Pan premier Donald Tusk ma zagwarantowaną następną kadencję.

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
almagus
Posty: 4567
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Pan premier Donald Tusk ma zagwarantowaną następną kaden

Post autor: almagus »

Panie Andrzeju jest pan niedoinformowany. Otóż nie jest tak ze szpitalami i opieką w przychodniach jak pan wyczytał w tych prawicowych pisemkach.
Prawda jest taka, że w podziale administracyjnym szpitale przypisane zostały starostwom i to dziadostwo intelektualne niszczy szpitale.
Szpital w moim mieście ma stałą, szybką rotację prezesów, ordynatorów i niedługo dostanie trzecią kaplicę.
Fachowcy są udu-piani, dosłownie , nikt nie jest tak mądry jak radny, a szczególnie ten z PiS.
Szpitale tracą doświadczonych lekarzy, którzy na pniu dostają propozycje pracy w Niemczech.
Prywatyzacja szpitali by to zatrzymała, ale co mieliby radni?
Za ten bałagan odpowiedzialna jest przemiana ustrojowa i jest broniona jak religia w szkołach , przedszkolach i żłobkach.
Chodzi się do szpitali na poziomie oraz przychodni, stąd takie kolejki, a te zakłady nieudaczników podnoszą głos i naciągają NFZ na lipne usługi.
Potem sąd musi być po ich stronie... czyli 8 lat postępowania.
Jak w filmie Sami Swoi!
Różnica pomiędzy PO a PiS w tym temacie jest taka, że PO odsyła ich w cholerę, a PiS ubrałby w kamasze, czyli areszt i do pracy.
Czyli wziąć wszystko za ryj i w mundurki lub jak Bóg da, a raczej jedno i drugie, tyle że trójki partyjne zastąpią przykościelne hieny !
almagus
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: Pan premier Donald Tusk ma zagwarantowaną następną kaden

Post autor: Andrzej L »

Bardo nieuwanie czyta pan moje posty i za to naley sie panu nagana.
Codziennie o 7:30 rano wstaje aby obejrzeć Wydarzenia z Polsatu o czem juz wcześniej pisałem. I to o "służbie zdrowia", karetce która utknęła w błocie na ponad 24 godziny, o człowieku który zmarł przed szpitalem bo pytali jego siostrzeńca czy wujek ma ubezpiczenie - oglądam prawie codziennie. Nie pieprz pan kawałków bo dzisiaj odleciała z Brisbane do Polski moja koleżanka z którą rozmawialismy o tzw "służbie zdrowia" w Polsce.

Dlaczego lekarze nie mają kas fiskalnych a każdy taksówkarz musi mieć?
Dlatego, żeby fiskus nie wiedział ile zarabiają - proste, nie?
Jeśli w przychodni zdjęcie paznokci z dużych palców u stóp kosztuje 70 zetów a prywatnie u lekarza 700 zetów. Lekarz w przychodni nie zrobi bo mowi, ze nie ma odpowiednich instrumentów (g. prawda) i pacjent jak chce to mieć zrobione musi przyjść do niego prywatnie za 700 zetów.

Mam wiecej informacji od moich kolegów i rodziny niż się panu wydaje. Mam porównanie bo pracuję w tutejszej państwowej służbie zdrowia już 27 lat i teraz przyszło mi korzystać z jej pomocy już ponad rok.
Jeśli moje spotkanie z lekarzem przesunie się o godzinę to na 2 tygodnie przed tym szpital przysyła mi zawiadamiający list o tym. Na tydzień przed badaniem MRI (magnetycznym rezonansem) otrzymuję na moją komórkę przypomnienie i prośbę o powiadomienie ich gdybym nie mógł przyjść.
CZY TAK JEST TEŻ W POLSKIEJ SŁUŻBIE ZDROWIA?


Co pan za bzdury pisze? Za służbę zdrowia odpowiada rząd porzez Narodowy Fundusz Zdrowia, który jest złodziejską instytucją obłożona marmurowymi scianami i d..py usadowione na skórzanych fotelach.
Kto rządzi w Polsce? Nie PiS a PLATFORMA OBŁUDNYCH kombinatorów z nauczycielem historii na czele pociaganym za sznureczki przez SŁUŻBY.

