Zdziwienie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Zdziwienie

Post autor: Reflex »

Mily jestes almagusie, to co napisales jest logiczne, ale operacja nie ma z tym nic wspolnego. Nie przeszedlem metaformozy, jestem z natury pogodnym i zyczliwym czlowiekiem. Przez prawie 16 lat pisalem w tym polskim piekielku, swoistej dzunglii i dzieki niektorym osobom nie bylo najmniejszej szansy na normalnosc. Teraz nadarzyla sie wyjatkowa , zostali ludzie normalni, sympatyczni i pozytywnie nastawieni do ludzi i zycia. To juz szansa ostatnia i chcialem zeby sie udalo, chcialem przekonac siebie, ze mialem racje wierzac ze moze byc inaczej.

Alex jest zaslepiony i nirereformowalny jak kosciol ktorego nienawidzi, ale konsekwetnie nasladuje.
Jest dogmatyczny, jego zazalenia, apele i kazania mnie ani ziebia, ani grzeja.
Nie dawno zaproponowalem mu wspolistnienie, zignorowal go i pokazal focha. Napisalem ze niech forum bedzie naszym sedzia i na tym pozostane.
almagus
Posty: 4577
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:36 pm

Re: Zdziwienie

Post autor: almagus »

Zbędna wiedza o zagrożeniach zaistniałych w przeszłości przeradza się najczęściej w bełkot szukania Mongoła, Ukraińca, Krzyżaka, Judasza, Ruskiego, Germańca, grzechu pierworodnego, hitlerowca, esesmana, inkwizytora i jeszcze wiele tego... jako określenie cechy nosiciela tej przeszłości.
Unia jest jakby gumką tych fobii, ktoś dobrze pomyślał.
Ale gdybyś Reflex znał przeszłość i ludzi ze Śląska, szczególnie opolskiego, to jak nazwałbyś go Ruskiem, to znaczy to samo co hitlerowiec i to tłumaczy zadrę wielkości pala w tyłku u Ślązaka.
To już wiesz i dobrze.
Trzeba uważać i tyle.
Niewiedza, ambicje naukowe i bełkot socjologów oraz różnych psychoanalityków w dziwnych strojach liturgicznych jest tragiczna w skutkach, na co daje u nas przykład radio szamana i jego partia.

Skrajne zorganizowane grupy rozgrywają bezwładną większość zajętą dniem codziennym i przystosowaniem.
A na Ukrainie spadkobierca rezunów UPA walczy o swoje obok Batkiwszczyny i Udaru, mały prowokator z Polski wykrzykuje hasła narodowców.
Problem jest, wielu chce krwi, wtedy nie ma odwrotu.
Jak wygrają to poleci w Rosji i Kazachstanie, i dalej w tych satrapiach oligarchii.

Oby!

almagus
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Zdziwienie

Post autor: zoskicyc »

powiem ze nieadekwatna jest odpowiez <<<<<<<</jeslina moje watpliwosci/
bo
jesli latami ktos kogos zniewaza i stara sie upodlic::::::
niewazne sa podzialy - ludzmi jestesmy albo ich udajemy
tu lezy sedno rzeczy a nie nalezy niczego niczym usprawiedliwiac
wowczas nalezy zapytac - dlaczego?

panie almagus - to jet nieprawda - scytowie - znamy ten szczep
tez byli tylko ludzmi - ale my przyjelismy inne zasady obcowania i
byloby dobrze - gdyby sie ich trzymac - powtarzam . w naszej kulkturze nie ma
usprawiedliwien -jest zle albio dobrze i to jest kryterium wzgledne - ale w pewnych
granicach naszej a nie scytow kultury - my nasza zaakceptowalismy i jestesmy jej czastka
jesli ktos sie spod niej wylamuje -zatem, do niej nie nalezy i jest niedojrzaly do takiej kultury
pomio ergonomoicznych klozetow i samolocikow nowoczwesnych - prosilbym o zrozumienie a nie o usprawiedliwianie a jesli nalezy mi sie nagana z przczyny slabosci umyslowej - wowczas bedhie to
okrtslone kryterium jednego kto cierpi i wie ze wie

nasze niegodziwosci moga oceniac sady ale w/g prawa kodexu lecz nie w/g prawa naturalnego ktore na czyms innym polega - na dojrzalosci ludzkiego rozsadku i doswiadczenia

capitol?
panie almagus?
czegos co nie miesci sie w ramach naszej obyczajowosciu

CYC
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Zdziwienie

Post autor: zoskicyc »

nie nalezy sie niczemu dziwic
nawet krolom z korona z papdekla
ani moderatorom
sa tez inni
ktorzy cieripa na
laskawosc
innych
i zrozumienie
amerykany


http://youtu.be/Ci70ZYBvMZQ


CYC

czy ktos chcialby< wyrazic swoj poglad
prosze bardzo - lecz zgodnnie z przyjetymi
zasadami obyczajowosci i tolerancji - innego
- moze - widzenia - czy administracja moglaby
to zaakceptowac? i bez podania przyczyny?
i preferowania zgnilizny obyczajowej?
watpie!

capito?
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Zdziwienie

Post autor: zoskicyc »

meritum ,to naprawde szkoda ,ze wiekszosc tutaj piszacych tak uparcie milczy. Panowie ,a moze jednak wezmiecie swoje zabawki i wrocicie do tej piaskownicy?Pozdrawiam
-----------------------------------------------------------------------
czy pan panie jordan pisze serio czy sie wyglupia ?
zaproponuj pan milczenier innemu
wowczas - kto wie - mozna bedzie pisac

capito
panie jordan?
vel kto?????

