babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Kradzież polaków za pieniądze które nie otrzymali administracją jaką Tusk stworzył taką ustawę.
I nie wiem czy ona jeszcze jest czy została znowelizowana.
Chciał byś by ktoś zdobywał twoje dane a one faktycznie są nie do utrzymania w tajemnicy wypełniając ruchy normalne administracyjne którymi się musimy okazywać.
Jak administrator Banku tworzył umowy i podpisywał czy ktoś mu znany za kogoś z łapanki. Któremu dane uprawnienia nie do podważenia przez Sąd.
W zasadzie kogo chcieli ograbili.
Nie pomogły sądy.
Czy ten sąd by zawisły? Pytam cię
Jak jego dokumentacja na biurku była fałszywa.
A podpis administratora Banku nie mógł być podważony przez sąd.
To było.Takie dziury były w ustawie. Pomylił się. Lawinowo.CO?
Czy Tusk o tym nie wiedział.
Takie rzeczy mogą się dziać w Europie.
To Europejczycy popierają.
Nie wiesz kiedy na ciebie spadnie grad zadłużenia nawet całego twojego dobrobytu.
Zważ To tak jak bym ci podpalał twoje domostwo żywcem.
To było w Polsce.
To fakty nie fikcje.
Czy tu trzeba Komentarzy.
I ty to broniłeś inaczej tych ludzi.
Nie wiem czy ci ludzie nie kontrolowali sytuacji czy czynili celowo.
Nie chcę tego komentować.
I on dzisiaj zakłada partię PO.Europejską
Ale już dalej od Polski.
To tylko paproszek sprawy.
Czy takiej miłości mówisz i dalej taką miłość masz.
Taką miał Hitler.
rekin
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: czw lis 21, 2019 1:20 pm Pomorzaku nie odpowiadaj, ten balwan kiedy dostaje odpowiedz, czuje sie rownoważnym "partnerem
w dyskusji, podniecony pisze trzy razy wiecej, dziesięc razy glupiej i nie w swoim wątku.
On nigdy nie bedzie partnerem, jest za glupi i zbyt chamowaty. Pierwsze Ci naubliża potem szuka partnera.
Robil to wiele razy przedtem i bedzie robil znowu przy pierwszej okazji. Juz nie wspominam, ze to skończony tuman..
a ten od dziesiecioleci niezmiennie ubliza i oskarza innych... kup sobie w koncu jakies lustro!
przeciez najwiekszym chamem, najgorsza zasyfiala qrwa internetu jestes wlasnie TY...
popedziles stad wszystkich normalnych ludzi... jaka to musi byc satysfakcja gdy pozostali potakiwacze dla wypierdow twojego chorego umyslu i jeden walczacy o swoje przekonania Rekin...

Rekin, podziwiam Cie ze dajesz rade z tym chamem... ja juz niestety nie jestem w stanie... znalazlem sobie inne zajecia, inne miejsca...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Jeśl ktoś wrócil do swojej szczurzej dziury, to godzilla, szwajcarski tatar, ,zbok i oszust,
który drugi raz sprawil, że ludzie opuścili to forum. Można poczytać a archiwum jego wulgarne dziela.
Niestety, nie mam żadnej satysfakcji.. Może mialbym, gdybym mogl mu dać w ryja i olać gorącym moczem.
Wyjatkowe bydlę. :mrgreen:
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

godzilla pisze: pt lis 22, 2019 7:29 am
popedziles stad wszystkich normalnych ludzi... jaka to musi byc satysfakcja gdy pozostali potakiwacze dla wypierdow twojego chorego umyslu i jeden walczacy o swoje przekonania Rekin...

