babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Obrazek

Obrazek
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Reflex:
Twoje dzieło świadczy o tobie.
Nieważne kto o kim myśli i wygaduje rysuje itd.
Ważne kto kim jest.
Nie chcesz spojrzeć w swoje lustro.
Nie interesują cię żadne reguły etyki moralności.
Wzajemnej rozmowy.
A oskarżenia do swojej gowy ego..
Życiem jest współpraca.
Jeśli jej nie ma potrzebny jest regulamin a jak jeszcze go nie ma kodeks Karny.
A jak jeszcze nie ma mordobicie dżungli.
Taki był świat w Polsce.
I to ci pasuje.
Normalność cywilizacji i rozwój gospodarczy współpraca
te cechy u ciebie to ohyda.
Potrzebujesz łotrze rozrywki łotrze na zasadzie łamania kręgosłupów słabszych.
Niestety trafiła kosa na kamień.
Oto cały relfex
rekin
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

ciekawa wypowiedz godzill i w wielu miejscach pokrywa sie z moimi wlasnymi obserwacjami w Richtig Feinych Niemcach
to ze nastepny kryzys finansowy nadejdzie mowi soie juz od lat
czy bedzie to dokladnie w przyszlym roku tego nie wiem ale cos sie kroi
jak maly prywatny czlowiek moze sie zabezpieczyc ?
raczej ma male pole manewru
moze jedynie liczyc ze dzialania panstwa beda odpowiednie i beda dzialaly
zalamanie rynku finansowego bedzie jednoznaczne z powaznymi konsekwencjami spolecznymi
nastroje sa juz obecnie troche rozchwiane wiec taki dodatkowy wstrzas moze poprzewracac obecny uklad
w tej chwili coraz glosniej sie mowi o nowych podatkach niby klimatycznych
mamy placic za wydzielanie CO2
jesli czyta sie takie kwiatki ze im wiecej obywatel zarabia tym wiecej emituje dwutlenku wegla
przy kopulacji nawet darmowej podobno najwiecej
to mozna miec mieszane uczucia odnosnie przyszlosci erotycznej i finansowej jednostki
ratowanie planety za pomoca podatkow to tylko jeden z pomyslow nowej zielonej religii

forsowanie na sile samochodow elektrycznych ktore juz w samej fazie produkcji zanieczyszczaja srodowisko na ogromna skale wydaje sie kolejnym pozornym ratowaniem planety a faktycznym nabijaniem kieszeni producentow
zyjemy w ciekawych czasach

ostatnio ogladalem program o roli fejsa w brexicie i wyborach Trampiego
nowe juz nadeszlo i jest bardzo praktycznie stosowane przez fachowcow
swoja droga to i kaczorek placi konkretne pieniadze za fachowe porady macherow internetowych

jesli sie nie myle to pan z tego filmu jako bezpiecznej waluty nie wymienil szwajcarskich frankow a wymienil dolary, funty i ruble
wyjdzie ze trzeba bedzie znowu do cinkciarza jak za dawnych czasow
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

pomorzak pisze: ndz lip 14, 2019 12:43 pm ciekawa wypowiedz godzill i w wielu miejscach pokrywa sie z moimi wlasnymi obserwacjami w Richtig Feinych Niemcach
Widzę że zaczynasz widzieć po ździebku błędy ekipy rządzącej kasty z Polski.Złowionych naiwniaków żądnych władz choćby po trupach.
Liberalizm to nic dobrego jak dzika dżungla mało wpływu rządzącego
I znikomy wpływ na gospodarkę kulturę.rozsądek.nawet etykę swojej władzy.
A całkowita wolność nieopasłych dzikich wilków państwo w państwie takie naciski są dziś na Polskę.
Inaczej rozłam rozwiązłość itd.

Dziś największy smog ekologiczny w Polsce to gospodarstwa domowe opalane węglem.
To Zakopane Kraków itd.
Duże zakłady przemysłowe już posiadają ogromne technologie zatrzymywania zanieczyszczeń.
Tak kooperacja zła ma inny wymiar i intencje.
Tak zaczynasz widzieć tylko ździebko tych rzeczy.
Jeśli chodzi o mohery masz rację.
Ja ten temat w szczegółach pisałem.
No ale cóż jest tak jak jest.
rekin
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

pomorzak kupuj zloto bo od przyszlego roku kazdego kto bedzie chcial wydac na zloto wiecej jak 2000 ojro antyterrorysci beda na glebe rzucac i konfiskowac caly majatek...

