babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
alohilani
Posty: 2651
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

A ja chcialabym nadmienic o tej polskiej katolickiej nienawisci
na przykladzie pewnego ojca, ktorego osobiscie znam (blizsza czy dalsza rodzina, znajomy, itd.)
Ale to nie za bardzo pasuje do toczacej sie dyskusji, wiec po namysle dalam jednak
ten post do brudnopisu... Jesli ktos przeczytal, to jego.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

Polska jest pod całkowitym panowaniem psychopaty Kaczyńskiego, któremu nie ma się kto sprzeciwić.

(Może tylko jedyny Macierewicz, ale to przecież też wariat i paranoik. Swoją drogą to znamienne jacy to ludzie kiedyś ponoć "walczyli z komuną" - wygląda na to, że różne świry i oszołomy stanowiły znaczną część tej tzw. opozycji)

Pytanie jest jednak takie, czy sam Kaczyński jeszcze nad sobą panuje, bo wygląda na to, że już nie bardzo.

To przecież tylko człowiek i to niezbyt wybitny, a władza uderza do głowy nawet mądrzejszym. Jeżeli tak, to w Polsce może nawet dojść do wojny!

(Za cholerę nie mogę się dopatrzeć w działaniu tego gnoma jakiejkolwiek planu czy logiki! Chociaż podobno psychopata, to taki wariat, który kalkuluje sprytnie i na zimno?)

Będzie ciężko! Ale nigdzie nie jest powiedziane, że ma być coraz lepiej. Ludzie wybrali i będzie tak jak chcieli, czyli coraz gorzej. I dobrze im tak!
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Galwas pisze:
(Za cholerę nie mogę się dopatrzeć w działaniu tego gnoma jakiejkolwiek planu czy logiki! Chociaż podobno psychopata, to taki wariat, który kalkuluje sprytnie i na zimno?)
Alez on jest bardzo konsekwentny w tym co robi. Chce zemsty i powoli przygotowal wszystko by tego dokonac.
Chce postawic brata na piedestale i za pomoca srodkow ktore posiada dokona tego.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

No a z tym Smoleńskiem to czyste szaleństwo!
Jeżeli to faktycznie nie była katastrofa, tylko zbrodnia, to należałoby to najpierw wyjaśnić i jakoś udowodnić.
Tymczasem nic z tych rzeczy. Ledwie się zebrała podkomisja śledcza, a już jej przewodniczący powiada, że były wybuchy?
Skąd on to wie? Przecież jeszcze nie zaczęli dochodzić?

A Kaczyński idzie jeszcze dalej, on już nawet wie, kogo należy ukarać, i nie wybaczać!

A już najgłupiej to tym prokuratorom, którzy przecież tak bardzo się starali, żeby to śledztwo przeciągać jak najdłużej i na wszelki wypadek niczego nie udowodnić. A to wszystko na nic, bo wstępne ich wnioski okazały się być niezgodne z "prawdą" i zostali zdegradowani i wysłani na prowincje.
Jak za dobrych stalinowskich czasów.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

pomorzak pisze:on jest bardzo konsekwentny w tym co robi
Niby tak, ale to co było przecież tylko środkiem do zdobycia władzy, jak gdyby wymykało mu się z pod kontroli!

Jeżeli ktoś chce utrzymać władzę, to nie powinien niszczyć instytucji państwa, którym zamierza rządzić i rujnować jego międzynarodowej opinii.
Dlatego ja się boję, że to szaleniec, którego nie ma komu powstrzymać, zupełnie tak, jak kiedyś Hitlera. Przecież to taki sam mechanizm!.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Ja mam wrazenie ze prezia moze zatrzymac albo natura albo ekonomia.
Z chwila gdy zabraknie prezia cale to kaczystowskie towarzystwo zagryzie sie miedzy soba.
Podobnie gdy nie bedzie juz z czego czerpac i rozpoczna sie klopoty ekonomiczne i finansowe.
Propaganda jest skuteczna tylko do pewnego stopnia i gdy zabraknie marcherwki to nawet osiol zacznie sie rozgladac.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Panie Galwas,Polska od pewnego juz czasu nie jest krajem ,w ktorym naprzod sie udowadnia ,a potem wyciaga konsekwencje,tu bardzo czesto naprzod stawia sie pod pregierzem,a dopiero pozniej probuje sie udowodnic
ewentualne winy,dlaczego z katastrofa smolenska ma byc inaczej?
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

jordan274 pisze:Panie Galwas,Polska od pewnego juz czasu nie jest krajem ,w ktorym naprzod sie udowadnia ,a potem wyciaga konsekwencje,tu bardzo czesto naprzod stawia sie pod pregierzem,a dopiero pozniej probuje sie udowodnic
ewentualne winy,dlaczego z katastrofa smolenska ma byc inaczej?
slusznie... najpierw zwalono wine na pilotow, dowodcow, prezydenta a potem im probowano udowodnic wine... tylko jakos tak, qrwa, nieudolnie bo do dzisiaj po szesciu latach nic nie wiadomo... tzn. wiadomo ze czesto klamano, ze brak dowodow rzeczowych, ze poprzednia ekipa miala w dupie poszukiwanie prawdy...
tak, z Polski KTOS, kur.wa, zrobil bardzo dziwny kraj...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: slusznie... najpierw zwalono wine na pilotow, dowodcow, prezydenta a potem im probowano udowodnic wine... tylko jakos tak, qrwa, nieudolnie bo do dzisiaj po szesciu latach nic nie wiadomo... tzn. wiadomo ze czesto klamano, ze brak dowodow rzeczowych, ze poprzednia ekipa miala w dupie poszukiwanie prawdy...
tak, z Polski KTOS, kur.wa, zrobil bardzo dziwny kraj...
ja tak sie zastanawiam czy prowadzone sa odpowiednie szkolenia co i jak nalezy mowic czy to tak na zasadzie prawd wiary idzie po wyznawcach kaczyzmu
to co pisze godzill jest dokladnie tym samym co wszystkie pisiaki mowia o smolensku
jota w jote
ostatnio mialem wiele wolnego czasu i sluchalem sobie polskich przekaziorow
masakra
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Tak, prowadzone sa szkolenia z uzywania mozgu, tylko niektorzy maja chooya w miejsce glowy i gdy ktos uzywa logicznych argumentow to temu z chooyem zamiast lba sie wydaje ze ten drugi wyuczony tekst wyglasza...
Piszesz chooyu ze jestem bolszewikiem bo was qrwy przejrzalem...
Zablokowany