Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: zoskicyc »

panie godzila

uprzejmie prosze by mnie pan
nie obrazal slowem "artysta"
jestem rzemiocha jak przystalo
na dobrego (relatywanie ) rzemioche
i to jest wszystko

CYC
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Ja polemizuje tylko z niektorymi wypowiedziami, nie tykam wiekszosci postow, kiedy ty sie przypierdalasz do kazdego.
blad... tylko do twoich wypowiedzi... bo wszyscy pisza w miare normalnie...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: Reflex »

blad... tylko do twoich wypowiedzi... bo wszyscy pisza w miare normalnie...
I Tu masz racje, tak samo jak z wiadomoscia, ze przeciwko Tuskowi glosowalo 100% ankietowanych.
A ile was bylo drodzy sto procent ? JEDEN godzilla.
Tu tak samo. Prawie wszyscy: 3/4 czynnych uczestnikow pisze "normalnie": Godzilla, Cyc i tekajot a wszystko wskazuje na to, ze juz niedlugo cala trojka bedzie stanowla 100% piszacych.
Godzillla bedzie pisal na innych forach, ze na Forum polonia 100% piszacych sie zgada z jego opinia. :lol:
Hue!Hue!
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:I Tu masz racje, tak samo jak z wiadomoscia, ze przeciwko Tuskowi glosowalo 100% ankietowanych.
A ile was bylo drodzy sto procent ? JEDEN godzilla.
oczywiscie ze bylem tylko ja i to mi sie tak spodobalo ze sobie z tego pozwolilem zazartowac tu na forum... wycialem obrazek i wkleilem go tutaj...

wszyscy to zrozumieli tylko jeden przyglup sie cieszy ze JA sie musialem pomylic bo glosujacych bylo sztuk 1.... w tamtym momencie byli to WSZYSCY, ktorzy tak zaglosowali i bylo to 100% glosujacych...

czego jeszcze przyglup nie rozumie?
co przyglupowi trzeba jeszcze po latach tlumaczyc?

ostatnio jak porzadki robilem to znalazlem fotke, ktorej uzyles jako tlo w twoim forum "piekielko reflexa"
chcesz sie z tego posmiac?
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: Reflex »

Widzisz tlumoku, lzesz jak pies. To ja Cie zdemaskowalem w kilka minut po zawieszeniu prez Ciebie postu z krzyczacym tytulem "100% glosuje przeciwko Tuskowi". Wkleiles na "dowod" wynik glosowania, ale zeby sie doiedziec ile osob glosowalo, trzeba bylo isc na www. Poszedlem i okazalo sie ze wszyscy olali a glosowal tylko godzilla i i tak wylazla na wierzch twoja natura oszusta. Tak sie wijesz i krecisz, ze pomylilo ci sie nawet gdzie to zawiesiles piszac "wkleilem tutaj". To bylo na Wiezy Babel kretaczu a nie tutaj. Niestety, od wlasnej glupoty i klamstw nie uciekniesz.
Szantazujesz mnie godzilla? To najlepszy dowod ze sie trzesiesz, nie wiem ze wstydu, czy ze strachu.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Widzisz tlumoku, lzesz jak pies. To ja Cie zdemaskowalem w kilka minut po zawieszeniu prez Ciebie postu z krzyczacym tytulem "100% glosuje przeciwko Tuskowi". Wkleiles na "dowod" wynik glosowania, ale zeby sie doiedziec ile osob glosowalo, trzeba bylo isc na www. Poszedlem i okazalo sie ze wszyscy olali a glosowal tylko godzilla i i tak wylazla na wierzch twoja natura oszusta.
klamiesz i myslisz ze ci ktokolwiek uwierzy...

akurat mnie sie trafilo byc pierwszym w takim durnym glosowaniu i ten moment zlapalem...

potem bylo juz pareset a jeszcze pozniej chyba pare tysiecy oddanych glosow...

