Zdziwienie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Zdziwienie

Post autor: Reflex »

Dzieki panie Jordanie. Na nogach stoje mocno, nie moge narazie za duzo krecic glowa, ale da sie wytrzymac.
Ze reszta milczy...coz. Wiara i S odkurza ksiazki i obiecal ze napisze. Pomorzak zamiescil zdjecie swoje, mozna przynajmniej na niego popatrzyc choc sie lisek sprytnie zamaskowal. Zgadka jest almagus, dusza rewolucjonisty, moze tymczasowo zszedl do podziemia a Nikita pewnie poszedl na dziewczynki. Jest jeszcze sposob wyprobowany ostateczny, mozna ktoremus cos pieprznego powiedziec, to sie z przyzwyczajenia odetnie :mrgreen:
Poki co poczekajmy.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Zdziwienie

Post autor: jordan274 »

No wlasnie,chociaz nie moge uwierzyc w to ,ze wszyscy na gwalt sie poobrazali,wprawdzie sledzac niektore z postow ,mozna bylo dojsc do wniosku,ze czesc z Panow jest bardzo mocno sfrustrowana,jakos tak trudno bylo zrozumiec pewne rzeczy.Czasem ta krytyka wszystkiego i wszystkich byla zupelnie bezsensowna.Oczywiscie kazdy ma do tego prawo ale pewne rzeczy nalezy oceniac obiektywnie ,a nie na zasadzie nie podoba mi sie ,bo mi sie nie podoba, bo wowczas takie krytykowanie nie ma w sobie nic konstruktywnego. A moze niektorzy wzieli sobie urlop, bo to i pora roku taka,ktora czasem nie ma zbyt pozytywnego wplywu na ludzi,ale to nie powinno trwac zbyt dlugo, po Nowym Roku napewno bedzie lepiej.Pozdrawiam
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Zdziwienie

Post autor: nikita »

Zgadka jest almagus, dusza rewolucjonisty, moze tymczasowo zszedl do podziemia a Nikita pewnie poszedl na dziewczynki
Reflex
...almagus mimo wsycko pisze ladne wierszyki - a Nikita na dziewczyki pryncypialnie nie chodzi, a na chlopcuf (nawet gdyby sie znalazl Taki jeden piekny cialem i dusza jak mlody Grechuta) tez nie pojdzie, a bo to "jusz szron na glowie, jusz nie to zdrowie, a w sercu ciongle"... listopad...
O! :roll:
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Zdziwienie

Post autor: Reflex »

Jestes mlody duchem Nikito, duzo mlodszy niz wielu mlodszych wiekiem od Ciebie. Tez moglbys "jakbys chcialbys"
pisac wierszyki :) co nie?
A mnie brakuje Galwasa, ciekawe czy nas jeszcze czyta.
nikita
Posty: 2516
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 9:53 am
Lokalizacja: kraina

Re: Zdziwienie

Post autor: nikita »

...wierszyki to ja ino tlumaczem - ze miemieckigo na polskosciowy ( jak mi siem kce)
a Galwasa to tesz mi brakuje - i wielu, wielu innych tesz (nie bendem wymienial nazwisk, bo miejsca nie starczy, a nie wymienieni by sie obrazili)...
almagus
Posty: 4571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zdziwienie

Post autor: almagus »

Napisałeś sędziwy Nikito: ...a jesli ta teza Panbuka nie wzruszy,
na zlosc Panbukowi odmrozim se uszy...
O! :lol:
Otóż zareagowałeś zwyczajowo, ponieważ ciekawość jest nieśmiertelna pomimo naszej smiertelności.
Ciekawość stawia pytania, należy znać sposób, aby się dowiedzieć i odmrażanie uszu to raczej tortura, i nie o to chodzi, aby tak zaspokajać ciekawość.
Raczej wynikiem jest kriogenika ciekawskiego co zabezpiecza przed odmrożeniem, to takie środowisko, a nie wierzących jak Bóg dał.
Materia to też my i musimy sobie odpowiedzieć z czego są ci bogowie?
Pomału nam służy w tej mikroskali boskiej.
Pomału przybliżamy się do projektowania życia i przeżycia.. brrrrr...!!!
Pewnie jeszcze nie zobaczymy miejsca bogów w tym projekcie, ale tak będzie.

almagus
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Zdziwienie

Post autor: Reflex »

Sedziwy bo z broda? Nikita jest moze nie pierwszej mlodosci prosze almagusa, moze drugiej, ale zaraz sedziwy?
Sedziwosc symbolem madrosci jest, ale madrym on ci zawsze byl czym niektorych do czarnej nienawisci doprowadzal, bo sa ludzie ktorzy panicznie boja sie stanac w cieniu uczciwszych i madrzejszyh od siebie.

Rzecza wzgledna jest czy sie oddalamy, czy przyblizamy, JESTESMY! a Nikita JEST nie mniej, abo bardziej niz ktokolwiek na tym forum.
Moze teraz mnie dobrodusznie poklepie po ramieniu i usmiechnie sie z wyrozumialoscia, ja jednak swoje wiem.
Tylko to "morze srodziemnomorkie" ....pamietasz Brodaczu? Ja Ci nie zapomnialem. :o

A TY almagus gdzie sie podziewales, kiedy forum w potrzebie?
almagus
Posty: 4571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zdziwienie

Post autor: almagus »

Reflex pisze:A TY almagus gdzie sie podziewales, kiedy forum w potrzebie?
Jak górnik ungiel przecież klupie, nieostrożny jak słonia po doopie.
Już mam dosyć tego salonowca i zgadywać, kto baran, kto owca?
W torebce po cukrze wielu pasterzy, ale wypasać aż w złotej odzieży?
W boskim bełkocie małym za przygłupa, którego przywala ich słoniowa kupa.
Gdy wyrzucają, rozum mi wraca. Normalnie pracuje mi bez forum glaca.

almagus
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Zdziwienie

Post autor: jordan274 »

Jest i pan Nikita ,wprawdzie z lekko pesymistyczna nutka, bo to i ten szron na glowie itd. Ale Panie Nikito to juz nie listopad w sercu ,to juz grudzien i coraz blizej do wiosny.Pozdrawiam
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Zdziwienie

Post autor: pomorzak »

Ostatnio nie mam glowy do wysilkow umyslowych.
Mamy nowe zwierzatko i staramy sie go pozbyc.
Forumowi hodowcy tego stwora wiedza jaki to mily towarzysz.
Ja jestem tylko kibicem ale trzymam kciuki za jego wyrzniecie.
Rokowania sa pozytywne bo wczesnie wypatrzono zlosliwca.

ODPOWIEDZ