machina propagandowa sie kreci.....

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

machina propagandowa sie kreci.....

Post autor: tusku »

a "polskich obozow koncentracyjnych" bedzie przybywac we wrazych mediach....
Oliver Stone o Hitlerze i Stalinie
11 styczeń 2010 Megafon.pl/ Contactmusic, ESz
Oliver Stone rozpoczął prace nad historycznym serialem "Secret History of America". Wbrew tytułowi produkcja nie będzie dotyczyć tylko Stanów Zjednoczonych.
Oliver Stone /fot.PAP
Reżyser od razu zapowiada, że dzieło będzie kontrowersyjne. Seria przybliżać będzie w innym świetle sylwetki m.in. Józefa Stalina, Adolfa Hitlera czy Mao Zedonga.

- Stalin ma też inne oblicze - wyjaśnia filmowiec. - Nie zamierzam robić z niego bohatera, ale chce przybliżyć więcej faktów. Nie można oceniać ludzi tylko według kryterium "zły"/ "dobry".

- Hitler z kolei był dla historii łatwym kozłem ofiarnym - kontynuuje twórca. - Był produktem serii wydarzeń. Był nie tylko przyczyną, ale i efektem. Ludzie w Ameryce nie mają pojęcia, jak jest związek miedzy I i II wojną światową. Próbowałem zrozumieć punkt widzenia Stalina i Hitlera i zamierzam go przybliżyć. Chce stworzyć coś, co będzie wykraczać poza powszechne opinie.
i pewnie pokaze "ludzkie" aspekty zycia adolfa... pokaze jak on lubil dzieciaczki glaskach po blond glowkach itp...

a rozne wuhapy beda skakaly ludziom do oczu gdy ci uzyja adolfa jako negatywnego przykladu bo sa na tyle "yntelygentni" aby w chamski sposob przekrecic kazda mysl przelana na ekran...

http://film.onet.pl/seriale/0,2109118,wiadomosc.html
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: machina propagandowa sie kreci.....

Post autor: whiskeyprint1 »

a rozne wuhapy beda skakaly ludziom do oczu gdy ci uzyja adolfa jako negatywnego przykladu bo sa na tyle "yntelygentni" aby w chamski sposob przekrecic kazda mysl przelana na ekran...
----------------------------------------------------------------

panie godzilla - ja nie przekrecam intencji stone'a - tylko zwracam uwage i podkreslam drastycznosc panskich nieodpowiedzialnych porownan czlowieka ktory czyni dobro z adolfem hitlerem - dodaje tu ze wielokrotnie zwracal pan uwage na pewne pozytywne (dot. zydow - zapewne napisze pan ze to byl tylko zart ktorego my glupcy nie potrafilismy wlasciwie odczytac) aspekty jego dzalania - zatem wybielanie i usilowanie wmowiania nam swej niewinnosci zda sie psu na bude - jestes pan tym kim jestes - a swa postawe usilujesz pan postawic w innym swietle deklarujac "antyniemieckosc"
Roo
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:32 pm

Re: machina propagandowa sie kreci.....

Post autor: Roo »

whiskeyprint1 pisze:a rozne wuhapy beda skakaly ludziom do oczu gdy ci uzyja adolfa jako negatywnego przykladu bo sa na tyle "yntelygentni" aby w chamski sposob przekrecic kazda mysl przelana na ekran...
----------------------------------------------------------------

