Haiti

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Haiti

Post autor: Reflex »

Nie Iran tylko Irak to zasadnicza różnica ale tylko taka. Wszystko inne jest jakby podobne. Nie chcesz i unikasz jak ognia dyskusji na tematy geopolityczne, uwarunkowania pomijasz, dowody nazywasz przelewaniem z pustego w próżne.
Oczywiscie masz racje, mialem na mysli Irak.

Malina, z tego co napisalas tylko jedna rzecz jest nie do zbicia. Jest rodzaj ludzi u ktorych czas sie zatrzymal gdzies 30 lat temu, a Twoj post jest zlepkiem dawno niemodnych skostnialych frazesow, ktore WY (wiesz, wiesz o kim mowie) klepiecie w kolko od lat przy kazdej okazji.

Otoz nie zamierzam jak Wy udawac swiatowego eksperta od wszystkiego i dyskutowac na tematy ho! ho! geopolityczne, chociaz to i owo sie wie, a juz z pewnoscia nie z Toba i tylko z delikatnosci nie powiem dlaczego. Nie wspomne tez ze to straszliwie nudny temat - wierz mi, ludzie tutaj wcale o tym nie chca dyskutowac.
Za to dam Ci zupelnie bezinteresowna i serdeczna rade. Staraj sie pierwsze zrozumiec codzienne zycie na Twojej ulicy, ludzi z ktorymi sie co dzien spotykasz, wez lekcje spiewu, kup sobie wrotki albo rower, zagraj raz w tygodniu w kregle, wybierz sie do muzeum, a potem porozmawiamy o roznych fajnych rzeczach.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Haiti

Post autor: tusku »

Reflex pisze:Nie wspomne tez ze to straszliwie nudny temat - wierz mi, ludzie tutaj wcale o tym nie chca dyskutowac.
dlaczego nudny? jest bardzo interesujacy i na czasie... i nawet niektorzy by sobie i podyskutowali z checia w temacie ale - takiego wala!

nie ma z kim dyskutowac... nie moj poziom.... z malyna nie bede bo czuje sie dotkniety jej chamskimi odzywkami do Was - moi Wrogowie...
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Haiti

Post autor: pipek »

To nie Bacon panie wuhap.
Prace tamtego artysty były raczej czarno-białe,bardziej szkice niż malunki,zdecydowanie jeśli nie ponure
to pozbawione ozdóbkowych pierdołek,surowe w stylu i proste w treści.Jakby ukazywanie ciemnej materii naszego świata.
Jakieś kościoły,katedry,budynki,dużo cieni...
tak to przynajmniej pamiętam.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Haiti

Post autor: pipek »

ludzie tutaj wcale o tym nie chca dyskutowac.
Tutaj to znaczy się konkretnie gdzie i jacy konkretnie ludzie?
Facet przy piwie,kumpel z pracy,bezrobotny sprzedający gazety,teściowa,sąsiad,przechodzący
mimochodem pejsaty,polski znajomy z tej samej parafii czy może policyjanyt na służbie?
bea_mezlot
Posty: 852
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:44 pm
Lokalizacja: rio

Re: Haiti

Post autor: bea_mezlot »

pipek pisze:To nie Bacon panie wuhap.
nie powinnismy "zasmiecac" watka o haiti dyskusja o malarstwie

ale ten bacon to oprocz " trzy studia do autoportretu" i "papiez ", to reszta dla mnie "masakra"

moze zalozyc jakis oddzielny watek w tym temacie (malarstwa)
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Haiti

Post autor: tusku »

bea_mezlot pisze: nie powinnismy "zasmiecac" watka o haiti dyskusja o malarstwie
no... bo haiti (pisane z malej literki-tak aby uswietnic ta nazwe) to prawie ze "santosubito" w mediach w tej chwili... a przez setki lat to byla kolonia gdzie hodowano niewolnikow na plantacje... i kogo to obchodzilo? kto ogladal film Haiti wyspa przekleta?

nikt...

a dzisiaj od Haiti wazniejszy jest tusku, ktoren odniosl wielkie zwyciestwo "wycofujac sie na upatrzona pozycje"....
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Haiti

Post autor: Malina »

Refleks, nie dyskutujesz bo nie masz nic do zaoferowania. Na argumenty odpowiadasz banałami w stylu "świat jest piękny" i na tym się kończy. Jeśli coś nie jest napisane po Twojej myśli zarzucasz drugiej stronie oszustwo. Ty nie dając nic z siebie wymagasz od innych argumentów, dowodów. I nie wypowiadaj się w imieniu innych, mów tylko za siebie. To Ty nie chcesz dyskutować bo nie możesz obronić swojego punktu widzenia. To Ty rzucasz nic nie mówiącymi frazesami na każdy konkretny zarzut. Nie chcesz dyskutować to nie dyskutuj ale inni jak widać chcą wymiany poglądów nawet na najniewygodniejsze problemy tego świata.
Dyskusja nawet bez Ciebie potoczy się dalej wartko. Ty załóż wątek który tematycznie Ci pasuje a my przeczytamy i też zdecydujemy czy nam pasuje w nim coś napisać.
Czekamy z niecierpliwością na temat przez Ciebie poddany do dyskusji, nie zwlekaj. Pokaż co jest ważne, co jest interesujące, co jest warte Twojego czasu.
whiskeyprint1
Posty: 2482
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 6:44 am

Re: Haiti

Post autor: whiskeyprint1 »

To nie Bacon
--------------------

bede go szukal w swej steranej glowie - o tyle trudne ze mogla to byc "produkacja uboczna" jakiegos malarza na ktora na ogol zwraca sie mniej uwagi
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Haiti

Post autor: tusku »

bea_mezlot pisze: co by nie mowic , jestes jebniet.y

zalosny kabaret strasznych panow, bye
a ja sie spytam czy to jest styl dyskusji godny jakiejkolwiek normalnej kobiety?
to juz jest k....a dno!

modlcie sie do tego waszego ryzego donka, mnie ch...y do tego...

daj sobie buzi z malinka i sie bujaj kobieto......

sama piszesz "haiti" z malej litery a jak ci na to zwrocic uwage to piszesz ze to JA jestem jebniety.... logiczne...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Haiti

Post autor: Reflex »

Malina tracisz czas. Udowodnilem Ci ze siejesz klamliwa propagande. Dostalas do reki detaliczne inormacje ktorych nie zrozumialas, wiec szkoda czasu. "Zakladanie" watkow pozostawiam Tobie, ja mam wiele przyjemniejszych rzeczy do zrobienia. Ale obiecuje, ze bede Ci kibicowal.
Poki co - keep smiling, zycie jest duzo piekniejsze niz go probujesz malowac.

Obrazek
ODPOWIEDZ