienic.

Przyznam ze jesli to nowe forum pozbawione bedzie tego kolorytu ktory sprawial ze wielu odeszlo a jeszcze wiecej omijalo je szerokum lukiem, to nawet te drobne niedogodnosci w obsludze noweg nie beda mi przeszkadzaly.
agnieszka
Posty: 299
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:28 am
Lokalizacja: Nowy Jork
Kontakt:

Re: odkrywanie nowego

Post autor: agnieszka »

Mamy nadzieję, że stali bywalcy "starego" forum jednak wrócą i że przyjdą nowi.

Z komentarzy wyczuwam, że niektórzy poczuli się z lekka dotknięci tą przeprowadzką i zmianami oraz w pewnym sensie pospolitością oprogramowania nowego forum. Ale ja myślę, że tak naprawdę jest to bardzo dobry program, który ma wiele użytecznych funkcji, szczególnie w Profilu, których na starym forum nie było (wszystkim, którzy wcześniej nie korzystali z forum na bazie phpBB, radzę dokładniej przyjrzeć się opcjom w Profilu).
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: odkrywanie nowego

Post autor: Malina »

:!:
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: odkrywanie nowego

Post autor: Reflex »

Urok starego forum polegal na jego oryginalnym, cieplym i niepowtarzalnym wygladzie. Cos jak ekskluzywny klub w stylowym dworku. Po przeprowadzce znalezlismy sie w nowoczesnym wiezowcu z klimatyzacja, szybkobieznymi windami, ale narazie obcym i po prostu potrzeba czasu zeby sie przyzwyczaic. Nowe forum oferuje wiele ciekawych funkcji i opcji edytorskich, co pozwala kazdemu manipulowac tekstem, kolorami, zdjeciami, bez koniecznosci uzywania kodow html. Jezeli tylko beda tematy do dyskusji forum bedzie tetnic zyciem i niepowtarzalnym kolorytem, bo w koncu atmosfere tworzy nie oprogramowanie, tylko ludzie.
A przeciez mamy duzy atut: kadre wieloletnich, doswiadczonych dyskutantow.
No...zawsze bylem optymista, wy tez mozecie :P

Reflex

PS. teraz zauwazylem, ze powtorzylem niektore fakty za Malina. To znaczy ze mamy w tym temacie takie same odczucia.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: odkrywanie nowego

Post autor: whiskeyprint1 »

wszystko sie zgadza /co napisano wyzej/ z tym ze to sie nie zgadza z rzeczywistoscia - bo nowe przybralo profesjonalna forme - aczkolwiek pewne opcje niekoniecznie beda uzywane - ale przede wszystkim jest to szansa odciecia sie od starego smietnika do ktorego wrzucano wszelkie odpady bezmyslnosci i dobrze jest jesli na starym pozostana ci ktorzy te odpady tam wrzucali - jest szansa dla tych ktorzy ta szanse chca wykorzystac i uzywac nowego jako prawdziwej platformy dyskusji

wszystko jest kwestia umiejetnosci przystosowania sie a nie tradycji (czysto wizualnej) bo to nowe forum wcale nie jest trudniejsze w obsludze - ale pobudza do innego sposobu maslenia - i teraz okazuje sie ze sa /na szczescie/ osoby ktoie sie tego boja i pozostaja (oby na zawsze) na starym
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: odkrywanie nowego

Post autor: tusku »

whiskeyprint1 pisze: pobudza do innego sposobu maslenia - i teraz okazuje sie ze sa /na szczescie/ osoby ktoie sie tego boja i pozostaja (oby na zawsze) na starym
masz nadzieje ze GO w ten sposob sprowokujesz?

a mialem nadzieje ze stac cie na wiecej...
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: odkrywanie nowego

Post autor: whiskeyprint1 »

mylisz sie godzilla - ja nie mam zamiaru nikogo prowokoswac - szczegolnie jego (o ktorym sie tu najwiecej - w negatywnym sensie - mowi - dlaczego - bo ma sie tego dosyc) - ale ja mam prawo do cieniutkiego podsumowania starego z nadzieja na nowe
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: odkrywanie nowego

Post autor: Malina »

:!:
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: odkrywanie nowego

Post autor: tusku »

whiskeyprint1 pisze:szczegolnie jego (o ktorym sie tu najwiecej - w negatywnym sensie - mowi - dlaczego - bo ma sie tego dosyc)
ma sie? a jak sie nie ma to co?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: odkrywanie nowego

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze: wt paź 20, 2009 11:19 am Wspomnienie starego forum.
Czas sie zmienic.

Przyznam ze jesli to nowe forum pozbawione bedzie tego kolorytu ktory sprawial ze wielu odeszlo a jeszcze wiecej omijalo je szerokum lukiem, to nawet te drobne niedogodnosci w obsludze noweg nie beda mi przeszkadzaly.
tako rzecze Pomorzak a.d. 2009... gdy przygotowywano obecna wojne...
ODPOWIEDZ