babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Nie wiem czy ktos czasem sledzi statystyki forum, ktore mowia wiele o jego zyciu, popularnosci a nawiecej o aktywnych uzytkownikach.

Babulenie Pomorzaka bije chyba rekordy forum. 859 postow 124 tysiace odslon. Niepodziewanie dobrze radza sobie watki "Domowe szalenstwa", ktore wykpil Cyc i" Tylko w Ameryce", ktorego nienawidzi Cyc, odpowiednio 157 i 162 posty, oba po kilkanascie tysiecy odslon.
O dziwo, "Aby cieszyc sie zdrowiem" rekina 414 postow i 28 tys odslon. Zjawisko do zbadania przez psychlogow.

Najslabiej na tym tle wyglada Cyc. Najwiecej watkow, najmniejsze zainteresowanie a w tych jego watkach gdzie bylo najwiecej postow zasluga najczesciej moja, gdzie moj kij w mrowisko, ozywial watek i podnosil dyskusyjna adrenaline. Zwykle nikt sobie nie zdaje sprawy, ze w moim "szalenstwie" jest metoda.
Bardzo czesto, bywam celowo kontrowersyjny, zeby pobudzic do zycia watek i tzw. dyskutantow. Oczywiscie Cyc ma na tym polu duze zaslugi. Nikt tak jak on, nie potrafi mnie sprowokowac do... prowokacji, czyli swoiste perpetum mobile.
O perlach forum nie bede pisal, bo nie chce nkogo pominac a czytajacy je znaja. Sa nicki na widok ktorych japa sie usmiecha od ucha do ucha i "rzuca sie na nie, jak na smaczne danie"...

Widze przed zalogowaniem ze pisze godzilla, jak zwykle oczywiscie po moim poscie. Ten facet mnie kocha miloscia zboczonego szalenca od lat.

Piszę ze przed zalogowaniem, bo po zalogowaniu znika. Po prostu dalem go na liste wrogow i ...nie ma godzilli na moim monitorze. Przestalem go czytac, spuscilem z woda w toalecie. Pisal dziad do mnie prywatnie i natretnie na wiadomosci, zablokowalem. Przylazł tutaj, usunalem.

Nie macie pojecia jak fajnie.
Przeciez cala jego satysfakcja polega na tym, zeby Reflex sie nawachal jego gowien. Nic z tego Jose :mrgreen:, not anymore (juz nie). Piszesz w powietrze, nie istniejesz!!!

PS. Ten post napisalem, zebysta mieli co czytac, drazni mnie puste forum.
Puste forum to nie jest happy forum.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

Mac i os system to najlepsze komputery i najlepszy system
Stabilny i prosty bez niesppdzianek i szajsu windows
Niestety drrogie - zza wydanne na to pieniadze kupilbym
Samochod malolitrazowy win krdt systemem dla kazdego
Ale niestety z problemami dzirki ktory uzywanie win stanowi "walke z komputerrem"
CYC
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

A moze PC i Linux? Slyszalam, ze swietnie i szybko komputer pracuje.
Ale co ja sie bede odzywac za wiele, spejalista nie jestem. To co wiem pochodzi z doswiadczenia moich bliskich.

Uzywalam kiedys Mac w laboratorium komputerowym, program do nauczania byl wlasnie na Mac. Ale co to za doswiadczenie i to 15 lat temu. Lubilam robic tzw. art wykorzystujac Mac Library. Pure fun! PC wtedy tego nie mialo pamietam.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Jaki najlepszy system,
Jasne Linux Ale!
Uaktualnienia bezpieczeństwa to jest fundament.
Z dobrego źródła.
Wyczyścić wszystkie dodatki wszystko. które mogą dawać wejścia.
Miałem programistę w zasięgu ręki z wielką wiedzą o ogromnym talentem
Tworzył sam system. Na skalę międzynarodową.
Ależ cóż nie był taki sprawny jaki ja używam.
Niestety
Zabrano mi gwiazdę jako córkę i zeszpecono.
Zmiażdżono jej umysł
I dano jej nazwisko Lucyfera to ohydne.
Brutalizm Lucyfera.
Zapłaci za to.
Nie ma ceny za takie rzeczy.
Uczyniono mi ohydę.
A głos jej używała firma na powitanie.
ABM.
Szpicel nasłany z Niemiec
Który drwił ze mnie i Zięcia.
Ale to mi dało siłę
Jak Kaczyńskiemu
rekin.