Rekin zauwazyl ze zaczynasz przegladac na oczy... lepiej pozno niz nigdy...

sam widzisz ze cala ta polityka i duza czesc gospodarki jakby sie z wackiem na glowy pozamienialy...
zadnej w tym logiki gdy podchodzisz to tego logicznie...

dopiero gdy wstawisz pod ktorakolwiek z niewiadomych pierwiastek "teorii spiskowej" to wszystko zaczyna sie ustawiac na wlasciwych miejscach...

nie wiem jak sie zabezpieczyc przed tym co nieuchronne... jako durny czlowiek trzymam wszystkie oszczednosci w bankach i czekam az sie wszyscy rzuca wycofywac wklady... i oczywiscie wtedy juz bedzie za pozno na cokolwiek...

od 15 sierpnia wprowadzaja u nas nowe przepisy w prawie o broni... juz nie bede mogl jako obywatel kazac sobie wypisac pozwolenia na zakup broni, a tylko bede mogl prosic aby mi ewentualnie wydali takie pozwolenie jesli spelnie kilka warunkow, a oni maja prawo mi i tak odmowic... bedzie jak w chooyni... moze dlatego polecaja kupowac ruble a nie franki? no bo jesli Szwajcarie zlikwiduja to i frankami bedzie sie mozna podetrzec chociaz twardy i gruby papier ostatnio tym zadrukowuja...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: pn lip 15, 2019 8:42 am Rekin zauwazyl ze zaczynasz przegladac na oczy... lepiej pozno niz nigdy...
Nie jestem pewien czy rekin zrozumial co mowil Markus Krall w filmiku ktory udostepniles i jestem pewien ze nie zrozumial co ja w poscie do ciebie napisalem. On dziala jak odtwarzacz ktory obojetnie gdzie i kiedy zalacza swoje teksty. Czy to ma cokolwiek wspolnego z tematem rozmowy jest jemu calkowicie obojetne.
Mam nadzieje ze jeszcze cie nie przekabacil na religie pisowska bo ze mna to nie ma szans.
Mam alergie na wszelkiej masci "prorokow" bo zbyt czytelne sa ich prawdziwe zamiary.

Ja mysle drogi godzillo ze inwestowanie w zloto ma pewne problemy bo jesli bedziesz trzymal je w domu to w twoim przypadku mozesz siedziec przy nim z giwera a ja jedynie ze straszakiem na ktorego mam pozwolenie. Jak bedziesz trzymal to wszystko w banku tos i tak przepadl bo jakie znaczenie kiedy ci skrytke zamkna. Mozesz kupowac certyfikaty zlota i trzymac je gdzies w Hondurasie ale to tez nic bo jak co do czego to tymi papierami bedziesz mogl sie podetrzec. W interesach ze zlotem to jest najzabawniejsze ze kupuje sie jakies papierki a nie kruszec. Mozna u jubilera nakupowac pierscionkow to bedzie i kruszec ale mocno przedrozony.
Powiem ci ze te interesy ze zlotem to nie na moja kieszen.

Piszesz o polityce i mowisz ze jedynie teorie spiskowe moga wyjasnic ze taka pokrecona.
Godzill, kiedy bylo tak ze polityka kierowala sie jedynie uszczesliwianiem obywateli.
Zawsze bylo tak ze ci co byli na gorze dbali tylko i wylacznie o swoje interesy.
Od kiedy ludziska zaczeli sie gromadzic w wieksze grupy i wytworzyly sie klasy spoleczne to powstaly i interesy tych klas.
W dzisiejszych czasach jest tak samo i dziwie sie ze ciagle wierzysz w jakies utopijne idealy.
Jest logicznym jak budowa cepa ze ci co maja beda starali sie pomnazac czy to bogactwa materialne czy wladze ktory bedzie gwarantowala pozycje i finanse. Logiczne ze o to zabiegac beda we wlasnym towarzystwie a nie u plebsu.

Dla plebsu jest istotne aby przy tym calym jego dymaniu dalo sie jeszcze zyc.
Mozna biadolic ze ci kapitalisci tacy brzydcy ale oni pozwalaja troche pozyc.
Za komuny byles dymany za miche ryzu, jak teskni jeden taki co jest premierem.

Mam wrazenie godzill ze uwazasz ze powinno sie tylko biadolic i ze kto tego nie robi ten dep.
Nikt, nie licze rekina, piszacy na tym forum nie jest tak naiwny ze nie widzi wielu negatywnych spraw w swoich krajach czy tez na swiecie. Kazdy ma wlasne podejscie do tego temat i nie masz prawa wmawiac ze tylko twoje spojrzenie jest sluszne.
Osobiscie powiem ci ze szkoda mi czasu aby koncentrowac sie na samych negatywach. Ja chce kozystac z tego co jest pozytywne tak dlugo jak to jest mozliwe. Nie mam wplywu na to co zrobi ze mna wielka polityka. Moze tak jak mowiles przyjdzie ktos poderznac mi gardlo, czego nie bede mogl zatrzymac. Myslisz ze slusznym jest biadolenie juz teraz i trzesienie dupa bo cos moze sie stac na co i tak nie mam wplywu. Godzill, ja sie otarlem o ludzi ktorych tak faktycznie to sie balem, o ludzi z wyrokiem smierci w najblizszym czasie. Tutaj pacjen jest dokladnie informowany i ma wybor.
Wielki swiat i jego problemy koncza sie razem z toba.
Nasza wiedza o tym wielkim swiecie jest mocno ograniczona bo podlegamy nieustannej manipulacji ale
nasza wiedza o naszym wewnetrznym swiecie, tym jedynym i prawdziwie naszym zalezy tylko i wylacznie od nas samych.

