europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: godzilla »

Brukselski korespondent „Magyar Nemzet” napisał, że przemawiając za zamkniętymi drzwiami Viviane Reding oświadczyła, iż pomoc w tworzeniu negatywnej opinii o rządzie Viktora Orbána obiecały jej węgierskie środowiska pozarządowe finansowane z amerykańskich pieniędzy. Grupy te są gotowe do upubliczniania doniesień stawiających w złym świetle rządzący Fidesz w kontekście przyszłorocznych wyborów. Europejska komisarz miała dodać, że w tym planie znaczącą rolę odgrywać będzie były socjalistyczny premier Węgier Gordon Bajnai.

Na pytanie węgierskiego dziennikarza, czy takie wystąpienie miało miejsce, Mina Andreeva – rzecznik prasowy Viviane Reding przyznała, że pani komisarz rzeczywiście wzięła udział w konferencji Grupy Bilderbergu, ale ponieważ nie było to spotkanie publiczne, więc nie może potwierdzić ani zaprzeczyć, czy doniesienia „Magyar Nemzet” są prawdą.
http://wpolityce.pl/artykuly/56178-czy- ... a-wegrzech
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: godzilla »

galwas sie pewnie ucieszy ze mu demokracje w domu ustawiaja z zagranicy na lata do przodu...
on jest chlop nowoczesny i "faszystow" demokratycznie wybranych zniesc nie moze... szczegolnie gdy oni faktycznie cos dla narodu robia... tfu! jakie paskudne slowo ten "narod"...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: Reflex »

nie może potwierdzić ani zaprzeczyć, czy doniesienia „Magyar Nemzet” są prawdą.
Pierwsze co widac jak na dloni, to godzilli sie strasznie nudzi, tradycjnie ie ma NIC do powidzenia, zamieszcza cudze ploty.
Drugie ja sie pytam gdzie jest swieta Aloha?! Gawas nie pisze od miesiecy, temat spreparowany rzez ciotke godzille, ten sie go ciagle czepia personalnie, wedlug Alohy gryzie nie temat tylko Galwasa, halooo?
Godzilla wiecznie kogos "gryzie" personalnie, najczesciej wulgarnie, ciotka Alha NIGDY nie zwrocila na to uwagi, stosujac zasade ze ciotka ciotce reke myje.
Teraz swiety Pomorzak skoczy mi, mi na klate, zem cham i mamy pryklad, jak zespolowo falszujecie obraz rzeczywistosci, tworzycie mity, tak wyglada ta wasza gowniana szlachetnosc.
Hugh!
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Gawas nie pisze od miesiecy, temat spreparowany rzez ciotke godzille, ten sie go ciagle czepia personalnie, wedlug Alohy gryzie nie temat tylko Galwasa, halooo?
dlaczego gryzie?
galwas nienawidzi Orbana i demokratycznego rzadu Wegier... pisal o tym, wiec sie pewnie cieszy ze juz bilderbergi zaplanowaly mu nowy-socjalistyczny rzad, ktory mu pojdzie na reke, podniesie podatki i utrudni zycie Wegrom przez zadluzenie kraju na kilkanascie generacji...

a zreszta co ty sie qwa wpier.dalasz jak rozumni ludzie sobie dyskutuja? co cie galwas obchodzi skoro on tu juz nie pisze?

on by chcial pewnie zeby wymordowac Wegrow popierajacych Orbana, tak jak chcial wymordowania Polakow krytykujacych tuska...
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:nie może potwierdzić ani zaprzeczyć, czy doniesienia „Magyar Nemzet” są prawdą.
ale musiala przyznac ze ta pani tam byla na tym tajnym zebraniu...
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: alohilani »

Drugie ja sie pytam gdzie jest swieta Aloha?! Gawas nie pisze od miesiecy, temat spreparowany rzez ciotke godzille, ten sie go ciagle czepia personalnie, wedlug Alohy gryzie nie temat tylko Galwasa, halooo?
Godzilla wiecznie kogos "gryzie" personalnie, najczesciej wulgarnie, ciotka Alha NIGDY nie zwrocila na to uwagi, stosujac zasade ze ciotka ciotce reke myje.
Teraz swiety Pomorzak skoczy mi, mi na klate, zem cham i mamy pryklad, jak zespolowo falszujecie obraz rzeczywistosci, tworzycie mity, tak wyglada ta wasza gowniana szlachetnosc.
Hugh!
Obrzydliwe!!!

