POLITYKA/GOSPODARKA....

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: tusku »

juz znalazlem... masc Regividerm bedzie produkowana w Szwajcarii i znajdzie sie na rynku po tym jak 16 firm farmaceutycznych ja odrzucilo jako "niepasujaca do ich koncepcji sprzedazy" czyli - nie chcieli sprzedawac lekarstwa LECZACEGO tylko takie co zaleczaja ale gowno daja i chorzy sa zmuszeni to ciagle kupowac...

i niech mi ktos jeszcze raz zarzuci ze ja sie wszedzie doszukuje qrewstwa i spiskow przeciw ludzkosci... te spiski sa obecne na kazdym kroku... kazdy z nas jest na celowniku bandziorow czyhajacych na nasze pieniadze, zdrowie czy wolnosc.... w w koncu zycie...
ulenspegel
Posty: 32
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:33 pm

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: ulenspegel »

whiskeyprint1 pisze: a skutki nie sa lagodzace lecz lecznicze - potwierdzaja to badania kliniczne
Tu chodzi raczej o precyzje sformulowan, jakimi wynalazcy wolno sie poslugiwac. On nie moze stwierdzic, ze jego masc leczy egzeme, bo egzema jest nieuleczalna, a nawet nie wiadomo co wywoluje te chorobe o podlozu (byc moze) genetycznym. Masc moze jedynie zaleczyc skutki, co wlasciwie dla wszystkich dotknietych ta choroba jest najwazniejsze.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: Malina »

Jak już gadacie o chorobach. To jak opanować bóle krzyża (korzonki) nie mogę brać środków przeciw bólowych. Ktoś tu (upsss.. na starym forum) pisał coś ciekawego na ten temat.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: nikita »

Malina pisze:Jak już gadacie o chorobach. To jak opanować bóle krzyża (korzonki) nie mogę brać środków przeciw bólowych. Ktoś tu (upsss.. na starym forum) pisał coś ciekawego na ten temat.
Duzo spacerowac. Dobry szewc powinien sporzadzic indywidualne ortopedyczne obuwie (uwaga: drogie!) Przed komputerem siedze na wielkiej ortopedycznej pilce. Dla pracy przy komputerze wyrzucic wszelkie "wygodne" fotele z oparciem dla plecow i ramion.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: Malina »

nikita pisze:Duzo spacerowac. Dobry szewc powinien sporzadzic indywidualne ortopedyczne obuwie (uwaga: drogie!) Przed komputerem siedze na wielkiej ortopedycznej pilce. Dla pracy przy komputerze wyrzucic wszelkie "wygodne" fotele z oparciem dla plecow i ramion.
OK godzę się na spacery (ale nie dzisiaj - leje jak z cebra) i na wkładki ortopedyczne się godzę (zaplacą mi w pracy ) ale cała reszta odpada. Chyba bym zdechła 8-godzin w pracy bez wygodnego fotela. :cry:
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: nikita »

Malina pisze: OK godzę się na spacery (ale nie dzisiaj - leje jak z cebra) i na wkładki ortopedyczne się godzę (zaplacą mi w pracy ) ale cała reszta odpada. Chyba bym zdechła 8-godzin w pracy bez wygodnego fotela. :cry:
Nie "wkladki ortopedyczne" tylko specjalne obuwie ortopedyczne wykonane przez fachowca. A ten "wygodny fotel" jest glowna przyczyna bolu twoich plecow. Wiec nie narzekac - cierpiec :mrgreen: sama sobie winna, niestety
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: Malina »

Nie "wkladki ortopedyczne" tylko specjalne obuwie ortopedyczne wykonane przez fachowca.
Z tym szewcem-fachowcem do będzie trudniej. Jest jeden tutaj, robi buty na zamówienie ale czy te specjalne? Tego nie wiem. Ktoś kiedyś coś pisał o jakiejś maści "dla konia" rozgrzewającej jak to się nazywa?
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: wiara i s »

Malina pisze:Jak już gadacie o chorobach. To jak opanować bóle krzyża (korzonki) nie mogę brać środków przeciw bólowych. Ktoś tu (upsss.. na starym forum) pisał coś ciekawego na ten temat.
Witam.Malina.

Nie wiem czy to Ci pomoze.

Mam doswiadczenie z bolem kregoslupa od osmiu lat.

Po operacji 5lat temu moj problem sie powiekszyl (przed operacja bol w skali 0-10 5-7 po 8-10).

Proponowano mi trzy nastepne. Podziekowalem.

Dlugo bralem rozne srodki przeciwbolowe , lacznie z duragesic 125.

Ktoregos dnia jakies 2.5 roku temu spotkalem lekarza ktory mi powiedzial.

"srodki przeciwbolowe cie zniszcza Marek,pokochaj swoj bol i zyj z nim jak z zona bez nadzieji na rozwod"

Zyje ,czasem smieje sie przez lzy(szczegolnie rano) .

Dzieki niemu uwierzylem ze swoj bol da sie "pokochac" .

Powodzenia Malina. :)
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: tusku »

teraz juz rozumiem dlaczego tu tyle zlosci w postach... jak kazdego skreca z bolu to nie ma sie co dziwic ze innym do slepiow skacze...

@wiara i s.... i jak, pokochales swoj bol? da sie z tym zyc? poprawila sie wydolnosc nerek i takie tam???
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: wiara i s »

tusku pisze:teraz juz rozumiem dlaczego tu tyle zlosci w postach... jak kazdego skreca z bolu to nie ma sie co dziwic ze innym do slepiow skacze...

@wiara i s.... i jak, pokochales swoj bol? da sie z tym zyc? poprawila sie wydolnosc nerek i takie tam???

Witam.

Jak potrafimy sami siebie kochac i lubiec,to i nie bedzie w nas zlosci do innych. :)

Z tymi nerkami itd.to TY Tusku tak powaznie bo nie wiesz, czy wiesz i zartujesz. ;)

Pzdrawiam.
ODPOWIEDZ