POLITYKA/GOSPODARKA....

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: whiskeyprint1 »

tusku pisze: dobra... przynudzasz o tej masci juz po raz ktorys z rzedu... zdradzilbys moze jej nazwe aby mozna bylo o niej cos poczytac tu czy tam? nie w celach reklamowych a raczej badawczych...
-----------------------------------------------

odpisalem ci juz na ten temat - ale postu nie widze - chcialem poruszyc tylko twoja inteligencje

otoz trudno nadac czemus nazwe co na rynku nie egzystuje - mysle ze rozszyfrowanie tego wyjasnienia nie powinno stanowic problemu
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: tusku »

whiskeyprint1 pisze:odpisalem ci juz na ten temat - ale postu nie widze - chcialem poruszyc tylko twoja inteligencje

otoz trudno nadac czemus nazwe co na rynku nie egzystuje - mysle ze rozszyfrowanie tego wyjasnienia nie powinno stanowic problemu
widocznie naruszyles jakies pisane lub niepisane zasady i ci posta wycieli...

ja napisalem o tej (chyba o tej?) masci tu http://talk.polonia.net/viewtopic.php?f=4&t=41&start=10
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: godzilla »

tusku pisze: i ten pozostal...
jako ze malina nie czytuje podobno postow tusku to sobie pozwalam zacytowac jeden z nich aby mogla zrobic porzadki ze swoimi postami... przeredagowac je tak aby mialy wiecej sensu lub skasowac totalnie....
JACEK124

Re: POLITYKA/GOSPODARKA....

Post autor: JACEK124 »

to dziwne ale brak tu info o pisiej ofensywie na PODCHALU w NOWYM TARGU.NIE bede tu pastwil sie nad tym biedaczkiem aleksandrem kalkschteinem ,jaki kon jest to kazdy widzi,tylko jedna uwaga odnosnie jego wypowiedzi ,opisu tego co dzieje sie do okola,brak mi slow ktorymi moglbym opisac skale glupoty jaka ten biedak reprezentuje,wkrotce nawiedzi i POLAKOW w USA czyKANADZIE .ZEBY TAK DAC SOBA POMIATAC i to przez takie cos ,ludzie jak wy mozecie cos takiego sluchac.DLA MNIE SAM WIDOK TYCH 2KACZEK TO .tfu
ODPOWIEDZ