A Pan Reflex znowu chce zaistniec i sie awanturowac, paskudne chorobliwe pieniactwo oraz sklonnosc do ciaglych awantur!!!!

"Teraz swiety Pomorzak skoczy mi, mi na klate, zem cham i mamy pryklad, jak zespolowo falszujecie obraz rzeczywistosci, tworzycie mity, tak wyglada ta wasza gowniana szlachetnosc.
Hugh!"

LOL! Humor satyra! Niech sie winni teraz tlumacza! LOL!

Pomorzak to GENTLEMAN i on nigdy nie splamil sie zadnym nawet najmniejszym zlym zachowaniem w stosunku do kobiet na tym forum, zdecydowana wiekszosc Panow takze. To rozwazny, madry i szlachetny czlowiek. Tak wynika z jego sposobu pisania na forum, osobiscie Go nie znam i sie nie myle, poniewaz zachowanie na forum to wycinek zachowan w zyciu (za wyjatkiem ludzi z syndromem Dr. Jekkyl/Mr. Hyde).
Ja odzywam sie kiedy ktos mnie osobiscie atakuje, uzywajac chamstwa jakiego swiat nie widzial, ktore nie tyle co juz nie szokuje, ale ciagle zastanawia nad zdrowiem psychicznym uczestnika, ktory je reprezentuje bowiem to nie jest normalne, musi byc jakis tego powod.
Co mnie obchodza porachunki Godzilly z Galwasem jesli takowe sa, czy z kims innym? Nikt tu nie wymienia mojego pseudonimu, nikt mnie nie atakuje... to mnie nie dotyczy. Nie zabieralam glosu w dyskusjach jakie ze soba toczyli. Nikt nie ponizal kolegi Galwasa, nie wysmiwal jego wiedzy, nie mowil ze KLAMIE jesli pisal co na jakis temat sadzi w oparciu o posiadana wiedze oraz obserwacje zyciowe (Europa), nikt sie nie smial ze chudy bo chory i musi ceglowki w kieszeniach nosic, itd. To sam kolega forumowy Galwas powinien zabrac glos jesli uwaza to za stosowne. Mysle ze forum czyta, ale moze nie chciec mu sie pisac. Kolega Galwas to nie kolega (forumowy ) Reflex i nikomu "do gardla" nie skoczy. On wie kiedy ma sie odezwac i czy ma sie odezwac. Godzilla nie mowi koledze Galwasowi ze klamie, nie umniejsza jego wartosci jako czlowieka

Ja nie uzurpuje sobie bycia cenzorem tego forum jak robi to kolega R. (pisac jedynie pod jego gust). Nie interesuja mnie pieniactwo i awantury. Mnie interesuja przejawy chamstwa w stosunku do kobiet, poniewaz to jest najbardziej podle co mezczyzna moze dac kobietom tylko dlatego, ze mysla inaczej na jakis temat. Jest to wg mnie podla ceznura wlasnego wymyslu, to jest kontrola oraz cos w rodzaju terroryzmu i to jest obrzydliwe!!! Kto przy zdrowych zmyslach moze sobie uzurpowac takie prawo? I to gdzie? Nie na wlasnym jakims forum tylko na forum publicznnym!!! To jest dla mnie szczyt bezczelnosci. To jest rowniez bardzo chore. To jest ograniczenie wolnosci slowa w wypowiadaniu sie na zapodany temat!
Ja zdecydowanie i bezwarunkowo wymagam kultury wobec godnosci osobistej drugiego czlowieka, ktorym jest kobieta i tepic bede kazdy przejaw chamstwa w stosunku do kobiet. O tym sie kiedys jasno wyrazilam. Tyle razy powtarzam, pisac na temat, ktory powinien byc wolny od personalnych glupawych i lekcewazacych wycieczek w stosunku DO MNIE. I bede tak pisac az do skutku. W sprawach wycieczek osobistych pod adresem innych uczestnikow niech sie oni sami wypowiedza poniewaz to ich dotyczy. To ich sprawa co z tym zrobia.

