Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: zoskicyc »

powiada duren - "nie wiem co u was pisza"
ale
wie lepiej
jest ponad "to"

kto takiego lonego wpuscil na forum
chyba pani agnieszka ktora lubi "glosny spiew"

ze rolsem jezdzi wiadzielismy juz wczesniej
ale nie powiedzial
ze w czasie jazdy zmywa gary w czterech basenach

CYC
tekajot
Posty: 2043
Rejestracja: wt lis 16, 2010 7:02 am

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: tekajot »

Najciekawsze, że BMW odwołał do naprawy (w USA) 570 000 modeli serii 3, Z i z napędem na 4 koła.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: Reflex »

powiada duren - "nie wiem co u was pisza"
ale
wie lepiej
jest ponad "to"

kto takiego lonego wpuscil na forum
chyba pani agnieszka ktora lubi "glosny spiew"

ze rolsem jezdzi wiadzielismy juz wczesniej
ale nie powiedzial
ze w czasie jazdy zmywa gary w czterech basenach

CYC
Widzisz desperacie? Na artykul z prasy ktory tu zamiescilem odpowiedziales francuskimi serami (nieprawde), cena niemieckich samochodow ktore nie mialy nic wspolnego z tematem, kilkoma klamstwami nie na temat oraz inwetywami. To rozumiem, po raz kolejny udowodnilem zes fantasta i glab a potem w moim poscie powalilem Cie faktami, ktore kazdy moze sprawdzic.

Miara twojej desperacji jest gowniarskie zachowanie. Nie tylko jestes skrzywiony jak siedem nieszczesc, to jeszcze niedojrzaly mentalnie i chamowaty. Ja bym sie wstydzil rznac macho i uzywac tak gowniarskich metod.
Co bedzie dalej? Bo zycie coraz czesciej bedzie twoje "madrosci" osmieszac i dyskredytowac. Zaczniez pwnie pisac o mojej Mamusi i moim zyciu seksualnym...Ciebie stac na wszystko prostaku.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Kretyn. Ja nie wiem co u was pisza, znajac godzille pogrzebal w googlach...

Fakt, Dacia wstydzilbym sie jezdzic.
nie musial googlowac aby wiedziec ze ludzie zyjacy w Europie sprowadzaja samochody z USA bo tam znajduja ODPOWIEDNIKI duzo taniej... tak w Szwajcarii jak i pewnie w Niemczech sa firmy specjalizujace sie w organizowaniu takich importow...

wiem o tym bo zyje w Szwajcarii juz ponad 30 lat....

a moja Dacia zrobilem juz 136 tysiecy kilometrow i ciagle jestem zadowolony... przeszla pierwsza duza kontrole techniczna gdzie musialem wymienic tylko spurstange (chooy wie jak to po polsku) i przedtem dac do umycia spod samochodu i silnik...

pali ciagle jeszcze kolo pieciu litrow diesla na setke, chociaz zima troche juz trzesie na wolnych obrotach... dodaje takie cudo do czyszczenia wtryskow i troche sie uspokaja... byc moze trzeba je bedzie kiedys wymienic...

ale - TAK, jestem z Dacii bardzo zadowolony... tani w zakupie i eksploatacji samochod, do ktorego moge zapakowac bardzo duzo... niedlugo bede sie wybieral na zakupy paneli do Niemiec... zamierzam sobie chalupe z zewnatrz tym obrzucic bo nie chce mi sie placic tysiecy na malowanie co iles tam lat...

i pozdrawiam mysliciela reflexa... ten jak juz pomysli to... lepiej byloby aby o tym nikomu nie wspominal...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Widzisz desperacie? Na artykul z prasy ktory tu zamiescilem odpowiedziales francuskimi serami (nieprawde), cena niemieckich samochodow ktore nie mialy nic wspolnego z tematem, kilkoma klamstwami nie na temat oraz inwetywami. To rozumiem, po raz kolejny udowodnilem zes fantasta i glab a potem w moim poscie powalilem Cie faktami, ktore kazdy moze sprawdzic.

Miara twojej desperacji jest gowniarskie zachowanie. Nie tylko jestes skrzywiony jak siedem nieszczesc, to jeszcze niedojrzaly mentalnie i chamowaty. Ja bym sie wstydzil rznac macho i uzywac tak gowniarskich metod.
Co bedzie dalej? Bo zycie coraz czesciej bedzie twoje "madrosci" osmieszac i dyskredytowac. Zaczniez pwnie pisac o mojej Mamusi i moim zyciu seksualnym...Ciebie stac na wszystko prostaku.
kiedy reflex w koncu zrozumie ze doktor cyc jest ARTYSTA?

a jako taki moze pierd.olic glupoty jakie zechce i gowno komu do tego... szczegolnie ze te jego glupoty czesciej maja rece i nogi niz nadete teksty reflexa, ktory gowno wie ale za to gowno widzial...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: zoskicyc »

nie ma pier-lenia - sa tylko fakty ktore
jeden potrafi laczyc w calosc a inny nawet
znaczenia samych faktow nie rozumie
to jest "filozofia refleksa" reflektujacego
reflexem blyskotliwosci idiotyzmu

