WOŚP

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: WOŚP

Post autor: whiskeyprint1 »

o WY - Niemcy to macie juz genetycznie w glowach nasrane z tym adolfem...

rzucone od niechcenia i dla KONTRASTU porownanie "ruszyl tlumy" a ten juz sie doszukuje ze Owsiak robi holocaust, buduje obozy koncentracyjne i morduje miliony...
--------------------------------------------------------------------------------

ano - wlasnie panie godzilla - rzucone porownanie - panie godzilla - wie pan co slowo porownanie oznacza? kontrast jest przeciwienstwem porownania - porownanie jest zblizeniem - zatem wrzuciles pan osobe czyniaca dobro do jednego koszyka ze zbrodniarzem - nie dziwie sie panu po wielu innych wybrykach tego typu - niszczenie jest zapewne pana dewiza zyciowa - tak - my (ja) mam genetycznie (???) nasrane glowie z tym hitlerem (godzilla) - to racja - bo uwazam go za jednego z najwiekszych zbrodniarzy swiata - wiec nalezy przypominac by historia ta nigdy wiecej sie nie powtorzyla - zas panskie dylematy psychiczne nie usprawiedliwiaja w zadnym przypadku panskiej postawy i zachowania - powiadam - jestes pan tym kim jestes - byc moze otwarcie wypowiedziane o panu zdanie nie otworzy i tym razem panu zamglonych nienawiscia do wszystkiego co pana otacza - oczu - tak trzymac!
capito?
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: WOŚP

Post autor: tusku »

whiskeyprint1 pisze:zas panskie dylematy psychiczne nie usprawiedliwiaja w zadnym przypadku panskiej postawy i zachowania - powiadam - jestes pan tym kim jestes - byc moze otwarcie wypowiedziane o panu zdanie nie otworzy i tym razem panu zamglonych nienawiscia do wszystkiego co pana otacza - oczu - tak trzymac!
capito?
widze ze tytuly doktora rozdaja w niemczech po okazaniu karty rowerowej lub plywackiej...

no, macie tego swojego fetysza i bedziecie kazdemu innemu wciskac na sile faszyzm i inne zbrodnie zeby sie tylko samemu wybielic (chodzi o Wasz niemiecki narod, nie konkretnie o Ciebie)

moja odpowiedz byla rzucona na szybko na glupi komentarz czlowieka, ktorego znam i go nie lubie... byc moze nie jestem az takim filozofem jak ty i pier-dola mi sie pojecia typu "porownanie" czy "metafora" ale moim zalozeniem nie bylo porownywanie Owsiaka z Hitlerem tylko pokazanie ze za pomoca mediow i propagandy mozna zrobic wiele... tak dobrego jak i zlego...

i TYLKO TO MIALEM NA MYSLI...

a jesli bedziesz mi probowal wciskac co innego to ci powiem krotko - pieprz sie panie doktor filozof!
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: WOŚP

Post autor: whiskeyprint1 »

panie godzilla
wszelka dyskusje z panem uznaje za bezcelowa poniewaz mozna sie panska choroba zarazic - chyba ze jak czesto bywa - wtraci pan do postu skierowanego nie pod moim adresem jedno prowokujace i nie na temat zdanie o mnie- wowczas odpowiem slowem prawdy - tak i tym razem przypominam panu ze kazdorazowo w tematach ktore "lataja panu kolo dupy" nie omieszka pan umiescic swa prowokujaca i krytykujaca wypowiedz - a jesli zas "kolo dupy panu lata" - wiec nie powinien pan w okreslonej kwestii zabierac glosu - a tym razem dotyczylo to orkiestry swiatecznej.

zastosowawszy owo porownanie o ktorym ostatnio mowa a jednoczesnie oburzajac sie na - albo glupcow - albo zlosliwcow piszacych o "polskich obozach koncentracyjnych" - zaliczyles sie pan dotej samej grupy z przyczny jednej lub drugiej - albo tez z obydwu przyczyn razem i to jest niezaprzeczalnym faktem - jak faktem jest ze usiluje pan siebie wybielic wszelkimi sposbami stosujac karkolomna i nielogiczna argumentacje swej czystosci wmawiajac mi nieumiejetnosc zrozumienia o co panu wlasciwie chodzilo - a prawda jest ze chodzilo (jak we wszystkich innych krytykanckich i obrazliwych pana postach) o ponizenie osoby ktorej nie dorosniesz pan nigdy do piet - bo jest pan siedliskiem nienawisci - wiec przypomne tu tylko sposrod wielu innych przykladow - jak to strzelales pan w kolana balcerowiczowi poniewaz nie reprezentowal panskiej idei systemu finansowgo na ktorym znasz sie pan jak kot na gwiazdach - pan jestes niewatpliwie wielkim patryotom - przy czym panski patryotyzm polega na ponizaniu wszystkiego - nawet tego co w polsce pozytywne - jak w przypadku owsiaka i orkiestry swiatecznej ktora nie jest organizowana na rzecz hitlerowcow zachodnioniemieckich lecz na rzecz polakow - na rzecz polskich dzieci - czyniac to udowodnil pan ze jest karlem duchowym