Rekin, podziwiam Cie ze dajesz rade z tym chamem... ja już niestety nie jestem w stanie... znalazłem sobie inne zajęcia, inne miejsca...
Ja nie muszę się zastanawiać co mam pisać.
Ja mam ich w jednym paluszku.
Ja jestem inny oni nie muszą skomleć.
Gdy nie znoszą mojej mowy.
Popsułem im wesele.
Prawda jest im wrogiem nie znoszą światła.
Zapomnieli żeby żyć w dobrobycie trzeba pracować.
Zapomnieli czyj jedzą chleb.
A depczą tych co go produkują.
A gdyby doszczętnie nasz kraj przenieśli by się gdzie indziej.
Niestety Ukraina Balcerowicza nie chciała.
Ona jest bardziej patriotyczna.
Dlatego UE ich jeszcze nie chce.
Jako mogłaby się stać kontrowersyjna.
Ale to już polityka.
Tusk biadoli że go ob smolili.
Inaczej nieświadom tego co nawywijał.
Wpojony ma Liberalizm i wolna gospodarka.
I zmieniać prawo jak skarpetki.
Niestety tam mieszkają ludzie i gospodarka.
Jako doprowadziły do 40% bezrobocia w Polsce wyobrażacie sobie to.
Jaki to był krzyk społeczeństwa.
Tylko za to że Polacy rozebrali tym mur Berliński.
Szybko zapomnieli a przypomnieli sobie rozbiory.
Przybliżyła się ciału koszula.
Przecież się zdradzili.
Kosztem milionów Ofiar.
Rosyjskiego Narodu.
rekin
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Tańcowaly dwa barany, jeden glupi, drugi zes.any...
Jesteście z godzllą doskonale uzupełniającą się parą w tym cyrku.
Prymitywny rekin i wulgarny godzilla. Para dwudziestolecia na forum... :D
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Jako doprowadziły do 40% bezrobocia w Polsce wyobrażacie sobie to?
rekin
Ta cięzka glupota rekina jest nie do zrozumienia. Reaguje jak idiota ktory uciekl z domu dla obląkanych.
Ja wiem, on sie sam przyznal, ze swoją mądrość ma w malym paluszku, czyli nie ma nic!!! Madrośc mieszka w glowie,
a glowa rekina jest pusta, nawet wlosy przestaly na niej róść.

Czy ty ciemny czlowieku naprawde nie wiesz co zdecydowalo o takim bezrobociu? Gdzie ty wtenczas byleś?
Wiesz o tym, że bez cienia przesady caly świat kibicowal Polsce? Że Amerykanie poslali nam na pomoc
znanego ekonomistę Jeffrey Sachs'a, bo caly świat wiedzial, że jest pierwsza w historii transformacja z systemu
komunistycznego na wolnoryknkowy? I to byl skutek wysokiego bezrobocia. Polski socjalistyczny zloty nie mial wartości na świecie, musieliśmy przejść na światowy system finansowy a to spowodowalo, ze Polska gospodarka po znianach sie rozsypala, nie byla nic warta...

Natychmiast powtalo ogromne bezrobocie, wlasnie owe 45% i NIKT w Polsce nie byl temu winen. Tusk objal funkcje premiera, kiedy to bezrobocie juz istniało. Ekonomiści światowi mówili:
Musicie wskoczyć do pustego basenu a on sie wodą sam zapelni. I tak sie stalo! Na Polsce zaczely sie wzorować inne byle kraje komunistyczne.

Tusk objąl wladzę po upadku Kaczynskiego, kiedy w Polsce juz istniało prawie 50-cio procentowe bezrobocie,
kiedy strajkowala sluzba zdrowia, polscy celnicy, polskie ocalale zakłady. Polska splacala dlugi zaciagniete za granica przez Gierka, amerykanie nam podarowali polowe dlugu.

Tusk powoli uspokoil strajki, dając ludziom niewielką podwyżke i plan na następne lata podwyżek. Ludziom bez pracy dal możliwość przejscia na wczesniejsza rentę, zpobiegajac nedzy. I pracowal nie ogladajac sie na polityke, byl prawdziwym gospodarzem Polski. Osiem lat wytężonej pracy i współpracy z Unią Europejską. Kiedy Tusk odchodzil, pożyczka zagraniczna byla splacona, przemysl w Polsce wspierany przez zagranice nabral rozpędu, bezrobocie spadlo z 45 do 5%.!!!!!!!!! To jest zasluga 8-letniego rządu Tuska.
Polska odżyla, praca profesora Sachsa, Balcerowicza i polskich rzadów przyniosła pozytywne skutki. Tusk po dwoch najlepszych kadencjach w transformacji, zrobl najlepsza robote. Posplacal resztę dlugów, zbudowal tysiace km. autostrad, pieniadze z UE wykorzystal dla Polski w 95%. Dla porowania, Kaczynski ma tylko 18% - on nie buduje, on rujnuje.
Oczywiscie ogromnie nam pomogly inne kraje. Zbudowaly w Polsce wiele nowoczesnego przemyslu. Gdyby nie widzieli trudnej i zdecydowanej pracy w rządach, nie palili by sie z inwestowaniem w kraju.