Jestem jedyna kobieta, ktora czesciej niz inne, ktore odzywaja sie raz czy dwa razy do roku, pisze na tym forum. Wiadoma sprawa dlaczego nie pisze wiele z nich. Wlasnie z takiego powodu o jakim ja do znudzenia tu pisze. Z powodu przesladowania kobiet, ktore nie wtoruja uczestnikow R. na forum, a osmielaja sie miec wlasne odmienne zdanie nie daj Boze zgodne ze zdaniem domniemanego wroga forumowego (czytaj: uczestnika myslacego inaczej).
Ale mnie nic nie zatrzyma od aktywnego uczestnictwa w forum, ani prostackie i bezczelne zachowanie jednego uwazajacego sie za dowcipnego i szczerego az do bolu (chyba bolu chamstwa i bezczelnosci) uczestnika.
Dlaczego nie zatrzyma? To moja osobista tajemnica oraz misja.
Ja uczestknikowi R. mowie wielkie NIE odnosnie jego zachowan i nigdy dopoki ja zyje a to forum istnieje nie przestane pisac, kiedy tylko uznam to za stosowne.
Jesli przestane pisac przez dluzszy czas, to znaczy ze pewnie Stworca czy SW zabral mnie do siebie.
Malo tego, ze nie przestane pisac, ale kazde najmniejsze zle zachowanie sie wobec mnie uczestnika R na forum bede uwypuklac az do znudzenia i do tego stopnia, ze albo uczestnik R. zostawi mnie w spokoju albo bedzie sam musial odejsc, bo niczego w zlym zachowaniu jego na forum nie przepuszcze!!!

Moge tolerowac wiele rzeczy, ale nigdy nie bede tolerowac jakiegokolwiek nawet najmniejszego przejawu nieodpowiedniego zachowania sie oraz chamstwa w stosunku do siebie a tym samym w stosunku do wszystkich kobiet. Bede w tym bardzo wytrwala i skuteczna az do znudzenia!
Zacytywana na poczaktu wypowiedz R. jest dla mnie przejawem lekcewazenia i poniekad bezczelnosci oraz spoufalania sie z kims, kogo sie nie zna, itd. Nie jest ani dowcipna ani szczera az do bolu, a jest bezczelna i nie do przyjecia!
Jakimkolwiek przejawom chamstwa i bezczelnosci wobec kobiet na tym forum ja kobieta mowie zdecydowanie NIE!!!
Tym bardziej jesli to osobiscie dotyczy mnie samej.!!!!
A Panu R. tadze zajac sie tematem, a nie uczestnikami. Oni sami sie obronia. Nie szukaja klik i nie "ryja" pod nikim, bo to GENTLEMAN ' i. Jesli maja cos do siebie to rozlicza sie tak jak na facetow przystalo, jak beda uwazac za stosowne. Mnie nic do tego.

Dlugie, nudne, maslo maslane? Nie szkodzi. Uczestnikow za to nudzenie przepraszam. Tak trzeba bylo.