Zejdź pan na ziemię a nie bujaj w tych durnowatych wierszkach bo już pan od nich ogłupiałeś całkowicie.
almagus
Posty: 4567
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Pan premier Donald Tusk ma zagwarantowaną następną kaden

Post autor: almagus »

Panie Andrzeju L. nagany to sobie możesz pomiędzy biczowaniem się głupotą.

jak ten mądrala:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... kiego.html

Szpitale zostały upolitycznione. Stanowiska stają się łupem matołów jak po Gierkowej okulistce, co Unia wolności swego dała.
Układy ze stratą dla szpitali.
Zatrzymali prywatyzację, kto - PiSiORy!
Samorządami PiS chce kręcić i PO na co wskazują referenda.
System wyborczy należy do zmowy partyjnej, wygrywają pierwsze miejsca prezesa, związkowca i sponsora jak SKOKi oraz tych wrogich Polsce , jak pan z godzillą, z tym szmalcownikiem z Urugwaju, TR-wam.
W efekcie lekarze upolityczniają się walcząc o swoje i walczą między sobą w szpitalach.
Pan POmerdany PiSem nic konkretnego nie wnosisz, jedynie dalsze podziały.
Czy pan jest wrogiem Polski?

Tak to Polacy odczytują.

almagus
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: Pan premier Donald Tusk ma zagwarantowaną następną kaden

Post autor: Andrzej L »

Na pana miejscu wziałbym mocny sznur znalazł mocną gałąź i sie obwiesił.

Nie róba pan z siebie matoła i ze mnie też.

Pis wstrzymał prywatyzacje? Czego prywatyzacje? Dlaczego po wykopaniu PiS-u Platforma Obwiesiów nie kontynuowała prywatyzacji przy wiekszości parlamentarnej?
Bo oni, po przechwyceniu władzy już tą prywatyzację pod stołem zrobili. Rozkradli co było przez okres swoich rzadów.

Ja wiem że najlepiej jest zwalić na PiS który nie rządzi od 2007 czyli ponad 6 lat.

Wszyscy jestescie karmieni GWniano-TVNowska papką medialna i mózgi wam zlasowali dokumentnie od 2007 roku co widać po pańskich obrzydliwych wierszydłach.
Ale jak się dobrze czujecie z tymi zlasowanymi mózgowiami to się czujcie aż pewnego dnia rankiem obudzicie się z ręką w nocniku pełnym GWna michnikowskiego.

Przyjemnych snów.
almagus
Posty: 4567
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Pan premier Donald Tusk ma zagwarantowaną następną kaden

Post autor: almagus »

Jeszcze dodam, że życzę panu zdrowia, czyli też suplementów magnezu i litu!
mniej TVNu i Gazety Wolskiej!
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Pan premier Donald Tusk ma zagwarantowaną następną kaden

Post autor: godzilla »

Oni sami sa gwnem...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Pan premier Donald Tusk ma zagwarantowaną następną kaden

Post autor: pomorzak »

Ja sie tam nie dziwie ze Godek tak ich nie lubi tych z GW
"GW": Ekspert PiS od brzozy kłamał. W analizie Cieszewskiego pojawia się nazwisko naukowca, który nic o badaniach nie wiedział

- Nie brałem udziału w analizie Chrisa Cieszewskiego - napisał Deepak Mishra z University of Georgia, wybitny specjalista od zdjęć satelitarnych. Cieszewski powoływał się na niego, twierdząc, że smoleńska brzoza została złamana jeszcze przed 10 kwietnia 2010 r. O sprawie pisze dziś "Gazeta Wyborcza".
Brzydale jedne. :o
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Pan premier Donald Tusk ma zagwarantowaną następną kaden

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:Ja sie tam nie dziwie ze Godek tak ich nie lubi tych z GW
Brzydale jedne. :o
i z mord im trupem jedzie...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Pan premier Donald Tusk ma zagwarantowaną następną kaden

