Porazka?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Porazka?

Post autor: Reflex »

Nie mialem zamiaru brylowac na forum, nawet nie planowalem pisac zbyt czesto. Po prostu, kiedy forum siadlo, chcialem go rozruszac. Fakt ze sie rozpisalem, wynikal z tego, ze inni pisali niewiele a moja troska bylo grzac silnik, az forum ozyje. Myslalem ze teraz, bez pyskowek w luzniejszej atmosferze cos sie ruszy.
Nie przewidzialem ze Pomorzak strzeli fochem ( poprosilem go tylko o sprecyzowanie wypowiedzi) a Cyc fatalnie stchorzyl, choc wyciagnalem reke i biorac cale forum za swiadkow, obiecalem dyskusje bez osobistych wtretow. Okazalo sie ze gore nad dobrem forum wziely osobiste niecheci. Szkoda. Postanowilem wiec wyhamowac i zostawic pole Cycowi i reszcie uzytkownikow. Moze teraz sie uda.

Jestem jak chyba wszyscy przywiazany do tego forum, ale nie mam potrzeby czestego pisania, jest tyle ciekawych rzeczy do robienia, ze czasu nie stanie na wszysko. Strony www sa juz anachronizmem, wiec bede probowal sil na wlasnym blogu z ktorym z przerwami eksperymentuje i nie jest wazne czy go ktos bedzie czytal czy nie. Dla mnie nie jest to kwestia popularnosci a hobby i zapisywania wlasnych mysli. Strona www bedzie powoli likwidowana. Oczywiscie bede tu zagladal, jednak pisal duzo mniej. Jesli to pomoze w ozywieniu forum, bede sie cieszyl.

Obrazek
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Porazka?

Post autor: godzilla »

temu forum nic juz nie pomoze...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Porazka?

Post autor: zoskicyc »

przeczytalem straszny lament
i oswiadczam
CYC nie stchorzyl!
CYC nigdy nie tchorzy!
Cyc nie uprawia wspolnoty z chamem
CYC nie posiada blogu "dla popularnosci"
CYC ma dosyc

capito?


Obrazek
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Porazka?

Post autor: Reflex »

CYC nie stchorzyl!
Stchorzyles
CYC nigdy nie tchorzy!
HA! HA! Odpowiadales na kazdy moj post, z ledwie hamowana zjadliwoscia nie patrzac mi w oczy, chytrze i do Pomorzaka, albo Nikity Stchorzyles bo wiesz, ze na tle normalnych postow wygladasz nie za dobrze. Stchorzyles bo doskonale wiesz, ze jak nie bedzie wymowki na rzekome epitety, jestes nagi i bez argumentu.

Cyc nie uprawia wspolnoty z chamem
Jakby Cie ktos prosil do jakiejs wspolnoty, watpie czy w ogole rozumiesz to slowo. Jest kosmiczna odleglosc miedzy propozycja wspolistnienia a wspolnoty. Rzucenie komus chamem, kiedy nie byles obrazony ani jednym slowem, jest wlasnie chamstwem.
CYC nie posiada blogu "dla popularnosci"
Ja tez nie, albo nie rozumiesz co czytasz, albo prowadzisz dziecinna gre.

CYC ma dosyc" .[/color=#0000BF]
Czego!?
I tu wyszlo szydlo z worka. Nigdy nie szlo Ci o epitety - Ty rzucales nimi we mnie 100 razy wiecej niz ja diagnozowalem Ciebie - chodzilo Ci o kontrast miedzy tym co piszez Ty a tym co glosno myslalem ja.
Na co bedziesz sie teraz skarzyl? Wyzwac w Twoim stylu nie wypada wiec?
Nie rozumiesz pojecia forum dyskusyjne, dla Ciebie bylo platforma publicystyczna gdzie Ty miales pisac a reszta czytac i potakiwac. A mogles przeciez nie czytac moich postow, tylko pisac swoje. No tak, ale ludzie czytaii Ciebie i mnie i w tym Twoj caly problem.

W koncu oddalem Ci nawet moja przestrzen, zrobilem ktorys z kolei krok do tylu. Tez zle?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Porazka?

Post autor: godzilla »

Temu forum juz nikt i nic nie jest w stanie pomoc... wystarczy przeczytac post powyzej... prymitywna prowokacja majaca na celu ozywienie tego trupa... a wlasnie takie glupie w formie i obrazliwe w tresci texty sa przyczyna stanu obecnego...

Jesli komus NAPRAWDE ZALEZY na tym forum to niech lepiej on/ona sprobuje je ozywic... a reflexowi odetnijcie prad...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Porazka?

Post autor: Reflex »

No problem. Wszystko dla was.
Uciemiezone Anioly. Pokazcie wasze zgnebione i czyste serduszka.
Popatrze z boku.

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Porazka?

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
janubers
Posty: 26
Rejestracja: ndz sty 05, 2014 7:41 am
Lokalizacja: Polska, ziemia Dobrzyńska
Kontakt:

Re: Porazka?

Post autor: janubers »

Co nie ożywi? Jak się nikomu nawet tyłka nie zechce podnieść z krzesła i powiedzieć sąsiadowi że takie forum istnieje to będzie źle. Reklama kochani, chyba Was do tego nie potrzeba namawiać :lol: Ja z kraju, ale jakoś znalazłem to forum i może ja i wielu innych rozbujamy go jak łajbę na Bałtyku.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Porazka?

Post autor: jordan274 »

Rzeczywiscie to forum zaczyna chylic sie ku upadkowi, no coz p.Reflex nie daje za wygrana ,p Cyc ma dosc {trudno sie dziwic},reszta tez jakos bez inicjatywy.Moze tu potrzebna jest jakas przerwa ,moze trzeba przeczekac, potem wziasc glebszy oddech i zaczac wszystko od poczatku?
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: Porazka?

Post autor: jordan274 »

Posluchajcie sobie panowie na youtube piosenke Edyty Geppert "Sentymentu mgla"
ODPOWIEDZ