Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Wszystko idzie w kierunku celu o ktoym mrzylem i przewidywalem dwa lata temu.
Naturalny sojusz, w koncu to europejczycy odkryli Ameryke i stworzyli USA, sa to dzisiaj dwie najwieksze skarbnice intelektu na swiecie.
Cyca mozna juz spuscic z szumem wody w muszli toaletowej w nieslawna niepamiec.
przypomne od czego zaczal sie ten sympatyczny watek...

od kure.wskiego ataku reflexa na cyca bo reflex dostal materialy propagandowe do opublikowania na tym przez nikogo nie czytanym forum...
nie mogl sie powstrzymac aby nie przypier.dolic cycowi, ktory zyje w chooyni, widzi co sie w chooyni dzieje i sie tym martwi w imieniu milionow oszukanych mieszkancow tego kolchozu....
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

ciagnac dalej ta mysl ze wiara i s jest(na jakies 95%) klonem reflexa, tak jak klonem tego samego osobnika, ktory stoi za nickiem wiara i s byl nick BIALY, i ktory byl przepelniony nienawiscia do mnie i innych... mozna by wysnuc przypuszczenie ze reflex jest mala piz.da, ktora nie majac zadnych kontrargumentow prowadzi tutaj destruktywna wojne nie przebierajac w srodkach...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: zoskicyc »

""Reflex napisał(a):
Wszystko idzie w kierunku celu o ktoym mrzylem i przewidywalem dwa lata temu.
Naturalny sojusz, w koncu to europejczycy odkryli Ameryke i stworzyli USA, sa to dzisiaj dwie najwieksze skarbnice intelektu na swiecie.
Cyca mozna juz spuscic z szumem wody w muszli toaletowej w nieslawna niepamiec.""
--------------------------------------------------------------------------------------------------

jesli faktycznie toto refleks napisal wowczas dowodzi ze jest superbalwanem - europejska skarbnica intelektu odkryta przez amerykanska skarbnice intelektu i wrozbita szczescia ktorego zarowno europie jak i ameryce potrzeba - nie nalezy zajmowac sie detalami bo kazdy wie kim jest reflax - jest skarbnica europejskiego intelektu na uslugach intelektu amerykanskiego - przy czym nie wie ze europejski intelekt z obrzydzeniem patrzy na intelekt jego - tego reflaxa pokroju - i jego poteznej wiedzy na temat prus zachodnich ktore zaczynaja sie od eisenach az po saarbrücken i sa pod wladaniem slusznego zarzadcy z cycem i culo

intelekt europejski na uslugach intelektu amerykanskiego wyraza sie od dawien juz niebywala umiejetnoscia - powiem - talentem niewybrednych agresji i wyzwisk w przypadku jesli jakakolwiek mysl nie jest na poziomie jego intelektu - zdaje sie ze jego intelekt wywiera duzy wplyw na niektore intelekty europejskie na tymze forum

kilka slow na temat przyjazni amerykansko-niemieckiej - nie zapominamy o wojnie i niwelacji nazizmu w niemczech - za to nalezy sie gleboki uklon - reszta zas - amerykanskie inwestycje w owczesnych niemczech (jeszcze nie banana) byly skrupulatnie wyliczone na zysk inwestorow amerykanskich - co jest zrozumiale - i slusznie kiedy sie wie o starej niemieckiej tradycji technicznej i technologicznej - w momencie kiedy zyski malaly zaklady likwidowano do zera - prawie jak rusy w dedeerze zas produkty niemieckie objete do dzis sa amerykanskim protekcjonizmem - wiec dochodzi sie do teoretycznego porozumienia na temat zniesienia amerykanskiego embarga na niektore towary niemieckie - ale teoretycznego bo nie zostaly poczynione zadne uzgodnienia procz deklaracji - zreszta nie wiadomo co amerykanie - procz donaldow maja bananie do zaoferowania - chyba maszingewery ktore banana i tak produkuje lepsze - moze o kulture chodzi? - o kulture umiejetnosci jedzenia widelcem i nozem chodzi? - kto to wie - kto to wie - nawet prusaczka podobno powiatpiewa czy to ma jakikolwiek sens bo i tak protekcjonizm pozostanie

CYC
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze:jesli faktycznie toto refleks napisal wowczas dowodzi ze jest superbalwanem ...
napisal... w pierwszym poscie tego watku http://talk.polonia.net/viewtopic.php?f=4&t=3928
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: Reflex »