Byly momenty, że bylo cieżko, ale nikt temu nie byl winien. Tusk byl jednym z tych, który m.in z Unia Europejską zrobil dla Polski nawiekszą robote. Kraj ktory pierwszy na świecie obalil komunizm i zbudowal gospodarke w 25 lat od nowa. Polska byla podziwiana i ceniona a Tusk widziany jako dojrzaly polityk. M.In. Dlatego otrzymal w UE wysokie stanowisko. Niech mi tu nikt nie pieprzy, ze to Merkel go tam posadzila. Wszyscy bylismy świadkami, jak Europa 27 glosami do 1 wybrala go na szefa UE, Tylko PiSowska banda byla przewko niemu. Wstyd.

Kaczyński ciemna strona Polski, przyszedl na gotowe. I zaczal rozrzucać pieniadze: dla Rydzyka. dla Kosciola, dla swoich wyborcow. I nie mowie tu o 500+, to byl udany pomysl, tyle że nie pojawil się z troski o ludzi, tylko przekupstwie wyborców. Zaklamaną propagandą, przez 10 lat oszukiwal Polaków o zamachu w smolensku. Podzielil Polske na dwa nienawidzące sie obozy.
Sluzba zdrowia sie tym czasie pogorszyla, zajmuje jedno z ostatnch miejsc w Europie. Brak lekarstw. To samo czystość powietrza. Polske pod PiSem czekaja trudne chwile, mam ogromna badzieje że nie poleje się krew, że Kaczynski i jego banda PiS zostanie osadzona przez sąd za rozgrabenie Polski i doprowadzenia ludności do stanu katastrofalnego. Sądy UE juz nad tym pracują.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: pt lis 22, 2019 7:29 am ja juz niestety nie jestem w stanie... znalazlem sobie inne zajecia, inne miejsca...
Witaj Godzill,
pomimo wszystko super ze sie pojawiles.
Powoli stajesz sie jak wspomnienie starych czasow.
Pojawisz sie cichcem co by nika zachowac i dac upust swoim uczuciom.
Podziwiam sile twoich uczuc. To do Reflexa to odwrotnosc milosci ale podobnie silne.
Twoj wybor ale rozczarowujesz mnie swoja niekonsekwencja.
Swoja droga to moge zrozumiec bo uczucia i logika to dwie rozne sprawy.
Jednego chwalisz za obrone swoich pogladow innego zas za to samo ganisz.
Gdzie tu sens gdzie logika ale gdy tak silne uczucia wchodza w gre to inna sprawa.
Reflex stal sie czescia twego zycia nawet gdy znalazles sobie inne zajecia, jak piszesz.
Nie wiem czy tak wielkie uzaleznienie od Reflexa jest zdrowe.
Moim zdaniem powinienes sie od niego uwolnic. Jedynie zmiana forum to, jak sam widzisz, nie jest wyjsciem.
Mysle ze jako pierwsze powinienes wyzbyc sie uczucia przegranej. Powiedz sobie ze co prawda nie podzielasz pogladow Reflexa ale to nie ma dla ciebie znaczenia, bo Reflex podobnie jak i ty ma prawo miec inne zdanie. To co ty piszesz o Reflexie jest wylacznie twoja opinia i takie samo prawo ma Reflex piszac o tobie swoja wlasna opinie.
My nie musimy ze wszystkimi sie zgadzac tak jak i wszyscy inni nie musza z nami. Jest oczywiscie przyjemnie jak ktos pochwali lub potwierdzi, ale tak faktycznie to nie jest potrzebne, jesli nie jest sie niewolnikiem innych.
Wierzyc w siebie to nie znaczy deptac innych inaczej myslacych a raczej pozostac przy swoim zdaniu i szanowac innych.
Nawet gdy ci inni nie potrafia tego samego.