Post autor: zoskicyc »

almagus,

jestem wielkim przeciwnikiem prywatyzacji sluzby zdrowia
bo jak nazwa mowi - jest to sluzba spoleczna i dla spoleczenstwa
przeraza mnie skutek prywatyzycji szpitalnictwa - doprowadzono
do tzw przemyslu szpitalniczego ktorego jedynym celem jest dobro
wplywow i zyskow a nie dobro pacjenta ktory stal sie dla nich numerkiem
do zeskenowania za ciezkie pieniadze - dlatego

zwrocono uwage /statystyka min.zdrowie brd/ ze ilosc niepotrzebnych operacji
szczegolnie kostynych i drogich w ostatnich dwoch latach wzrosl w o 50% co
obciaza kasy ubezpieczeniowe i wzrost sumy ubezpieczenia

rzecz polega na tym ze rzady- szczegolnie partie jak cdu (chrzescijanie i fdp
(wolni liberal-zlodzieje) nie potrafia sobie poradzic z calym systemem uslug
spolecznych i istnieje dla nich wylacznie problem wzrostu ekonomicznego
ktory odbywa sie na grzbiercie spoleczenstwa

zatem
szpitale staly sie przedsiebiorstwami przemyslowymi sektora zdrowie - i nic
nie przekona mnie ze jest inaczej i nie dlatego ze mam przyjaciol pracujacych
w tym sektorze ktorzy widza rzecz identycznie - skutkiem jest gorsza jakosc
uslug lekarskich - tempo - przerob z ktoregowynika nieraz falszywa diagnostyka i leczenie
oraz sadowe skutki ze strata dla pacjenta na korzysc mafii zwacej sie sluzba
spoleczna na rzecz czlowieka

ostatnia ostoja prawidlowego systemu sa jeszcze praktyki lekarskie - prywatne - tez
drobne przedsiebiorstwa - ale przynajmniej tam pacjent ma jeszcze mozliwosc by
byc czlowiekiem


CYC

szczesciem
bywalo ze trafialem jeszcze do kliniki uniwersyteckiej
w mainz albo we frankfurcie - ktorej filie w darmstadt
sprywatyzowano i nastapila drobna-wielka katastrofa
jakosci uslug i braku personelu ktory wyrzuicono na bruk
#bo za drogi - nierentowny
almagus
Posty: 4567
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Pan premier Donald Tusk ma zagwarantowaną następną kaden

Post autor: almagus »

Szanowny artysto i tak macie b. rozwinięty system opiekuńczy o jakim marzyć tylko.
ubezpieczenie płacicie, państwo bogate, ale kiesa zawsze uboga na wzrost apetytów
Prywatyzacja daje rozwój w dwóch kierunkach;
- takiej masowej chałtury byle kasa szła
- oraz wyrabiania sobie marki
Możliwość wyboru, uzgadnianie ceny leczenia jest prawem pacjenta, u nas decyduje urzędnik, naciąga szpital.
Można sprawdzić i są wpadki.
Gorzej bo w szpitalach jest upolitycznienie i wyobraźcie sobie, że szefem zostaje hiena kariery za wszelką cenę, wycieraczka prezesa i proboszcza, to jaka jest gwarancja jakości w takim szpitalu? Jeszcze związkowcy.
Ja wybieram renomowane szpitale, ale tam są kolejki, płacę zdrowiem za dociekliwość.
Materia badana przeze mnie dała niestety odwet, zabiera zdrowie, ale to co ja kolejno wyleczyłem, to inni już dawno nie żyją, jak mówi mój lekarz.
Trzeba znać toksykologię, metabolizm różnych świństw, wiedzieć czego się spodziewać, w zasadzie wszystkiego i jak usuwać negatywne skutki leczenia, czyli neutralizacja, jeszcze przepływ i transport materii do wydychanego powietrza, kału, moczu, naskórka, śliny itd.
Z uwzględnieniem ewentualnego poczęcia, co jest odpowiedzialnością szczególną.
Artystom też szkodzi dociekliwość i wizje oraz materia.
Ogólnie twórcy się szybciej zużywają.

Niemcom Polacy się przyglądają, gorzej mają Amerykanie, oni to wolność, czyli czasem czaszka ważniejsza od rozumu.

To za zdrówko!
Herbatka na przeczyszczenie??????????
feeeeeeeee!
co za życie?
almagus
ODPOWIEDZ