CYC
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: godzilla »

jak pan potrafisz laczyc fakty to wytlumacz mi dlaczego w innym watku oburzasz sie tym ze ktos moze grzebac w zbrodniczej przeszlosci innych - wrogow?

jezeli tatus za pomoca ludobojstwa zgromadzil fortune i wyksztalcil stadko bachorow, ktore to stadko wiedzialo skad te pieniazki to oczywiscie oni sa niewinni, nieprawdaz? i teraz trzeba ich szanowac i zabronic komukolwiek wspominania o zbrodniczej przeszlosci ich tatusiow, dziadow?

jak to spiewal mackie majcher u bertolda brechta:

kiedy rekin krwia sie splami, krew w pamieci musi trwac, Mackie nosi rekawiczki zeby nic nie bylo znac... (stare tlumaczenie z lat siedemdziesiatych gdy mnie ojciec zabral po raz pierwszy w zyciu do prawdziwego teatru, Jerzy Kamas gral Mackiego a Piotr Machalica Pana Peachum'a w Narodowym)

z tym rekinem i krwia na nim to pic na wode ale ogolnie u ludzi to by pasowalo...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: zoskicyc »

wlasnie
panie godzila
grzebanie w przeszlosci na ogol
opiera sie na insynuacjach ktorych
jest tu zbyt wiele - bo ktos powiedzial
co inni wlacza do domniemanego zyciorysu -
co jest opinia na powszechny uzytek
to jedno

drugie
zyciorysy i jakies dawne przynaleznosci do czegos
nie dowodza niczego poza faktem przynaleznosci
ale niekoniecznie przekonania - bledy - kazdy popelnia
bledy - pan popelnil rowniez - przyznajac sie (to cenie)
do glosowania na kwasniewskiego ale nie wierze ze
idzie pan jego traktem...........................

wiara w cos - co sie nie spelnilo jest wiara - a fiasko
idei musi nas uwolnic od wiary i tak bylo np. z frau
noblistas- ktorej - mowiac szczerze - damskich wypocin
nie cierpie - nie pytam ilu tzw. "komuchow" zmienilo
kierunek - a byli wierni bo byly to kur-wy polityczne
w zamian za troszenke lepszego - i tak jest dzisiaj
wstap do socjalistow a uzyskasz to samo od chrystianow
szansa jest - a my gowno wiemy o czlowieku - mogac
go traktowac jako kur-we polityczna albo tego ktory
wierzyl - panie - wiara w boga i swieta religie nie daje
panu zadnej gwarancji zycia (wogole) lepszego po
zakonczeniu swego zywota - jestesmy - ludzkosc -
durniami z wiara i nadzieja w cos o czym wiemy gu-wno

prosze zapamietac ze !!!!
wie tylko refleks i jego kompany
oni wierza

capito?

CYC
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: zoskicyc »

ten kompletiodiot nie wie
ze dzisiejsze auta maja prawie
ta sama technologie i nie mozna juz
mowic - to lepsze - a to gorsze -
prawie wszystki czesci pochodza z chin
a malo kto wie ze corsa opla ma ta sama
technike silnika i podwozia jak fiat panda
ten ciulaszek nie wie ze dacia to jest
autentyczny renault a citroen to opel
i peugeot razem- one tam maja ine auta -
co stukaja - musi lepsze maja ale kupuja japse

to jest tak jakbys wpuscil do obory tego
kulturalnego ch*** i kaza mu doic a on
nie odroznia orowy od byka

niech se kulturbalwanek zyje popijajac
burbona z krysztalwej szklanki ale w
krawacie

CYC
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Sojusz Unii z USA - bedzie gigant

Post autor: Reflex »

kiedy reflex w koncu zrozumie ze doktor cyc jest ARTYSTA?

a jako taki moze pierd.olic glupoty jakie zechce i gowno komu do tego... szczegolnie ze te jego glupoty czesciej maja rece i nogi niz nadete teksty reflexa, ktory gowno wie ale za to gowno widzial...
Jednak jeses duren i to dosc ciezki. Zapominasz, ze to jest forum i kazdy ma prawo polemizowac z kazdym.
No i nie moge sie z toba zgodzic chocbym nawet chcial z powodu bardzo prostego. Ja polemizuje tylko z niektorymi wypowiedziami, nie tykam wiekszosci postow, kiedy ty sie przypierdalasz do kazdego.
Czyli osiolku bozy nie masz nic do powiedzenia, tylko szukasz guza.

Oczywiscie rozumiem ze Whiskeyprint to artysta, wiecej - zauwazam i doceniam jego inteligentne posty.
Ale w polityce i widzeniu swiata jest walniety, grubianski i niestety prymitwny. Byc moze, ze artysci tak maja, pomieszane: talent, inteligencje i moralno-mentalny burdel. Ty jestes tylko prymitywny.
ODPOWIEDZ