Lucyfer uderzył w najczulszy punkt swojej zguby.
GROM
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Ostatnio slepiam na mistrzostwa swiata kobitek w pilke nozna
No fajnie graja. Potrafia juz faulowac jak chlopaki i "umierac" na trawie do gwizdka.
Jak sie oglada taki damski mecz to od razu widac ze baby sa jakies inne.
Trzeba miec wiele cierpliwosci i ciagle sie uspokajac.
Jedno piwo nie wystarczy.
Juz ciesze sie na normalny mecz Polska-Niemcy we Frankfurcie.
Normalny to znaczy chlopski.
Kurde, ja mam jeszcze koszulke z poprzednich mistrzostw polsko-ukrainskich.
Oczywiscie polska koszulke. Bilety juz mlodzian zalatwil i tez bedzie pod kolor.
Jedno w takim meczu jest dobre ze obojetnie kto wygra to bedzie moja druzyna.
To tak jak z poprzednimi papiezami. Obojetnie czy Janek czy Benek zawsze byl nasz.
Teraz kobity pchaja sie do wladzy. W Polsce damski PO PiS. W Ameryce tez chyba Klintonowa sie stara, co nie jest wcale takie glupie bo po murzynie kobita tez ma dobre szanse. Amerykany sa czasami ekscentryczne a na dodatek llepiej sie slyszy prezydent Hilaria niz prezydent Jeb.
A w Ameryce to juz nie tylko bija czarnych to jeszcze rozszczeliwuja kolka biblijne.
U nas podawali, choc w Austrii tez nie lepiej bo tam z braku giwery samochodami rozjezdzaja.
Straszne co to sie na tym swiecie dzieje.
Korwin Mikke powiedzial zeby nie glosowac na PiS bo maja juz jedno stanowisko to im starczy.
Namawia aby glosowac na wszystko inne, najlepiej na niego bo Kukiz to slizgacz.

Kurde, wyzarlo mi polowe tekstu.
No dobra, nie takie wazne.
No to bylem przy polityce.
Ja wole ogladac kobiecy fusbal niz te kolejne pertraktacje co by nam Grecja nie padla.
Pewno sie nie znam za zawilosciach finansowych ale na moje to jak te wszystkie pieniadze co dostali to i tak w plecy to moze bedzie taniej dac sobie spokoj bo Grecy w plajtach to maja juz praktyke.
To tak jak z tymi frankowiczami w Polsce. Jak placili miejsze odsetki to smieli sie z innych i byli szczesliwi.
Tera jak sie noga powinela to placz ze panstwo powinno pomagac. To ja chce aby mi oddali za kazdego totolotka co nie wygralem, zlodzieje jedne. Ostatecznie gram aby wygrac a nie aby ino placic.
Wiara jeno pozostaje.
Gdzies plyna z pielgrzymka na Jasna Gore. Ksiadz to zorganizowal i plywaja na basenie ale poboznie.
Ja se tak mysle ze na tej Jasnej Gorze to pewno terminy trzeba na kilka lat do brzodu zamawiac bo co zyw i czuje pielgrzymuje. Rymnelo mi sie ale jak czytam ze kibole, policjanci, wszelkie zawody i penerstwo rozmodlone idzie lub jedzie to ino sie zastanawiam kto wali po ryjach w tym kraju, demoluje i kradnie ? Wychodz na to ze innowiercy i gendery i ateisty. Caly reszta pobozna.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

Nigdy nie zaglosuje na Klintonowa, na wszyskie diably, ale nie na nia.
Byla i jest scisle zwiazana z Monsanto i Syngenta, ktore niszcza nasze zdrowie (bardzo silne pestycydy do ich upraw i Round Up we wszystkich sklepach. WHO stwierdza oficjanie, ze powoduja raka, sa w uprawianej zywnosci). Przez to miedzy innymi tyle chorob na swiecie. Niszcza pszczoly, teraz produjja pszczole z mrowki, hybryd, ktora ma zastapic wymordowane pszczoly. Pierwsza proba ma byc na Florydzie, nie wiem jakie area. To wszystko zniszczy powoli ludzkosc. Sa tak finansowo silni, ze politycy siedza w ich kieszeniach. Przewodniczacy kampani wyborczej Klintonowej takze.
Malo tego, obydwoje z Klintonem to hipokrycie, sami jeddza GMF free food.
Nie trawie hipokrytow. Kiniec i kropka.

Jeb, ale to amerykanski, a tu co innego znaczy. Na niego zaglosuje, choc byl doradca politycznym swojego brata niegdys. Lepsze zlo od Klintonowej.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

No to widze ze Jeb.. Klintonowa.
To niech bedzie trzeci Busz.
Ta rodzinka wojownicza to pewnie przejedzie sie po islamistach i innych.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Clintonowa pomogla by duzo ludziom, jako czlowiek nie jest zla.
Zdobyla szacunek ludzi jako senator.
Ale na terazniejsze czasy powinien byc chlop I basta.
Jeb Bush bedzie rozsadniejszy od brata, podal sie
na mame Babrare, moim zdaniem jest inteligentniejszy
od brata. Byl gospodarnym i dobrym gowernerem Florydy,
stworzyl duzo miejsc pracy, mowi plynnie po hiszpansku,
latynosi pojda za nim.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

.......dobrym gowernerem Florydy, /reflex/
-------------------------------------------------------
czy to slowo przypadkiem nie pochodzi od "gowna"
trzeba wpierw spojrzec do wikipedii i slownika
jezyka polskiego by nie obrzucac gubernatora
florydy gownem i pouczac innnych z zarzutem
ze nie znaja jezyka polskiego

slowo zaiste ma "polskie zrodla"

jesli zas z ingliszanska - wowczas - "gov" a nie "gow"


CYC
scooby_brew
Posty: 157
Rejestracja: wt lut 03, 2015 5:25 pm
Lokalizacja: Canton, MI USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: scooby_brew »

**********
Zablokowany