Powiedz mi jaki cel maja wyzwiska i ponizanie innych ludzi. Co w tym jest pozytywnego ? W czym to pomaga ?
W czym pomaga przypisywanie innym wszelkich negatywnych cech ?
Agresja, agresja, agresja
To nie tylko problem w Polsce.

Godzill, swiat jest jaki jest i obrazanie sie ze taki jest niczego nie zmieni.
Pozdro
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Nie myslcie o zlocie, ani pieniadzach, myślcie o sobie, poki jesteście jeszcze młodzi i piękni.
Przyklad jak wygladają znani ludzie dzisiaj, a jak bedda wygladac "jutro".
Najsliczniejszy bedzie nasz maly i ulubiony Kaczynski. :mrgreen:

Donald Tusk
Obrazek

Dama z broszką, Beatka Szydlo
Obrazek

Maly kurdupel Donuś Kaczyński
Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: babulenie

Post autor: sprawiedliwy »

A Ci co pierwsi na księżycu byli mają dziś prawie 90 lat.

Dobrze by było by aktualny Prez. USA. zajął się energią i śmieciami w oceanach na terenie USA. zamiast opowiadać bajki o locie na Marsa. Ratowanie Ziemi jest teraz najpilniejszym priorytetem, a nie zdobywanie Marsa.

Buzz Aldrin krótko rozprawia się ze zwolennikiem spiskowej teorii, że lądowanie na księżycu to mistyfikacja. Proste „odpowiedzi” są najlepsze

https://www.cntraveller.in/story/buzz-a ... r/#s-cust0

Polecam
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

zwolennicy innej teorii spiskiowej dali wyraz w Bialymstoku
za co dostali pochwale od miejscowego proboszcza
za ratowanie katolicyzmu wszelkimi sposobami

Obrazek

babulenie przekroczylo molion odslon
sympatyczne bo swiadczy ze pobabulic lubi kazdy
jesli siegnac do poczatlow tego watku to lezka kreci sie w oku gdy czytam kto tutaj pisal

zycie idzie dalej i dla nas kolejny tydzien bedzie w pewnym sensie przelomowy
bo rozstrzygnie sie czy przeszczep szpiku bedzie konieczny czy tez nie
mam cicha nadzieje ze nie ale wybor jest raczej ograniczony werdyktem lekarskim
przyjmujemy z pokora, bo i tak nie mamy innego wyjscia, wszystko co nastapi
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

coz pomorzaku... wyobraz sobie swiat gdzie 99% ludnosci to lgbt...
zyczylbym ci takiego swiata wlasciwie...
no i to sterowanie wiekszosci przez mniejszosc.... za cudze pieniadze... bo komus tam sie zachcialo ratowac planete za cene zaglady 99% ludnosci...

w sumie to kazdy z nas powinien ich wspomoc w tym zboznym dziele... zatruwasz planete, wiec odejdz z tego swiata...

a sprawiedliwa twierdzi ze najlepszym argumentem w dyskusji jest piesc w ryj... zamiast rzeczowych argumentow...

gdy tymczasem KAZDY najdrobniejszy blad w spektaklu "ladowanie czlowieka na Ksiezycu" automatycznie przekresla jego wiarygodnosc CALKOWICIE...

ot chocby aparat fotograficzny Hasselblad 500, ktorym tam podobno fotki robili... tak, to swietny aparat, w tamtych czasach chyba najlepszy w swiecie i zdaje sie ze odpowiednio drogi... cud, mniud owczesnej techniki... ziemskiej...

niestety niczym nie zabezpieczony przed warunkami jakie panuja na Ksiezycu na codzien... w sloncu temperatury ponad 100°C, w cieniu ponizej -150°C... czyli oswietlan promieniami slonecznymi z jednej strony, a z drugiej chlodzony korpus aparatu musialby znosic naprezenia termiczne i dzialac... klisza sie prawie rozpuszcza a z drugiej strony zamarza i ponizej -80°C peka jak krysztal...

niech mi ktos, bez walenia piescia w ryj, wytlumaczy tak abym uwierzyl ze to mozliwe robic doskonale zdjecia w przestrzeni kosmicznej pod ciaglym ostrzalem promieniowania kosmicznego, ktorego tez przeciez NICZYM nie ekranowali...

sprawiedliwa - do boju!
Zablokowany