Aloha, a jakze!
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: godzilla »

dla przypomnienia - galwas o Polakach:
Galwas pisze:Zakałą Polski są patrioci i katolicy. Ci pierwsi robią kariery zaklinając się jak bardzo kochają Polskę, a ci drudzy, jak bardzo są pobożni. Sam patriotyzm i pobożność nie są niczym złym tylko, że te - w gruncie rzeczy szlachetne uczucia - wykorzystują głównie dranie.
Porządny człowiek wzdraga się przed przypisywaniem sobie takich uczuć, bo to tak samo, jakby ktoś twierdził o samym sobie, że jest dobry, szlachetny i mądry, a skromność jest podstawową cechą normalnego człowieka.

Tylko skończeni łajdacy uciekają się do głoszenia swojego patriotyzmu i pobożności, jako sposobu na wspinanie się po szczeblach społecznej hierarchii. Po upadku komunizmu ludziom bardzo brakuje „jedynej słusznej idei” głoszonej kiedyś przez partię, ponieważ w tych czasach dzięki „popieraniu” socjalizmu zostawali dyrektorami. Dzięki temu kariera była prosta i nie wymagała pracy i nauki, każdy buc mógł ją zrobić, jeżeli tylko umiejętnie zachwalał swoją wierność dla systemu.

Teraz nie ma już systemu, który można by popierać, więc największe bydło i hołota ucieka się do wartości patriotycznych i chrześcijańskich, żeby się dorwać do żłobu. Jest to prosty i wypróbowany sposób, nie trzeba się uczyć, kształcić, rozwijać, ani robić niczego pożytecznego, wystarczy tylko umiejętnie i systematycznie kłamać i, żeby sobie zaklepać miejsce przy żłobie.

Jeżeli PiS doszedłby do władzy, to Polska upadnie, ponieważ rządzili nią będą karierowicze i oszuści, jak na przykład sam Kaczyński, który nigdy szczególnie pobożny nie był, ale czego się nie robi dla władzy.

Dlatego postuluję, żeby wszystkich, którzy obnoszą się ze swoim patriotyzmem i pobożnością, natychmiast aresztować i skazać na 20 lat ciężkich robót w obozach resocjalizacyjnych. Ewentualnie możny by ich likwidować fizycznie - tak byłoby taniej.
Galwas pisze:W jednym tylko nie mogę – nie wolno mi – ustąpić: albowiem należy bić i katować, dręczyć i męczyć, poniewierać, upokarzać i spotwarzać, obrażać i zakażać (chorobami nieuleczalnemi) kaczystów odrażających!
To są antychryści w najbardziej głupim i niewłaściwym tego słowa znaczeniu!

Chorał ucichł był nagle, i znów jak fala wyprysnął: kopać, deptać, mordować i likwidować… anihilować

Z wyrazami głębokiego uszanowania
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: godzilla »

Galwas o premierze Wegier:
Galwas pisze:Więcej nie napiszę, bo – przyznam, że się trochę zainspirowałem, bo dzisiaj dowiedziałem się od księgowej, ile mam zapłacić podatku za ubiegły rok. Wrócę do tego, bo to piękny przykład działalności uwielbianego przez prawicową swołocz Orbana. Ja mam przecież rozwiązanie na tę zakałę ludzkości, ale nie powiem, bo znowu zaczną mnie oskarżać o sianie nienawiści itp. a ja k..wa tylko „prawdę” bym napisał. Przepraszam!
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: godzilla »

do reflexa:

nie rozumiem twojego oburzenia... przeciez o galwasie sama prawde pisalem...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: europejska "demokracja"... tak sie ja "robi"........?

Post autor: zoskicyc »

aloha

podobnie jak ja - nie licz na to ze
cokolwiek ulegnie zmiania i wlasnie
to jest dowodem wyjatkowosci
traktowania tego osobnika - co
utwierdza mnie w przekonaniu ze
musza istniec jakies powiazania
pomiedzy nim a administracja

nie nalezy lekcewazyc rowniez tezy
godzily ze administracja widzi
w tym pewien praktyczny sens - bo
chodzi o ilosc wlaczen na portalu

CYC
ODPOWIEDZ