Haiti

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Haiti

Post autor: Malina »

Powinnam się tego spodziewać. Zamiast argumentów slogan "życie jest piękne" i odwieczny zdziecinniały załącznik w postaci obrazka. I to wszystko zamiast nowego ciekawego wątku autorstwa Refleksa.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Haiti

Post autor: tusku »

z nami czy bez nas pozra sie i tak....

jedno nie ma argumentow i drugie nie ma argumentow a kloca sie jakby mieli...
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Haiti

Post autor: pipek »

A jeszcze całkiem niedawno,gdyby mi ktoś powiedział że w baniaku wielkości wiadra ktoś
może posiadać mózg wróbla,to bym nie uwierzył....
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Haiti

Post autor: Reflex »

Widac i Pipkowi zdarza sie obiektywna samokrytyka, pewnie nie cpal i spojrzal do lustra.
Faktem jest, ze porownujac swoj mozg obrazil wrobla.
Zeby jeszcze zobaczyl swojego avarara dla przedszkolakow, ale to chyba za duze wymagania.
Pewnie znowu sie poskarzy, ze on taki sliczny a ludzie sa swinie.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Haiti

Post autor: Malina »

Reflex pisze: No to pokaz mi juz nie odwieczny a drugi "zdziecinnialy zalacznik" w moich postach.
Widzisz Malinko, Twoj najwiekszy problem to usztywnienie, obrazliwosc i brak poczucia humoru
Usmiechnij sie, pokaz fake godzilli - popatrz jak zaciera niedomyte lapki - a zaraz poczujesz ze
otaczajacy Cie swiat (paradoksalnie) jest przyjazniejszy niz Ci sie wydaje.

Pytanie za 100 dolarow na poprawienie nastroju. Kto placi Amerykanom za operacje wojska na Haiti?
Obiecuje rzetelna odpowiedz.
Temat jest zbyt poważny by uśmiechać się, żartować i powabnie się przymilać. Zginęło ponad 200 tyś ludzi, 3mil. jest bez dachu nad głową. Dodając do tego szwendanie się amerykanów ze swoim pokazem siły to już tylko Tobie może być do śmiechu i zachwycania się życiem i cudownym światem. To nie jest dział humor i temat zasługuje na poważne podejście. Nie stać Cię na dogłębne analizy i przemyślenia, nie chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami, to przynajmniej nie zaśmiecaj duperelami. Uwłaczasz ofiarom.
pipek
Posty: 2814
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:31 pm

Re: Haiti

Post autor: pipek »

Przecież zadał poważne pytanie.
Uwłaczające intelektowi nawet analfabety,aleć poważne przecie.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Haiti

Post autor: Malina »

pipek pisze:Przecież zadał poważne pytanie.
Uwłaczające intelektowi nawet analfabety,aleć poważne przecie.

Pipek jaśniej :) bo odpowiedziałabym tylko nie jestem pewna czy to do mnie.
Malina
Posty: 830
Rejestracja: sob paź 17, 2009 10:24 pm

Re: Haiti

Post autor: Malina »

Reflex pisze:Ok Malina... Staralem sie nie brac powaznie Twoich wycieczek, klamstw, prowokacji, ale dosc.
Dalem Ci szanse wyjsc z tego bezkolizyjnie, nie slorzystalas a ktos musi byc madrzejszy.
Swoje szowinistyczne i zaklamane opinie kieruj do kogo innego, ja sie do Twojego poziomu znizal nie bede - moglbym ale nie chce.

Godzilla, jeden zero dla Ciebie - przecenilem instynkt samozachowawczy Maliny.
Czy Ty czasem czytasz sam siebie? Jestem zadowolona, że nareszcie wycofasz się z tego wątku a może nawet doczekam się, że nie będziesz odpowiadał na moje teksty. Zwłaszcza wtedy gdy nie masz nic a nic do powiedzenia. Swoje szanse zostaw sobie, przydadzą Ci się jak znalazł. Posługujesz się sloganami i jestem pewna, że jeszcze nie raz powiesisz tu swój szablonowy tekst w stylu Twoich "wycieczek, klamstw, prowokacji" lub też "życie jest piękne, świat jest cudowny". Nie wiem co pisze godzilla, nie czytam i nie chcę wiedzieć ale mam nadzieję, że nareszcie znalazłeś w nim odpowiedniego adwersarza co spowoduje, że moje teksty będziesz omijał szerokim łukiem. Sprawi mi to ogromną radość i zaoszczędzi mnóstwo czasu i energii. Ja nadal będę myśleć i pisać to co będę uważała za stosowne i uzasadnione.
Dyskusję z Tobą uważam za zakończoną i cieszy mnie to.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Haiti

Post autor: Reflex »

Przecież zadał poważne pytanie.
Uwłaczające intelektowi nawet analfabety,aleć poważne przecie.
Pipek, pytanie zadalem na podstawie wczesniejszych oswiadczen Maliny, z ktorych wynika, ze im mniej wie, tym wredniej pisze. Dzisiaj napisala ze amerykanie sie szwendaja po wyspie.

Najnowoczesniejszy szpital wojskowy na swiecie na 1000 lozek. Specjalnosc urazy i chirurgia, ale praktycznie nie ma chorob ktorych by w nim nie leczyli. Najnowszy sprzet inzynieryjny do odgruzowania i do odbudowy miast obslugiwany przez zolnierzy. Dziesiatki helikopterow docierajacych do potrzebujacych cala niemal dobe. Logistyczna obsluga dla lotnictwa i organizacji zycia na wyspie, budowa szpitali polowych.
Ochrona ludnosci przed bandami rabusiow. Nic tylko utopic babe.

Czy pytanie komus uwlaczalo? Nie badz taki przystojny. Zaloze sie ze 90% ludzi nie ma pojecia kto, jak, co i za co komu placi.
Jak widzisz glosno upominala sie o dyskusje a kiedy dostala proste pytanie, wymigala sie kolejnymi sloganami, jeszcze tylko brakowalo zdrowaski, znaczy ze nie ma bladego pojecia.
Mozna sobie prawic zlosliwosci, sprawa gustu i osobowosci, ale nie wolno klamac i prowadzic swojej
brudnej nienawistnej kampanii.
tusku
Posty: 577
Rejestracja: pn paź 19, 2009 1:42 am

Re: Haiti

Post autor: tusku »

zagryza sie?

to pytanie jest niewlasciwe... ono powinno brzmiec - kiedy sie zagryza?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