panie godzilla - ja nie przekrecam intencji stone'a - tylko zwracam uwage i podkreslam drastycznosc panskich nieodpowiedzialnych porownan czlowieka ktory czyni dobro z adolfem hitlerem - dodaje tu ze wielokrotnie zwracal pan uwage na pewne pozytywne (dot. zydow - zapewne napisze pan ze to byl tylko zart ktorego my glupcy nie potrafilismy wlasciwie odczytac) aspekty jego dzalania - zatem wybielanie i usilowanie wmowiania nam swej niewinnosci zda sie psu na bude - jestes pan tym kim jestes - a swa postawe usilujesz pan postawic w innym swietle deklarujac "antyniemieckosc"
Uczestnik o nicku Whiskeyprint znow przekreca i wypacza slowa ktore byly powiedziane. Przede wszystkim zapomnial ze te slowa wypowiadal byly uczestnik WB o nicku gen_sek, Ben_sek i innych.
Mnie takze w przeszlosci (na marianowym forum) uczestnik o nicku Whiskeyprint wmawial tak dlugo ze ja uwazam go za hitlerowca, az nie wytrzymalem i aby go ukontentowac tak go nazwalem.
Ciagle ktos mnie nazywa prowokatorem poniewaz nie potrafi dobrze odczytac słow uczestnika o nicku Whiskeyprint ktory jest prowokatorem i manipulatorem, przekrecajacym znaczenie wypowiedzianych slow i wyrywajacy je z tekstu. Juz bylby czas by z tym skonczyc poprzez wysylanie skarg do Administracji.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: machina propagandowa sie kreci.....

Post autor: tusku »

whiskeyprint1 pisze:wielokrotnie zwracal pan uwage na pewne pozytywne (dot. zydow - zapewne napisze pan ze to byl tylko zart ktorego my glupcy nie potrafilismy wlasciwie odczytac) aspekty jego dzalania
a to juz jest nastepne qrewstwo z panskiej strony panie filozof... mylisz mnie pan z kims innym.... ale ja pana pier.... dokoncz se pan sam...
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: machina propagandowa sie kreci.....

Post autor: tusku »

whiskeyprint1 pisze:ja sie nie myle - ja tylko - tak przy okazji przypominam panski romans z niejakim gensekiem i propagowanie tutaj przez pana tresci "mein kampf" niejakiego adolfa hitlera

capito?
i to jest wlasnie ta Wasza "zachodnia kultura" niemiecka...

zrobil sobie tytul doktora i uwaza ze moze kazdego ponizac i pomawiac...

gdy ci brakuje argumentow to zaczynasz klamac i obrzucac gnojem innych... dziwisz sie potem ze ludzie pokroju Roo toba gardza?

przypomne ci "panie doktorze" nastepujace fakty:

- moj ojciec byl w AK, walczyl w Powstaniu Warszawskim, zostal tam ranny i potem dostal sie do niemieckiej niewoli, przed Powstaniem dostarczal jedzenie do getta jego mieszkancom...
- jego siostre zamordowali twoi rodacy, dziewczyna miala kilkanascie lat...
- zadnego "romansu" z gensekiem nie mialem, jego zona jest duzo ladniejsza od niego, faceci mnie nie interesuja
- dzielo twojego "wielkiego" rodaka adolfa sciagnalem z sieci w wersji audio, posluchalem i stwierdziwszy ze jest po prostu nudne jak flaki z olejem wywalilem z komputera.... napisalem kiedys krotko o tym... ta ksiazke mozna w twojej ojczyznie ciagle jeszcze kupic oficjalnie i wolnosc slowa i inne wolnosci czlowieka pozwalaja to gowno czytac...
- nigdy NIE PROPAGOWALEM TEGO GNIOTA!

ale czego oczekiwac od czlowieka podlego jakim jestes?

spytaj sie najpierw genseka o jego pochodzenie to sie byc moze zdziwisz... zreszta on sam o tym na wiezy babel pisal tylko niewielu mu chcialo wierzyc...

ty swiadomie mnie pomawiasz o takie gowna aby tutaj "zablysnac" bo ci nie pasuje gdy ktos napisze pare slow prawdy o twojej podlosci...
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: machina propagandowa sie kreci.....

Post autor: bea_mezlot »

tusku pisze:
i to jest wlasnie ta Wasza "zachodnia kultura" niemiecka...

gdy ci brakuje argumentow to zaczynasz klamac i obrzucac gnojem innych... dziwisz sie potem ze ludzie pokroju Roo toba gardza?