Ciesze sie ze znalazles miejsce gdzie mozesz sie realizowac i mam nadzieje ze nie popelniasz tam tych samych bledow i ze pozwola ci tam pozostac dluzej. Osobisci uwazam ciebie za przyzwoitego czlowieka w realu choc w necie masz problemy ze swoja impulsywnoscia i ekspresja wyrazu nie mowiac juz o akceptacji zdania odmiennego. Podobno internet wyzwala ukryte uczucia i tesknoty wiec pewnie dlatego tylu grzecznych w realu staje sie niczym "Dr. Jekyll and Mr. Hyde".
Powodzenia Godzill, niech ci sie wiedzie i miej serce po wlasciwej stronie. Pamietaj tylko milosc jest prawdziwa sila. Reszta to tylko strach.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: pt lis 22, 2019 12:28 pm Oczywiscie ogromnie nam pomogly inne kraje. Zbudowaly w Polsce wiele nowoczesnego przemyslu. Gdyby nie widzieli trudnej i zdecydowanej pracy w rządach, nie palili by sie z inwestowaniem w kraju.


Czasem nawet warto walnąć prymitywa w glupi leb.
Ale dyskutować z idiotą???
Nikt ci nie uwierrzy w to co skleciłeś.
W interesach nie ma uczucia miłości jest interes sprawy.
Który musi spełnić pezpieczeństwo Państwa, tania siła robocza dogodne rynki zbytu.
Co da opłacalność.

A teraz napisano nie nazywaj nikigo głupim.
A więc tylko jednego roku Polska ma 50 miliardów złoty dodatkowo z watu.
A na Euro około 12 miliardów to jest tyle co nam daje unia europejska w ciągu 5 lat. x 5 a to się równa równa sześćdziesiąt.60
Ale ja już nie jestem z matematyki.
Ile UNIA Europejska przyznała naszemu krajowi.
I gdzie jesteś obrońco? Co
Powiedziałem ci odwal się od Polski Kłamco.
To mówią liczby statystyk.
Mogę się mylić ale to jest w przybliżeniu.
To są fakty oficjalne odkryte fakty nie inne.
Tyle Tusk puścił kapitału między palcami niedopilnowaniem swoich obowiązków.
Taki bilans przedstawia nam premier teraźniejszy.
To nie fikcje.
To premier rozdaje tym którzy potrzebują i jest to inwestycja w przyrost naturalny Polski. przyszłego pokolenia przyszłych dzieci.
A jednocześnie zwiększa konsumpcje a tym rozwój Państwa.
I znów większy wat.
tego co tak mi ubliżasz.
Tak Polska była obdzierana.
gdzie twoje wiadomości.Gdzie twarz spójrz w lustro.
Naucz się Czytać. I nie zakłamuj informacji.
rekin
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

A teraz napisano nie nazywaj nikigo głupim.
rekin
Racja. Glupi to dla rekina pieszczota. On jest glupi bezczelnie, dla niego nawet slowo idiota jest zbyt lagodne.
To jest forumowy wrzód glupoty.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: babulenie

Post autor: rekin oceanu »

Obracasz kota ogonem udowadniam ci z detalami że Polska mogła stracić przez twojego wybranka pupila około 60 miliarda Euro.
przez 5 lat
Co Premier wliczył tylko więcej ściągalności za jeden rok 50 miliarda złotych.
A czy rozwój gospodarczy nie jest też i nie przenosi się na zamożność obywateli.
Na tyle Polska została obskubana.
A ty wypisujesz jako zostaliśmy uszczęśliwieni przez PO.
Twojego ulubieńca.
Tak dalej trzymajcie sobie go.
Teraz Niemcy niech go podziwiają
On już nie chce Polski.
Sam jest już pesymistą.
Aż się zdziwiłem że się teraz zachowuje jak pisklę przed lękiem.
A ty odwal się od Polski raz na zawsze i nie okłamuj dezinformacją o niej
O tej pięknej krainie.POLSKA
rekin

PS:
To co uważasz że mi ubliżyłeś.
To twoje ubliżanie i krakanie.
Jam mam się dąsać za uczciwość niepoważny.
Jeśli wyciągam ci kłamliwe dezinformacje które wypisujesz.
Wprowadzając poważnych ludzi w błąd.
Rzeczywistość jest inna.
Nie będziesz siewcą dezinformacji.
Tak więcej swoim przyjaciołom przyniesiesz krzywd.
Niżeli pożytku.
rekin.
Czego mam się wstydzić że kłamiesz i ubliżasz.
To twój bełkot i to prawdziwy nie mój.
rekin
Odwal się od Polski.
Raz na zawsze.
https://sumlinski.com.pl/ksiazki/89-nie ... tuska.html
Zablokowany