i jeszcze jeden drobiazg . ja nie ponizam pana ze nie ma doktoratu - jego nieposiadanie upowaznia zaiste pana do usilowania ponizenia kazdego kto panu sposobem nieprymitywnego myslenia i maciupenkiego rozumku nie odpowiada

capito?
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: WOŚP

Post autor: tusku »

najpierw okradanie calych narodow a potem akcje humanitarne...
tak jak z Afryka i innymi miejscami na tej planecie...
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: WOŚP

Post autor: bea_mezlot »

tusku pisze: teraz Wy sie zachwycacie WOSP, ktora ratuje dzieci?
my sie nie zachwycamy, my uczestniczymy , dajemy pieniadze, czas i siebie

i posrednio ratujemy dzieci !


kazda zlotowka poplynela z serca ,a nie na tace jak pan bog przykazal ,
dlatego , ze owsiaka fundacja jest jedyna wiarygodna instytucja charytatywna w polsce
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: WOŚP

Post autor: tusku »

bea_mezlot pisze:my sie nie zachwycamy, my uczestniczymy , dajemy pieniadze, czas i siebie

i posrednio ratujemy dzieci !
no i dobrze, ratujcie....

gdyby sie ten niemiec nie wtracil to nie byloby takiego bajzlu w tym watku i nie byloby wrazenia ze ktos tu jest przeciwko dzieciom i pomaganiu ludziom...

ale sie wtracil...
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: WOŚP

Post autor: whiskeyprint1 »

gdyby sie ten niemiec nie wtracil to nie byloby takiego bajzlu
-------------------------------------------------------------------------

a ja twierdze - gdyby niejaki godzilla nie wtracil porownania owsiaka z hitlerem - nie byloby takiego bajzlu - jak widzimy - powstal kolejny przekret czlowieczyny ktory nie jest w stanie przyznac sie do wlasnego bledu i usiluje winic innego za swa tchorzowska nieodpowiedzialnosc

capito?
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: WOŚP

Post autor: Roo »

whiskeyprint1 pisze:gdyby sie ten niemiec nie wtracil to nie byloby takiego bajzlu
-------------------------------------------------------------------------

a ja twierdze - gdyby niejaki godzilla nie wtracil porownania owsiaka z hitlerem - nie byloby takiego bajzlu - jak widzimy - powstal kolejny przekret czlowieczyny ktory nie jest w stanie przyznac sie do wlasnego bledu i usiluje winic innego za swa tchorzowska nieodpowiedzialnosc

capito?
Stwierdzam panie whiskeyprint, ze pomimo pisania po polsku zatracil pan zdolnosc rozumienia zdan. Doszukuje sie pan w nich tresci ktorych tam nie ma. Uwazam, ze kieruje panem zla wola. Nic wiecej tylko zla wola powoduje, ze przekreca pan znaczenie zdan obwiniajac innych o to czego nie napisali.
Prace doktorska napisal pan w jezyku niemieckim i panski umysl niejako automatycznie tlumaczy jezyk polski na niemiecki. Dlatego prosze niech sie pan zastanowi przed napisaniem, a najlepiej zapyta tych swoich kumpli z Art Caffe, chociaz wedlug mnie jest tam banda neofaszystow, ktora usiluje uszyc faszystowsie buty tym ktorzy od faszyzmu dalej sa niz oni to postrzegaja.
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: WOŚP

Post autor: bea_mezlot »

Roo pisze: Prace doktorska napisal pan w jezyku niemieckim
jaka prace doktorska? na temat ?

nie mozna znalezc w googlach
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: WOŚP

Post autor: tusku »

whiskeyprint1 pisze:gdyby sie ten niemiec nie wtracil to nie byloby takiego bajzlu
-------------------------------------------------------------------------

a ja twierdze - gdyby niejaki godzilla nie wtracil porownania owsiaka z hitlerem - nie byloby takiego bajzlu
jak zwykle niemiecki szajs... klamstwa, pomowienia i zwalanie winy na Polakow.... za hitlera, za faszyzm, za wszystko...
ODPOWIEDZ