- moj ojciec byl w AK, walczyl w Powstaniu Warszawskim, zostal tam ranny i potem dostal sie do niemieckiej niewoli, przed Powstaniem dostarczal jedzenie do getta jego mieszkancom...
- jego siostre zamordowali twoi rodacy, dziewczyna miala kilkanascie lat...
godzil

przykro mi ,ze to sie stalo w twojej rodzinie bo to sa bolesne momenty , mozna tylko glowe pochylic i oddac czesc i tak robie

ale musze stwierdzic ,ze whp ,ktory dla ciebie jest niemcem , jest wiekszym Polakiem niz ty polaku


roo nie jest autorytetem
wielokropek
Posty: 269
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Dziki Zachod

Re: machina propagandowa sie kreci.....

Post autor: wielokropek »

Godzil NIGDY nie propagowal "Mein Kampf" na forum Wiezy Babel.
Stwierdzil, ze zaczal czytac (czy sluchac) z ciekawosci, ale po kilku stronach go to znudzilo...
Ot i wszystko.

Nie sadze, ze to jest jakiekolwiek lansowanie owgo dziela. Podobnie uczynilem ja z Koranem, gdyz mnie interesowalo, jak jest napisany. A stalo sie to po przeczytaniu "Szatanskich wersetow".
Czy ta moja wzmianka jest propagowaniem Islamu...?

Trzymajmy sie, panowie szlachta, faktow - nie bedzie potem zadnych pomowien, ani pyskowek.


wielokropek


Coraz bardziej sie utwierdzam w przekonaniu, ze ludziska nie potrafia czytac.
Albo moze tylko nie chca...
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: machina propagandowa sie kreci.....

Post autor: tusku »

bea_mezlot pisze:przykro mi ,ze to sie stalo w twojej rodzinie bo to sa bolesne momenty , mozna tylko glowe pochylic i oddac czesc i tak robie
lata mi to... mozesz sie pochylic rownie dobrze nad muszla klozetowa i zwymiotowac... twoje sprawy mnie nie interesuja..
bea_mezlot pisze:ale musze stwierdzic ,ze whp ,ktory dla ciebie jest niemcem , jest wiekszym Polakiem niz ty polaku


roo nie jest autorytetem
wuhap jest dla mnie malym bezczelnym manipulatorem i klamca, ktory nie potrafi normalnie dyskutowac a potrafi jedynie atakowac pelnymi jadu i zaklamania postami... to wszystko co on mi zarzuca powstalo w jego chorym mozgu...

dla mnie Roo tez nie jest ani nie musi byc zadnym autorytetem i nie sadze aby mu na tym w jakikolwiek sposob zalezalo... po prostu dostrzegam w nim Czlowieka, czego w wuhapie juz nie dostrzegam... widze w nim tylko Niemca... jesli nie cos gorszego....
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: machina propagandowa sie kreci.....

Post autor: tusku »

bea_mezlot pisze:jestes zwyklym prostackim CHAMEM, chamem nad chamami , prostakiem nad prostakami
zero , nawet mniej niz zero
no i? masz wuhapa za bohatera i idola.... ja moge byc dla ciebie chamem...

nie zglosze bo i po co? przeciez ty nie rozumiesz slowa pisanego to trza ci wspanialomyslnie wybaczac....
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: machina propagandowa sie kreci.....

Post autor: bea_mezlot »

tusku pisze: - moj ojciec byl w AK, walczyl w Powstaniu Warszawskim, zostal tam ranny i potem dostal sie do niemieckiej niewoli, przed Powstaniem dostarczal jedzenie do getta jego mieszkancom...
- jego siostre zamordowali twoi rodacy, dziewczyna miala kilkanascie lat...
nie nad toba pochylilam czolo z szacunkiem ale dla twojego ojca i jego siostry

okazales sie wyjatkowo pusty , czy ty jestes czlowiekiem? skoro tobie to lata , ze ktos kompletnie obcy szanuje twoja rodzine? i oddaje czesc
Zablokowany