Oglądanie polskiej TV w USA przez internet

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
nikola

Oglądanie polskiej TV w USA przez internet

Post autor: nikola »

Witam wszystkich! Piszę z pytaniem, czy zna ktoś sposób na oglądanie polskich stacji tv poza granicami kraju??Wyjezdzam na jakis czas i potrzebuję dostępu do polskiej TV a ze względu na ruch nie kupię satelity czy tym podobnych. Znalazłam stronę www.lovepol.com na której można oglądać polską telewizję przez internet- Ale nie mogę sprawdzić jak działa, bo program nie puszcza sygnalu do Polski, a ja fizycznie jestem jeszcze w Polsce. Może ktoś sprawdzi www.lovepol.com dla mnie, czy to w ogole działa, czy moze to kolejna podpucha, jakich w necie jest wiele?
Na stronie jest program WebTV na okres probny, 3 dni za darmo (potem trzeba placic za PIN). Sprawdzilam aplikacje programem antywirusowym i jest czysta. Tyle wiem, ale tv mi się nie pokazuje z powodów podanych wyżej. Jeśli ktos bylby na tyle chetny do sprawdzenia, bylabym niezmiernie wdzieczna. :oops: :oops: :oops:



Niki
czantoria

Re: Oglądanie polskiej TV w USA przez internet

Post autor: czantoria »

Moja droga. Usluga ta dziala bardzo dobrze na pewno w Niemczech i UK bo tam ja testowalam a w US sprawdze juz za pare dni.

pozdrawiam cieplutko :)
nikola

Re: Oglądanie polskiej TV w USA przez internet

Post autor: nikola »

Naprawdę?... a można cos wiecej? Np. jaka jest jakość obrazu, dzwięku, itp.???
spiggy
Posty: 56
Rejestracja: sob gru 12, 2009 5:03 am
Lokalizacja: CH

Re: Oglądanie polskiej TV w USA przez internet

Post autor: spiggy »

hej
o ile dobrze pamietam czestotliwosc probkowania obrazu ok 600-800 kb/s, dzwieku w porywach do 120kb/s.
Przy laczu w CH 5 Mb/s wystepuja rzadko zarzymania obrazu, szczegolnie przy popularnaych pozycjach jak np Ranczo w ubiegla niedziele.
Na TVP dalo sie slyszec wyraznie szumy

Na monitorze 21 cali z odl ok 1.5m obraz jest znosny

jak to mowia - na bezrybiu i rak ryba

acha
mozna obejrzec niektore programy (jak np Wiadomosci) juz po emisji
cos ala video on demand
nikola

Re: Oglądanie polskiej TV w USA przez internet

Post autor: nikola »

Naprawdę? To ciekawe...


Hmmm, mi zalezy glowne na stabilnym rozwiązaniu, stąd poszukuje czegos innego niz 'stronki' w internecie, ktore raczej pewne nie sa. Na LOVEPOL mozna pewnie ogladac polska telewizje przez internet bez obawy, ze ktos przestanie nadawac sygnal
ODPOWIEDZ