CYC

wglupianie sie i podszywanie nie jest
specjalnoscia tego forum
to juz wielokroc bylo drogi panie
czy pan mnie zrozumial?
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Zdziwienie

Post autor: Reflex »

Jezeli pogladami nazywasz okazywanie pogardy narodom ktore swiat i ja szanuje, jesli pogladmi nazywasz obrazanie kanclerza kobiety, wysmiewajac jej intymne czesci ciala, jezeli pogladami nazywasz ponizanie czarnego prezydenta, imputujac mu nieprawdziwe czyny, to ja takich pogladow szanowac nie musze i nie chce, bo to nie sa zadne poglady tylko kompletny brak kultury. Zacznij czlowieku od siebie, nie zgadzaj sie - ale szanuj poglady ludzi myslacych inaczej jak ty (niekoniecznie tylko moje) - potem mozemy mowic o wspolistnieniu.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Zdziwienie

Post autor: jordan274 »

Szanowny Panie CYC,uprzejmie Pana prosze nie imputowac mi jakiegokolwie podszywania i wyglupiania sie,rozumiem,ze jest Pan rozzalony ale prosze zrozumiec ,ze jako nowy uczestnik tego forum nie zwracalem sie do nikogo personalnie.Rozumiem ,ze czuje sie Pan obrazany zwlaszcza ,ze ze strony Administracji brak jakiejkolwiek reakcji .Mysle jednak ,ze w zwiazku z tym nie powinien Pan obrazac mnie.Pozdrawiam
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Zdziwienie

Post autor: Reflex »

Ja nie wiem dlaczego Jordan rozumie zal Cyca, ze jest przez kogos obrazany, ale teraz moze rozumie ze ten zal to on ma w sobie od urodzenia , tylko trzeba w odpowiednim momencie znalezc winnego (jak Jordan) i oficjalnie go oskarzyc. Jeszcze za dwa razy sie odezwij i obwini Administracje o " brak reakcji i wspoludzial".
Ucz sie ucz panie Jordanie, prawdy Cyca w kiepskim bywaja stanie. :o
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Zdziwienie

Post autor: zoskicyc »

panie Jordan

mnie trudno obrazic - zatem ten ktory usilowal i usiluje staje sie ofiara samego siebie i kompromituje sie
chodzi o rzecz zasadnicza - a jest nia uporczywe od lat usilowanie upodlenia wyzwiskami innych z powodu braku u tej osoby potencjalu dyskusyjnego ale rowniez wiedzy by mogl uczestniczyc w dyskusjach zaastepujac to upodleniami w stosunku do niemal kazdego kto odwazyl sie tutaj pisac

na forum
egzystuja praktycznie tylko trzy tematy uprawiane w hydepark - tematy ktore kazdego bezposrednio dotykaja - skutki dobrej lub zlej polityki - skutki dobrej lub zlej sluzby zdrowia oraz dobrego lub zlego kosciola
powazniejsze dyskusje na tym forum sa niemozliwe (procz moich z niukita) ze wzgledu ktore moga byc dla pana jasne

rzecz w tym ze niezrozumiale dla jednego jest slowo kontrwersja uwazajac ze chodzi o "wrestling"
przy pomocy palki zas mnie chodzi o umozliwienie normalnej - z kontrowersja ale i argumentycja - dyskusji
i nic wiecej - a jesli jest to niemozliwe z przyczyny jak wyzej wowczas musi pasc pytanie - co ja tu robie

jesli pan bedzie dluzej tu czytal i pisal wowczas przekona sie ze chodzi o standartowa sloganowosc tej osoby poparta oswiadczenie - klamiesz-glupia jestes - ect
pytam pana czy taka forma jest dyskusja?
stad moja pretensja do modeatora
ktory nie moderuje
ale administruje
jak tzw "minister bez teki"

klaniam sier

CYC
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Zdziwienie

Post autor: Reflex »

Ok. Wszystko wyjasnione, wiadomo kto jest kto, "dowody" zostaly przedstawione, czarny i te sliczne; biale charaktery okreslone, oskarzony osadzony.
Co dalej szanowny Cycu? Czy juz mozemy przestac jeczec i zaczac robic to, do czego sluzy florum dyskusyjne, czyli wymieniac poglady? Z naciskiem na slowo "wymieniac", z mozliwoscia uzycia takich narzedzi jak: oponowanie, polemizowanie, dyskusja Nie trzeba dodawac ze zgodnie z zasadami przyjetymi przez gnetlemanow, ktorymi bez watpienia jestesmy. Prawda?
ODPOWIEDZ