Przeciwnik ruszyl do frontalnej kontrofensywy, co bylo do przewidzenia i co z radoscia znalzlem rano na moim monitorze.
Nie zawiodlem sie, Nihil novi. Chlopcy napisali jak zwykle duzo, dali z siebie jak widac wszystko na co ich stac.
ze reflex jest mala piz.da, ktora nie majac zadnych kontrargumentow prowadzi tutaj destruktywna wojne nie przebierajac w srodkach...
godzilla

jesli faktycznie toto refleks napisal wowczas dowodzi ze jest superbalwanem -
CYC ( rzecz dotyczy artykulu o zawarciu sojuszu gospodarczego USA i UE - dopisek Reflex)

widze ze skoro reflex tutaj zaczyna kampanie oszczerstw wobec mojej osoby to i ja go spytam ile bierze za obciaganko, i w jakich godzinach stoi pod latarnia w oczekiwaniu na klienta?
godzilla

i wiecie co? podejrzewam ze wiara i s to wlasnie sam reflex... bo wiara i s to tez jest klon... pisze malo i jedynie krotkimi zdawkowymi komentarzami sie wyslawia - JAK WSZYSTKIE KLONY STWORZONE PRZEZ REFLEXA!

czyli - wiemy jak sie nazywa i jak wyglada.... i DLA KOGO pracuje....
godzilla
Szczegolnie wzruszylo mnie pytanie godzilli:
kiedy wreszcie zaczniemy dyskutowac na argumenty
I tu mnie kompletnie rozlozyl... :lol:
bialy
Posty: 564
Rejestracja: pt paź 14, 2011 9:05 am

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: bialy »

godzilla pisze:nick BIALY, i ktory byl przepelniony nienawiscia do mnie i innych
za duzo powiedziane ,gdzie ta nienawisc(wylapywanie twoich bzdur i glupoty)
nie do innych, ale do twojego frenta t
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

czy to nie dziwaczne ze wszystkie trzy nicki prawie jednoczesnie pojawiaja sie na forum gdy reflexowi zaczyna sie kolo dupy palic?

jesli to klony reflexa to nie...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: zoskicyc »

kiedy zaczniemy dyskutowac na argumenty?(godzila)
--------------------------------------------------------------
wlasnie o to chodzi
bzdura nie jest argumentem lecz
onomatopeja i trzeba wyrozumialosci
dla autora takich dziel choc swiadcza one
o jego wytezonym euro-amerykanskim intelekcie

argument polega na systemie ukladu slusznych lub wadliwych
przeslanek - ale musi zawierac doze logiki - zas logika onomatopei
zawarta jest w ukrytej w niej glupocie i koniecznej niewiedzy - lecz
musi byc poparta dzwiekiem lub pismem niewybrednosci ktora ta glupote
uzasadnia i podkresla - to jest piekielna umiejetnosc - powiem - talent - ale
ma pewna ceche ktorej logiczna argumantacyja nie posiada - posiada potworna
sile przyciagania kogos kto nawet do owej onomatopei nie dorosl - bo w miedzyczasie
ogluch i oslepl za wola samego boga - pytam - tak ogolnie - nawet tu na tym i z tego miejsca - czy istnieje jakas metoda by te wyrzuty niedorozwinietego umyslu odczytac
i zrozumiec? - chcialbym poznac ich tresc i moc kiedys odpowiedziac taka sama onomatopeja co daloby mi satysfakcja ze wreszcie doroslem do poziomu jakiegos durnia ktory pisze-pisze choc nie wie co pisze

panie
ja na pana miejscu bylbym ostrozniejszy
z podejrzeniami kto jest kto - wprawdzie
piszesz pan "chyba" - ale niepewnosc to
jedna sprawa a sens tego podejrzenia
rowny jest zero i nie ma zadnego znaczenia
procz ewentualnej pana "wpadki" - mnie sie
wydaje ze tylko pewnosc jest istotna rzecza
i tu trzeba powiedziec ze ona istniekje - istnieje
pewnosc ze euro-amerykanski intelekt jest na
odpowiednim poziomie

CYC
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: Reflex »

Biedny godzilla.
Jaka jest roznica, czy demaskuje cie Reflex, Bialy, czy Wiara i S?
A jesli to moje klony, co mi zrobisz?
Zapomniales o Galwasie, Pomorzaku, Nikicie... No zdolny jestem, nie wiedziales?.. :lol:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Biedny godzilla.
Jaka jest roznica, czy demaskuje cie Reflex, Bialy, czy Wiara i S?
A jesli to moje klony, co mi zrobisz?
w sumie nic... ale znam twoja morde, twoje imie i nazwisko... a to mi na razie wystarczy...
ODPOWIEDZ