ja przewaznie nie klamie... ja moge to czy owo zapomniec...

klamiesz i histeryzujesz wylacznie ty na tym forum...

nie mam cie czym szantazowac, po prostu kiedys zapisalem sobie ten durny obrazek na serwerze gdzie mam konto od dziesieciu lat... i on tam ciagle jest...

zaraz go poszukam...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

drzyj reflexie!
boj sie!
buuuuuuuuuuu....

potwory przeszlosci cie doganiaja...

a tu jest dowod: https://share.ols.inode.at/XGZHQ54FU6FB ... 93W8JNCN37

kliknac na link i otworzy sie plik z lobrazeckiem....

durny reflex nie mogl swego czasu zrozumiec ze ktos moze miec monitor o wyzszej rozdzielczosci niz 640 czy 800 pixeli... nie chce mi sie sprawdzac... i zrobil na sztywno tlo do swojego forum...
u mnie na ekranie sie toto lamalo i tam gdzie sie konczyl lobrazecek zaraz zaczynal sie drugi...

i reflex mnie za to znienawidzil bo uczyl sie jeszcze i cieszyl sie z kazdego suck-cesu a za wytkniecie drobnego bledu BY ZABIL... gdyby mogl...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: zoskicyc »

pamietam - a dobrze pamietam - bo ma dobra
byly graficzne prognozy opublikowane - ale
trzeba bylo zwrocic uwage ze pisalo "glosujacych - 1"
trudno wymagac od superbalwana ktory wszystkim
zarzuca brak humoru i wyobrazni by zrozumial sens
tego zartu - boze - kiedy sie ktos zlituje i zamknie mu
zlotouscie wiedzy wszelakiej.............

CYC
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

jeszcze w tym samym poscie pisalem chyba ze glosujacych bylo sztuk 1 czyli cale 100% bylo przeciwko rzadowi tuska czy przeciwko samemu tuskowi...

no to do ciula wielkiego jak moglbym tego nie zauwazyc?

nigdy i nigdzie nie widzialem jakiejs ankiety gdzie kilkadziesiat czy kilkaset osob oddaloby idealnie takie same glosy... to byloby bez sensu nawet jak na falszerstwo, wiec sie z poczatku sam zdziwilem a gdy odkrylem ze zaglosowalem tylko ja to czym predzej zrobilem zrzut ekranu...

to jest logiczne i nikt mnie nie przekona ze mogloby byc inaczej...

robie bledy w zyciu, zapominam rozne rzeczy, ostatnio coraz czesciej, ale do chooya pana, to akurat dobrze pamietam!
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: Reflex »

Hahaa, dwa zalosne umyslowe kuternogi.
Godzilla, chocbym uzyl drastycznych okreslen, nie wyraze wielkosci Twojej glupoty, jest wrecz kosmiczna.

Jesli idzie i piekielko NIKT poza toba nie mial problemow z tlem a Nicole nawet napisala ze tlo jest w porzadku. Ty sobie ubzdurales, ze tylko dla pana godzilli zmienie rozdzielczosc strony. W tym czasie wiekszosc stron www, miala ogloszenia ze strone najlepiej ogladac w rozdzielczosci .... i tu nastepowala instrukcja.
Zawsze ogldajacy dostosowywywal sie do strony a nie odwrotnie.

Godzilli nie chodzilo o rozdzielczosc tylko z zawisci sabotowal atmosfere na forum. Zabanowalem go dozywotnio za rozpetanie dzikiej dwudniowej awantury (ostrzezenia ignorowal) a nie za jgo tupeciarskie żądanie.
Zreszta mozna sprawdzic i zapytac Galwasa i Nikite, czy mieli problemy z tlem w piekielku.

Bylem na tyle delikatny, ze nie napisalem gdzie i jak gleboko mam jego "problemy" na MOIM forum.
Dostal kopa od Reflexa i dupsko go boli do dzsiaj.
ODPOWIEDZ